Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Откога отстояване на правото нинови [re: hadjiyata]  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано13.11.13 22:28



Откога отстояване на правото ни стана заяждане ?

Лично съм засегнат от своеволията на модератори, които ме БАН-ваха дори "ей така, за кеф".




Тема Re: Уважаеми anb,нови [re: Дея]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 22:30



Аз пък поправям мазалото от любов към ближния.





Тема Re: А ближния, къде енови [re: Ежко]  
Автор Дея ()
Публикувано13.11.13 22:34



Как можа да си го помислиш?



Тема Re: Уважаеми anb,нови [re: Aлиca.]  
Автор Дея ()
Публикувано13.11.13 22:37



За това ти благодаря!



Тема Re: Ежконови [re: anb]  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано13.11.13 22:38



Помни какво ти казва Администратора. Казвам ти го отново - нека това ти е обеца на ухото. Иначе ще имаш проблеми. Когато бях модератор, някои ме упрекваха едва ли не за бездействието ми. А почти нямаше постинг, който да не съм прочел, да не съм осмислил.

Иначе ще имаш публични атаки. Нерядко - може би, справедливи.




Извинявай за поученията. и за превъзнасянето ми.



Редактирано от Ежко на 13.11.13 22:46.



Тема Re: Ежконови [re: Ежко]  
Автор anbМодератор ()
Публикувано13.11.13 22:44



Ежко, от последните ти думи става ясно, че не обичаш да се съобразяваш с правила, поради което си претърпявал санкциите, за които писа по-горе. И това не са неща, с които би могъл да се гордееш или да изтъкваш, а повод за размисъл. Не бих искал да те поучавам, но има правила, които трябва да се спазват. На първо място, от нас като вярващи-това е нашата отговорност с примера, който даваме като християни, и след това-с поставените, приети и утвърдени правила на клуба от хората, които са създали, градили и утвърдили този клуб. Това означава, че "ближният" , (както си го написал) трябва да спазва етиката, която се изисква в общуването. Като бивш модератор, би трябвало да си наясно с това, мисля...

Редактирано от anb на 13.11.13 22:52.



Тема Re: Уважаеми anb,нови [re: Aлиca.]  
Автор anbМодератор ()
Публикувано13.11.13 22:51



Лис, винаги си имала огромна порция обич от ближния си.



Тема Re: Ежконови [re: anb]  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано13.11.13 22:53



Ежко, от последните ти думи става ясно, че не обичаш да се съобразяваш с правила,

Напротив - БАН-наха ме поне 15-на пъти без абсолютно никакво основание на Правилата. А същите модератори нарушаваха същите тези Правила.


Редактирано от Ежко на 13.11.13 22:55.



Тема Re: Откога отстояване на правото нинови [re: Ежко]  
Автор Людмил Георгиев (пристрастен)
Публикувано13.11.13 23:22



анб не е от тях.-споко



Тема Re: _maycal & Ежконови [re: Aлиca.]  
Автор anbМодератор ()
Публикувано13.11.13 23:26



Алиса, нецензурната дума можеше да се тълкува и по двата начина от примерите които си дала, в зависимост от гледната точка. И за това беше поправена. Зная, че това беше допуснато от теб неволно и затова запазих мнението ти във вида, в който остана. Смисълът на посланието, което си вложила не е променен. Надявам се да го оцениш по същия начин и ти.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.