Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Frenski filmiнови  
Автор bobeto ()
Публикувано14.04.99 13:49



Ima li ceniteli na frenski filmi, frenski rezhisjori ili frenski aktjori... Mozhe bi, ako ne se seshtate za drugi, "Fanfan laleto", "Indokitaj", i "Tri cwjata - sinjo, bjalo, cherweno" shte wi napomnjat tochno za kakwo goworja... Ochakwam s netyrpenie otzwuk!

Тема Отг: Frenski filmiнови [re: bobeto]  
Автор mar ()
Публикувано19.04.99 23:14



"Pushachi, nepushachi" mi e edin ot liubimite.Neka ne spomenavame Luk, zashtoto toi zaslujava otdelna tema, sushto "Les nuits fauves" ili "Divi noshti", "Mina Tanembaum", ami tova sa nai-dobrite za men. Opredelno predpochitma novoto frensko kino, bez da omalovajavam obraztzite...

Тема Дупл: Отг: Frenski filmiнови [re: bobeto]  
Автор bobeto ()
Публикувано29.04.99 14:40



Da, "Les nuits fauves" e sybitie! Otdawna ne mi se beshe sluchwalo njakoj film da me dokosne tolkowa dylboko... W obshti linii frenskoto kino ima edna sywsem sobstwena atmosfera... njakakwo ocharowanie, koeto se pridawa ot tipichnoto savoir-vivre ne samo na rezhisjorite, a i w cjalostnija im mantalitet...

Тема Отг: Frenski filmiнови [re: bobeto]  
Автор Milka ()
Публикувано07.05.99 10:18



Bobe, da ne povjarvash - takova suvpadenie na vkusovete !!! "Indokitai" i "Tri cwjata" sa mi sred lubimite filmi. Vuobshte- az sum si fen na frenskoto kino - aktjori, rezisjori i atmosfera. Gledahte li "Apartamentut"? STRAHOTEN FILM - ot mnogo vreme ne se bjah kefila taka ot film , kakto dokato go gledah. Goreshto go preporuchvam!

Тема Дупл: Отг: Frenski filmi [re: bobeto]  
Автор харе ()
Публикувано09.05.99 00:13



Все пак не забравяй, че "цветовете" са си дело на поляк. Ако ти харесват, препоръчвам ти да поровиш за другите неща на Кешловски!

Тема Дупл: Отг: Frenski filmiнови [re: bobeto]  
Автор харе ()
Публикувано09.05.99 00:13



Все пак не забравяй, че "цветовете" са си дело на поляк. Ако ти харесват, препоръчвам ти да поровиш за другите неща на Кешловски!

Тема Отг: Дупл: Отг: Frenski filmiнови [re: bobeto]  
Автор mar ()
Публикувано09.05.99 12:21



O, da "Apartamentat" naistina beshe neshto svejo po ekranite naposledak. A za tezi, koito sa v Sofia i razbirat frenski: ot 17mai ima panorama vav Fr. tzentar: pak shte davat "L'appartement", "Les nuits fauves", "5-iat element", "IndoChine" i dr.

Тема Отг: Frenski filmiнови [re: bobeto]  
Автор soft` ()
Публикувано15.05.99 17:15



gledali li ste delikatesi ot frenski rejisori strashen e i pak ot teh ostrova na izgubenite deca ... prosto sa smurt

Тема Дупл: Отг: Frenski filmiнови [re: bobeto]  
Автор mar ()
Публикувано22.05.99 19:34



Delikatesen- da.Naistina, mersi, che mi pripomni za nego.Unikalen e.

Тема Отг: Дупл: Отг: Frenski filmiнови [re: bobeto]  
Автор K's voice ()
Публикувано25.05.99 00:37



Posledno gledah "Alice Et Martin", adski gotin film s ljubimata mi aktrisa!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.