Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 02.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема за Йоана Буковсканови  
Автор злостър ()
Публикувано12.11.99 23:24



Загадка: С кого още не е спала героинята на Йоана Буковска в сериала Дунав Мост. Понеже е трудна загадка ще ви подскажа малко - засега не е спала с Павлинка , но има все пак има още 3 серии така че кой знае.

Тема за Йоана Буковсканови [re: злостър]  
Автор КОНСТАНТИН ()
Публикувано13.11.99 11:37



СЪС СИГУРНОСТ Е СПАЛА С ВСИЧКИ ОТ ЕКИПА - ИНАЧЕ НЕ ВИЖДАМ ОСНОВАТЕЛНА ПРИЧИНА ДА Я АНГАЖИРАТ.

Тема за Йоана Буковсканови [re: КОНСТАНТИН]  
Автор никой ()
Публикувано13.11.99 16:32



константин, ти си страшно тъп, ако все още продължаваш да си обяснявяш нещата по този начин... а това, че гледаш "дунав мост" си е за твоя сметка.

Тема за Йоана Буковсканови [re: никой]  
Автор Любо ()
Публикувано14.11.99 06:41



За сметка на това пък днес в "Монитор" има две страници отделени на Буковска.Чак такова уважение за една изгряваща звезда която е блеснала в два АБСОЛЮТНО тъпи филма...Не знам-може да имам малко извратени представи за киното ама ако съм млад актьор никога не бих приел такава роля.Участие в такава глупост може да сложи отпечатък на цялата останала кариера на една нова звезда.Почти съм сигурен че отсега нататък ще възприемам Буковска като духачката от сериала "Дунав Мост".

Тема за Йоана Буковсканови [re: Любо]  
Автор nikoi ()
Публикувано14.11.99 22:21



не съм гледал нито една серия от този филм. абсолютно съм сигурен, че става дума за нещо толкова лошо, че чак е срамно да се говори. зная също така, че целия български народ (или онази , оцеляла част от него, която все още е в състояние да различи автентичин bg-фолклор от кичка бодурова) с нетърпение чака новото bg-сериалче, за да изпита поне 1/6-та от чувството на национална гордост което последно преживяхме по време на световното първенство по футбол в us. и когато изведнъж се окаже, че сериалчето не се е получило (което не би трябвало да е изненада за никой сериозен кино-ценител, който, освен чувство за национална принадлежност, има и някаква представа за това, какво е правил иван андонов през последните няколко години в киното ни например), всички недоволни зрители се нахвърлят върху единствената объркана дебютантка и си го изкарват на нея. това е лекомислено и несериозно, точно толкова, колкото и да си въобразиш, че след като си правил сравнително посредствени филми, сега можеш да произведеш качествен сериал. тъй че момчета, оставете девойката на мира. тя за нищо не е виновна (в киното с актьорите обикновено е така) и се опитайте да откриете една по-приемлива форма на отрицание, демонстрираща не просто досада от "лошото духане", а и определен процент зрялост(класова!) в - още веднъж повтарям - справедливо излелият се народен гняв.

Тема за Йоана Буковсканови [re: nikoi]  
Автор Любо ()
Публикувано15.11.99 01:31



А виж аз не обвинявам Йоана Буковска за слабия сценарий.Момичето има бъдеще ама не в България защото за последните 10 години освен за се оплюваме сами какви изроди сме(а това не е така) за друго филм не сме правили.Спомни си и "Граница" и ще видиш че не съм толкова далеч от истината.Между другото там ни обявиха и за содомисти което може пак да се случи като нищо в оставащите 5 серии на "Дунав мост"

Тема за Йоана Буковсканови [re: никой]  
Автор КОНСТАНТИН ()
Публикувано15.11.99 11:27



Господин никой, трябва да са срязали и чувството ти за хумор наред с пъпната връв. Дебютантката е виновна, защото не показва капчица талант. Декламира репликите като на рецитал. Героинята и е бездушна, неизградена. Тя е една окачалка за дрехи и място, в което да се спре погледът ти в кадър. Още по-виновни са серсемите от екипа дето са допуснали това. С криворазбрано аристократично презрение няма да направиш бг киното по-добро. Аз съм от тези, които не критикуват, но този път простотията е толкова грандиозна, че не се стърпях.

Тема за Йоана Буковсканови [re: злостър]  
Автор нтм ()
Публикувано15.11.99 11:43



Отговор: с мен - снимах се в една малка част от филма и Ви уверявам, че не сме го направили /може би защото не бяхме заедно на снимачната площадка - всъщност сигурно е само заради това/.......филма не го гледам, а за новия "секссимвол" на киното ни имам впечатления само от интервюто й с Авджиев в "Добро утро" и не съм във възторг, но като знаеме, че към такъв тип актриси не е необходимо да имаш претенции за талант /съдя по Аня Пенчева/ просто си затварям очилата...примерно.

Тема за Йоана Буковсканови [re: Любо]  
Автор NIKITA ()
Публикувано15.11.99 15:27



Та като стана дума за интервюто в "Монитор"....Тамара Карабоикова, която е била преподавателка по актьорско майсторство (или както искате го наречете) на Буковска и по настоящем на мен, разказа на групата ни за всички глупости и лъжи които Йоанчето е казала. За някакви измислени награди, които не е взела, пиеси, в които не е учавствала и т.н.... N.

Тема за Йоана Буковсканови [re: NIKITA]  
Автор нтм ()
Публикувано15.11.99 16:10



Нали знаеш, че съч ти фен и ти вярвам безкрайно........обади се оттам


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.