Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Za HORROR-a i Shanti  
Автор Caleb ()
Публикувано25.06.99 12:22



Ami- dialoga produljava...Ti si na hod. Otgovora za MATRIX e otzad.

Тема Отг: Za HORROR-a i Shantiнови [re: Caleb]  
Автор Shanti ()
Публикувано26.06.99 11:43



e, shtom az sam na hod...;) za sajalenie ne moga da te zaradvam s neshto osobeno interesno - pone ne se seshtam v momenta. ako obache ti ( ili koito i da e drug razbira se) razberesh za neshto, koeto si struva da se gleda i moje da se nameri nai-veche - nepremenno mi kaji, ok? pozdravi PS znaesh li za Scream if You Know what I Did Last Halloween.?:)) savsem seriozno - pravjat go v momenta ili veche e gotov. mai shte e parodija vse pak....but who knows...

Тема Дупл: Отг: Za HORROR-a i Shantiнови [re: Caleb]  
Автор Caleb ()
Публикувано29.06.99 15:22



За пародията на Писък и аз чух- май щял да играе Лесли Нилсън след като приключи с Titanic too: It missed the iceberg :) Адски качествен психарски трилър, може би най- добрият, който може да се намери в момента на видео е Кубът на страха (Cube).Препоръчвам го с чиста съвест. Това е от мен за сега.

Тема Отг: Дупл: Отг: Za HORROR-a i Shantiнови [re: Caleb]  
Автор No name ()
Публикувано02.07.99 22:16



privet, nai-posle namerih vreme da gledam Cube. trjabva da priznaja,che e dosta stranen film. az ochakvah neshto po-horror;), no tozi se okaza po-razlichen. ti kak izobshto popadna na nego? ( opening scene opredeleno beshe mnogo dobra). i izobshto kato cjalo idejata e interesna, vupreki che vsichkite 'choveshki' prepratki bjaha savsem izlishni. vupreki tova besahe prijatno prekarvane na vecherta i oficialno blagodarja za preporakata;) the faculty?;)

Тема Отг: Дупл: Отг: Za HORROR-a i Shantiнови [re: Caleb]  
Автор Shanti ()
Публикувано02.07.99 22:20



of, mnogo sam otnesena. ochevidno e, che 'no name'='shanti' v sluchaja, nali?

Тема Отг: Za HORROR-a i Shantiнови [re: Caleb]  
Автор Shanti ()
Публикувано03.07.99 13:54



da, setih se na kakvo vsashtnost mi napomnja Cube: znaesh predpolagam Escher? e, tochno na njakoi ot negovite 3-dimensionals mi prilichashe.

Тема Дупл: Отг: Za HORROR-a i Shantiнови [re: Caleb]  
Автор Caleb ()
Публикувано03.07.99 18:37



Za Fakulteta ne znam za sujalenie:((( V momenta vurvi neshto narecheno IDLE HANDS, koeto se vodi komedien variant na Jivite murtvi?!? Kato mi mine prokletata sesia shte se vdigna da go gledam. Mejduvremenno- ako ne si gledala Gradut na mraka (Naskoro izleze na videoto ) burzo si popravi greshkata.

Тема Отг: Дупл: Отг: Za HORROR-a i Shantiнови [re: Caleb]  
Автор Shanti ()
Публикувано04.07.99 21:33



ami The Faculty mojesh da gledash v novoto 'Mir'. misleh,che veche si gonapravil i zatova pitam - da razbera komentara ti;) i az oshte ne sam gledala Idle Hands, no mislja da o napravja savsem skoro. a za sesijata - mnogo uspeh. tova sa dosadni neshta, no vse njakoga svurshvat:) pozdravi

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Za HORROR-a i Shantiнови [re: Caleb]  
Автор Caleb ()
Публикувано11.07.99 10:58



Obajdam se samo za da spomena che prikliuchih s izpitite i se vrushtam kum sedmoto izkustvo. Ako mi popadne kachestven horror purva shte razberesh. Pozdravi


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.