Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 29.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Опа...нови  
Автор NIKITA ()
Публикувано11.07.99 04:50



Ами..днес съм за пръв път тук и честно казано съм потресена. Абе вие хора сте велики! Никога не съм си мислила че ше намеря хора като вас които толкова много да се интересуват от кино. Е верно че понякога изпозлвате доста терминчета които заплитате в доста сложни изреченийца и трябва да ги прочета по няколко пъти за да схвана смисъла и все пак наистина сте много печени! Бих искала да знам горе долу на колко сте години щото ако сте на моята възраст и можете да пишете такива работи ше взема да придобия някой комплекс. Сега се чувствам толкова тъпо за тва дето го написах за Гуинет, толкова повърхностно ми се струва в сравнение с вашите анализи и критики. И все пак трябва да ми дадете малко време да свикна. Аз съм на 14 и един ден ще стана голяма актриса!

Тема Отг: Опа...нови [re: NIKITA]  
Автор Caleb ()
Публикувано11.07.99 11:05



Ami dobre doshla. Ne se pritesniavai, nie slojnite termincheta gi pishem s edinstvenata cel da kompleksirame novopoiavilite se v kluba individki :) Uspeh s aktiorskata kariera.

Тема Отг: Опа...нови [re: NIKITA]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано11.07.99 13:53



Добре дошла!!! Надявам се за напред често да се отбиваш тук. Аз също съм нов, но вече успях да си създам доста недоброжелатели (не знам защо така се получи, по принцип рядко влизам в комфликти). Не си мисли, че повечето тук са по-умни от тебе. Има някои наистина големи мозъци, но има и много "философи", които пишат куп високопарни глупости без самите те да знаят какво имат предвид. За това не се опитвай да им подражаваш. Една точна и ясна мисъл изказана с прости думи е винаги по-добра от една безмислица на "висок стил". Пожелавам ти да станеш наистина добра актриса и един ден тук да обсъждаме и твоите филми. П.П. Разбира се да ги споменаваме само с добро.

Тема Отг: Опа...нови [re: NIKITA]  
Автор Harley Davidson ()
Публикувано12.07.99 12:10



Абе девойче, не си ли мислила някога, че си прекалено самонадеяна? Добре хубаво е че се стремиш да станеш актриса, обаче тука едва ли не да се хвалиш с тва си е малко /доста/ тъпичко... А пък от тва, което си написала направо ми се гади. Направо е пропито с несигурност, липса на самочувствие, издигане на други в култ, и най-вече-малко претрупано изразяване... Ако ислаш да станеш извесна /което си личи от това, че искаш да станеш актриса/ малко си вдигни рейтинга и недей да се възхищаваш толкова много на другите. Аз направо понякога не ви разбирам жените:тва за Гуинет въпреки всичко си е женска злоба /не че аз я харесвам де/ така че ако малко се потрудиш и изгледаш няколко нейни по още един два пъти може би ще напишеш доста по-сполучливо есенце на тема: 'Гуинет, кучка или не тя е извесна.НО все пак си остава една наистина голяма използвачка, защото...' успех все пак в актьорството

Тема Отг: Опа...нови [re: NIKITA]  
Автор NIKITA ()
Публикувано12.07.99 20:11



Всъщност, никога не съм си мислила че съм самонадеяна, а и така да е хич не мисля че е лошо. Да съм се хвалила с това че ще ставам актриса??? Е тука вече май си се объркал малко /доста/. 'Несигурност'-да. все пак съм тук за първи път. 'Липса на самочувствие'-не мисля. Всъщност изобщо не страдам от липса на самочувствие ако ме познаваше щеше да знаеш. 'Издигане на други в култ'- не е култ просто много ми харесаха критиките на някои хора, а и до сега не бях чувала други такива, и може би в първия момент бях мноогоо впечатлена. 'Претрупано изразяване'- за това вече не мога да кажа нищо, щом смяташ че е така, твоя си работа! Рейтинга си ми е съвсем наред. Възхищавам се само на хора, които го заслужават.

Тема Дупл: Отг: за Никитанови [re: NIKITA]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано13.07.99 00:31



Казах ти, че някои хора идват тук само колкото да напишат нещо уж критично и добре звучашто, а иначе пълна безмислица. Всъщност никой не го интересува чак толкова, че си решила да ставаш актриса или дали се изразяваш претрупано, какво ти е самочувствието, дали си несигурна и пр. Но той човека не може да подмине твоите думи просто така, той непремено трябва да покаже своят изключителен дар слово и свръх разум, както и да направи някакви грандиозни изводи на никакви основания. Въобще не се връзвай, Никита. Но аз имам една забележка, която смятам, че е основателна: Щом си решила да отговаряш, не отговаряй само на тези които те критикуват. Можеше да кажеш по едно благодаря на тези, които са ти пожелали успех(какъв съм просяк само:-) ). П.П. Надявам се да не се обидиш, но забележката си е основателна!!!

Тема ....нови [re: NIKITA]  
Автор Harley Davidson ()
Публикувано13.07.99 14:15



така изобщо не съм очаквал Никита да ми приеме доводите/се пак трябва да се защити детето/ а пък braveheart не мога да го разбера тоя човек...кво е трябвало точно да напиша/и толкова ли си тъп бе-аз просто исках да предизвикам осбратната реакция у нея и така дори и нещо, което съм казал да е вярно, момичето да го коригира даже само защото я е хванало яд на мене/ просто много обичам хора с амбиции, но ме издразни как ви се възхищава на такива въздухари като тебе

Тема harley shto ne mluknesh ...нови [re: NIKITA]  
Автор Ivan ()
Публикувано13.07.99 19:22



Dosta si zabutan .Lichi si otdaleche ...

Тема Отг: harley shto ne mluknesh ...нови [re: NIKITA]  
Автор Fiona ()
Публикувано13.07.99 21:38



:)))))

Тема Отг: Опа...нови [re: NIKITA]  
Автор NIKITA ()
Публикувано13.07.99 22:32



BRAVEHEART много ти благодаря за пожеланията, защото освен всичко останало наистина ще ми трябва голяма доза успех и хора които да ми желаят всичко най-хубаво. Колкото до г-н Harley Davidson аз много му благодаря че каза именно това което си е помислил за мен, а аз сама ще си реша дали имам нещо да оправям в себе си или не.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.