Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Какво ще правим без Спилбърг!нови  
Автор Крис ()
Публикувано16.02.00 18:06



Навсякъде пишат, че лекарите не се надяват да го спасят! И последния Индиана Джоунс няма да направи, и няма вече да обясняват, че Оскарите си имат правило - първо Спилбърг взима наградата за режисура, за другите - каквото остане... И после ще- гледаме само гадости като Боен клуб, Трейнспотинг и за разнообразие "Ах, тази Мери"...

Тема Какво ще правим без Спилбърг!нови [re: Крис]  
Автор alan ()
Публикувано16.02.00 18:19



::) Крис разбирам тревогата ти , но примерите ти не са много умесни - за тапи филми имам предвид

Тема Какво ще правим без Спилбърг!нови [re: Крис]  
Автор NIKITA ()
Публикувано16.02.00 19:26



Какво? Нещо май не е стигнала тази новина да мен...какво е станало? N.

Тема Какво ще правим без Спилбърг!нови [re: Крис]  
Автор Sketch ()
Публикувано16.02.00 22:05



аз лично не мога да го приема това че едва ли не Спилбърг си отива неизбежно-може да стане някакво чудо,както стана с Меджик Джонсън

Тема Какво ще правим без Спилбърг!нови [re: Sketch]  
Автор Caleb ()
Публикувано16.02.00 22:46



Abe ne znam za kakvo stava duma, mai i az sum nazad s materiala, no ne moga da se suglasia s opredelenieto "tupi filmi" otneseno kum Trainspotting i - o Boje - Fight club... Da ne govorim, che ne se seshtam za film na Spielberg, koito da blesti s po-dobra rejisura ot tazi na Fincher ili Boil...

Тема Какво ще правим без Спилбърг!нови [re: Caleb]  
Автор stenli ()
Публикувано17.02.00 11:23



ami tse isgledai pone edin film na spilbarg s oskar sa resisura i ste se setis.

Тема Какво ще правим без Спилбърг!нови [re: Caleb]  
Автор Hellen ()
Публикувано17.02.00 12:56



За Флинчър и Бойл не знам, но за Филм на Хилядолетието беше избран "ЕТ" на Спилбърг... Аз бих сравнила филмите на Спилбърг с "Малкия принц" на Екзюпери - каквото и да четеш (гледаш, в конкретната ситуация) по-нататък през живота си, ПЪРВО трябва да си видял и разбрал разликата между Доброто и Злото... Да си дефинирал нравствените си критерии - по които след това да оценяваш света около себе си. Филмите на Спилбърг правят точно това - те строят _фундамента_, върху който хората след това градят отношението си към останалите филми и към останалия живот.

Тема Какво ще правим без Спилбърг!нови [re: Крис]  
Автор Cruiser ()
Публикувано17.02.00 13:20



Не е много уместно да се сравняват филмите на Спилбърг с Трейнспотинг например, това са две напълно различни школи. Иначе Спилбърг е абсолютен. Като си помисля само, ако го нямаше този човек, колко постно би изглеждало киното, направо тръпки ме побиват... Дано лекарите успеят да направят нещо. Както във филмите на Спилбърг, когато няма друг изход, героят разбира се избира чудото и то... става. Да стискаме палци!

Тема Какво ще правим без Спилбърг!нови [re: Крис]  
Автор Крис ()
Публикувано17.02.00 16:16



Колко ужасно си прав!!! Бих му отстъпила на човека някой бъбрек - мисля, че си струва... А в случая аз не правя сравнение (не съм си и мислила за сравнение- за мене това са ... хмм... различни енергийни нива, да речем, или различни футболни групи...). Също така правя разлика между "гадости" и "тъпи филми". Тъпи филми са "Универсален войник2", "Мост на дракони", "Вдовицата в бяло" и т.н., а гадости са... айде да не казвам, че ще се подразни някой... Чалгата е тъпа, а Мерилин Менсън и Продиджи са гадости (смятам аз). Просто ми се иска да знам, че да речем веднъж в годината ще чакам филм, по време на който ще се тревожа за героите, ще викам "Ама не! Не сън съгласна да умре!!!" и накрая ще си тръгна с отнесено изражение към къщи... или към касата, за да си купя билет за следваща прожекция...

Тема Какво ще правим без Спилбърг!нови [re: Крис]  
Автор Hellen ()
Публикувано17.02.00 17:05



Крис пише за Стивън Спилбърг: <Бих му отстъпила на човека някой бъбрек - мисля, че си струва...> Колко си права! Това са ТОЧНО различни енергийни нива!... Защото, колкото и да уважавам авторите на "Трейнспотинг" или на "Седем", да речем, Бога ми, не бих им дала бъбрека си! Не че филмите им не са добри, но не КАРАТ да искаш да направиш нещо добро за някого, някак си... Докато за Спилбърг си струва... Просто внезапно ВИЖДАШ какво би загубил, ако човека го престане да го има. <Също така правя разлика между "гадости" и "тъпи филми". Тъпи филми са "Универсален Войник2", "Мост на дракони", "Вдовицата в бяло" и т.н.> Тука мисля, че успя да обидиш всички участници във форума на ментална възраст под 7 години (с първите си 2 предложения), както и бедната си баба (с третото) си предложение. <Просто ми се иска да знам, че да речем веднъж в годината ще чакам филм, по време на който ще се тревожа за героите, ще викам "Ама не! Не сън съгласна да умре!!!"> Стига бе, да не си очаквала, че Индиана Джоунс ще умре?!?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.