Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Гласуване  
Автор nabludatell-38662Модератор ()
Публикувано30.10.13 13:23



Моля гласувайте с по един пост, като в заглавието пишете имената на двама избрани, за да могат админите по-лесно да ги преброят. Дотук кандидатурите са:


7.7.7

anb

Герисъм




P.S. Ежко беше включен, но се отказа в хода на гласуването.

Редактирано от nabludatell-38662 на 31.10.13 06:19.



Тема 7.7.7 и anbнови [re: nabludatell-38662]  
Автор nabludatell-38662Модератор ()
Публикувано30.10.13 13:24



.



Тема 7.7.7 и anbнови [re: nabludatell-38662]  
Автор християнин ()
Публикувано30.10.13 15:43



7.7.7 и anb



Тема anb и Герисъмнови [re: nabludatell-38662]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано30.10.13 17:23



Ако някой не е прочел - "анб" и "Гери"



Тема anb и geriнови [re: hadjiyata]  
Автор loverrock ()
Публикувано30.10.13 17:35



anb и geri

domino dancing

Редактирано от nabludatell-38662 на 30.10.13 19:42.



Тема anb и християниннови [re: nabludatell-38662]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано30.10.13 18:37



anb и християнин

(извинявай, преместих го в заглавието. Киро така ги иска. Косьо.)

Редактирано от nabludatell-38662 на 30.10.13 19:42.



Тема Ежко и anbнови [re: nabludatell-38662]  
Автор timotey-25734 (монах в света)
Публикувано30.10.13 19:55



Ежко и аnb



Тема без модераторнови [re: nabludatell-38662]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано30.10.13 20:20



Без модератор (т.е. Бог да е модератор), ако това е все още опция. В противен случай се въздържам.



Тема 777 и анбнови [re: nabludatell-38662]  
Автор zimbra-207578 (di garda)
Публикувано30.10.13 20:55



777 и анб

Свалям правителства. Всякакви.

Редактирано от nabludatell-38662 на 31.10.13 06:07.



Тема аnbнови [re: nabludatell-38662]  
Автор Дея ()
Публикувано30.10.13 21:51



аnb

Редактирано от nabludatell-38662 на 31.10.13 06:07.



Тема Без Ежко (християнин)нови [re: nabludatell-38662]  
Автор християнин ()
Публикувано30.10.13 22:18



Не желая да съм модератор. Не вярвах, че някой ще гласува за мен. Редно беше да го кажа по-рано, за което се извинявам.

Редактирано от християнин на 30.10.13 22:20.



Тема Процедурен въпрос:нови [re: nabludatell-38662]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано30.10.13 22:25



1. Колко модератора избираме - един или двама?
2. Ежко и Гери не са заявили съгласие да модерират, ако съберат достатъчен брой гласове - защо да гласуваме за тях, ако откажат впоследствие и да се разпиляват излишно гласове?

не е ли правилно да гласуваме само за изявилите готовност?



Тема anb и условно (слабо го познавам) 7.7.7.нови [re: nabludatell-38662]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано31.10.13 00:24







Тема 7.7.7, anb, alisalisaнови [re: nabludatell-38662]  
Автор Prokimen ()
Публикувано31.10.13 01:02



7.7.7
anb
alisalisa

Редактирано от nabludatell-38662 на 31.10.13 06:09.



Тема Re: Процедурен въпрос:нови [re: alisalisa-147324]  
Автор nabludatell-38662Модератор ()
Публикувано31.10.13 06:13



Пак двама. Права си, Ежко и Гери не са изявили съгласие. Ежко се отказа преди малко; на Гери му пиша на бележка, че май не е влизал скоро.



Тема Re: Гласуваненови [re: nabludatell-38662]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано31.10.13 07:09



А зашо тук почти винаги когато има избори идват да гласуват потребители от клуб православие, които изключително рядко пишат в клуба?
Аз когато е имало избори в православие, нито съм се изказвал нито съм гласувал.
Аз лично уважавам anb, с него се познаваме доста отдавна, още от времето когато имах мой форум и той беше участник там. Моето мнение за него винаги е било положително макакар и да съм го критикувал за многото линкове, които пуска. При всички положения той ще бъде избран с най-много гласове. Необходимо ли е това допълнително подсилване на вота?

Тук нямам предвид редовно пишещите в клуба православни, които всички знаем.



Тема anb и 7.7.7.нови [re: nabludatell-38662]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано31.10.13 07:19



Благодаря за уточнението.
Моите уважения към гери, но потребителят, който го предложи, забелязвам, че си е извъртял мнението и гласува за "без модератор".

Гери бездруго няма идея, че го вкарват в некви филми заради спорта.

п.п. Благодаря и на Прокимен, че ме е почел, но аз не бях номинирана, и да бях, незабавно щях да откажа - не ставам за модератор, за палач - може.





Тема Re: Гласуваненови [re: nabludatell-38662]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано31.10.13 11:27



Благодаря за доверието, но нямам физическа възможност в близко обозримо бъдеще да поема и тази задача



Per warez ad scientiam

Тема Re: Гласуваненови [re: 7.7.7]  
Автор nabludatell-38662Модератор ()
Публикувано31.10.13 14:39



Имаш право. Дано не ми се сърди Деа, но не можем да й отчетем гласа.



Тема Re: Гласуваненови [re: nabludatell-38662]  
Автор Дея ()
Публикувано31.10.13 20:44



Не знаех за това правило, така че няма проблем.
Успех!



Тема anb и Герисъмнови [re: nabludatell-38662]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано01.11.13 15:06



Аз не мислех да се меся, тъй като не съм от вашата вяра, но като чат-пат посетител на клуба бех предпочел

anb и Герисъм

(това след изцепката на 777 относно Хелоуин - все пак живеем в 21 век и подобни реакции са най-малкото смешни и нелепи; ако искате такъм модератор - помислете...)

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от nabludatell-38662 на 02.11.13 06:13.



Тема anbнови [re: Black Wolf]  
Автор Exaybachay (каламутняк)
Публикувано01.11.13 15:51



И аз нямах намерение да се обаждам - все пак в клуба предимство имат християните, макар и от различни деноминации, така или инак са християни, и е редно именно те да определят кой ще подържа реда и нивото на форума.


Но наистина трите седмици според мен прекалява - спомням си твърде крайните изяви, които направи в темите за хомосексуалистите, този човек има табелка "ако нещо не носи етикетче християнство, значи задължително трябва да се отрече и затрие". Не мисля, че е с достатъчно широк светоглед, за да се справя прилично, с една такава инак неблагодарна задача - сега с тази тема за хелоуин ...... ми егати скотската работа братче, ок не го одобряваш, не го одобряваш, ала тази демонстративна враждебност е вече в излишък и за мен е неприемлива, без значение от какъв ракурс разглеждаш празника. В учението на Исус има предостатъчно светлина, за да примамиш хората чрез нея, а не чрез отричане и противопостяване на други традиции, и обичаи - подобни конформизми, винаги са вкарвали хората в конфликти и никога не са водели до нещо добро.

Моя глас e за anb - смятам, че той е много премерен, отзивчив и отворен към различните възгледи и разбирания човек. Ако Герисъм не се беше отказал, щях да гласувам за него, но поради други причини - да му докажа, че той ще постъпи по същия глупав начин, като крайните вярващи, като изпобанне всинца ни :Д

претегли една кофа с лайна и една кофа с желания - и виж коя тежи повече

Редактирано от nabludatell-38662 на 02.11.13 06:14.



Тема Re: Гласуваненови [re: Exaybachay]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано01.11.13 17:33



Аз не гласувам, само апелирам към християните в клуба да проявят здрав разум.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Гласуваненови [re: 7.7.7]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано01.11.13 20:51



Exaybachay, Black Wolf, вие май забравяте къде се намирате. Това е клуб християнство и вие трябва да се съобразявате с вярата на християните а не те да се нагаждат според вашето неверие.
Като за гейовете е писано надълго и нашироко в библията, заради някои си да взема да си откъсна тези страници ли?
Аз за хелоуин няма какво повече да се обяснявам. Такъв празник няма нищо общо нито с християнството нито с България.
То на мен ми е ясно на вас какъв модератор ви трябва. Такъв, който по възможност въобще да го няма а християнството му да е само според това, че се е родил в страна с преобладаващо християнско изповедание.
Ако не ви харесва, какво казва християнството по определени теми то просто не влизайте в клуба.



Тема Re: Гласуваненови [re: 7.7.7]  
Автор loverrock ()
Публикувано01.11.13 21:06



Проблема не е как са написани в библията, а как ти го тълкуваш! Ако четяхте библията сериозно, и половината от вас се бяха чукнали в главите, да се сетят за какво иде реч, то щяхте да сте по-смирени и приятни хора. За съжаление половината протестанти са агресивни простаци, които не контролират живота си, и отказват да научат нещо ново. Другата половина са хората като анб, заради които все още си имаме уважението.

domino dancing


Тема Re: Гласуваненови [re: loverrock]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано01.11.13 21:16



А ето това което написа противоречи на правилата на клуба!!!
"За съжаление половината протестанти са агресивни простаци, които не контролират живота си, и отказват да научат нещо ново."



Тема Re: Гласуваненови [re: 7.7.7]  
Автор loverrock ()
Публикувано01.11.13 21:31



Това е факт, не става въпрос само у нас, по целият свят е така. Колко примери мога да дам, и тук сме ги обсъждали. Ето, анб е дълбоко вярващ, и умее да разговаря с всеки, не е фанатичен,винаги се опитва да разбере. Не трябва ли да е такъв един истински християнин? Или да е агресивен, повърхностен и горделив?

domino dancing


Тема Re: Гласуваненови [re: loverrock]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано01.11.13 21:38



Доколкото виждам ти обиждаш хората, като ги квалифицираш като какви ли не и не уважаваш тяхната вяра.
Така и не разбрах аз лично теб с нещо обидих ли те? Ако да то съм готов да се извиня.
И в тази и в другата тема водя съвсем нормален диалог, без да съм груб към никой и без да обиждам никой. Всеки има право да изкаже своето мнение такова каквото е и факта, че моето мнение не ти харесва не ти дава право да пишеш глупости за мен макар и неявно.
Ако си забелязала ти и някои от твоите приятели тук аз не атакувам твои убеждения или на някой друг, не се конфронтирам с никой а просто изказвам принципна позиция.

Редактирано от 7.7.7 на 01.11.13 21:40.



Тема Re: Гласуваненови [re: 7.7.7]  
Автор loverrock ()
Публикувано01.11.13 21:47



Преди време заплаши със саморазправа, тези които не са християни. Аз не се обиждам, и аз споделям мнение. Нищо лично, просто ви деля на два вида. Не е заради вярата, едната половина от хората които посещават църквите в САЩ са абсолютни идиоти, другата половина са нормални хора. Първите са си били такива, и Бог не им е помогнал.

domino dancing


Тема Re: Гласуваненови [re: loverrock]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано01.11.13 21:56



Ако цитираш точно моите думи или дадеш линк ще мога да коментирам по конкретно.
Но да ти няма да се чувстваш комфортно в този клуб ако не спазваш правилата на клуба, ако това наричаш саморазправа си е твой проблем.
Който и модератор да сложат в дира ако тръгне неоснователно да се саморазправя с някой, колкото бързо са го сложили модератор, толкова и бързо ще го свалят от позицията му.
Така, че ако случайно някой се саморазправи с теб или твоите приятели неоснователно, ти ще си първата, която ще напише мейл на Киро.



Тема Свалям глас на доверие от 7.7.7.нови [re: nabludatell-38662]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано02.11.13 06:43



Моля, анулирайте гласа ми, ако не е приключило гласуването.
Подкрепям anb.

Основания:

Exaybachay, Black Wolf, вие май забравяте къде се намирате. Това е клуб християнство и вие трябва да се съобразявате с вярата на християните а не те да се нагаждат според вашето неверие.

То на мен ми е ясно на вас какъв модератор ви трябва. Такъв, който по възможност въобще да го няма а християнството му да е само според това, че се е родил в страна с преобладаващо християнско изповедание.

А ето това което написа противоречи на правилата на клуба!!!
"За съжаление половината протестанти са агресивни простаци, които не контролират живота си, и отказват да научат нещо ново."

Който и модератор да сложат в дира ако тръгне неоснователно да се саморазправя с някой, колкото бързо са го сложили модератор, толкова и бързо ще го свалят от позицията му.
Така, че ако случайно някой се саморазправи с теб или твоите приятели неоснователно, ти ще си първата, която ще напише мейл на Киро.


Цитирам изявления на 7.7.7. в тази тема. Не ми допада заплашителния му тон, а с това изречение Така, че ако случайно някой се саморазправи с теб или твоите приятели неоснователно, ти ще си първата, която ще напише мейл на Киро. директно вменява на Ловеррок предполагаеми бъдещи действия.
Такова поведение създава напрежение, вкарва потребителите в интриги и с две думи - Е очевидно заядливо, деструктивно и излиза от добрия тон.

Сори, това не е моята визия за модератор.



Тема Re: Свалям глас на доверие от 7.7.7.нови [re: alisalisa-147324]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано02.11.13 06:57



Еми нормално е хората които не се съобразяват с правилата и се държат зле с другите да си понесат последствията.
До сега повечето модератори са били твърде заети да следят какво става в клуба. Е аз няма да съм от тях и да ще раздавам наказания, така както подобава за един модератор и така както трябва да бъде според правилата на dir.bg и в частност клуб християнство.

Все пак може да се радваш. Никой не ме е направил модератор още.



Тема Re: Свалям глас на доверие от 7.7.7.нови [re: 7.7.7]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано02.11.13 07:03



Не се радвам.
Съжалявам, че трябваше да взема това решение. Като потребител ми е приятно да общувам и да споря даже с тебе, но за модератор на клуб Християнство имам ясно изградена визия - опасявам се, че не ти достигат качества, за да я покриеш.
В което няма лошо - и на мен не ми достигат, давам си сметка за това, не се кандидатирам. Един е добър в едно, друг в друго - различни сме и в това е красотата на света.





Тема Re: Свалям глас на доверие от 7.7.7.нови [re: 7.7.7]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.11.13 08:09



Да не си от хората на Ятански?

domino dancing


Тема Re: Свалям глас на доверие от 7.7.7.нови [re: loverrock]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано02.11.13 10:34



Отговарям ти и тук само, защото продължаваш да ми задаваш този въпрос и в друга тема. Нито познавам някакъв си Ятански нито знам кои са неговите хора. Ако имаш други лични въпроси пиши ми бележка.



Тема Re: Свалям глас на доверие от 7.7.7.нови [re: 7.7.7]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано02.11.13 14:52



Не ме ядосвай, че ще говоря с Киро да ме сложи мен модератор и тогава ще стане веселба.


Религиозни фанатици като теб само тровят атмосферата.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Ако следваш написаното в Библията ...нови [re: 7.7.7]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано02.11.13 14:54



...в една цивилизована държава още на същия ден ще влезеш в панделата, защото 95% от нещата, които Библията предписва са подсъдни в нормалните държави.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Свалям глас на доверие от 7.7.7.нови [re: Black Wolf]  
Автор Prokimen ()
Публикувано02.11.13 14:56



Не се напирай за конкурент на 7.7. 7 тук. Идвай в "Православие" - то, че там ще ти е по-комфортно с езичеството.

Тъкмо ще се запознаеш с бесовете, които ще те съдят на Митарствата, па може и масон да станеш, ако се окажеш твърде православен езичник.



Тема Re: Гласуваненови [re: 7.7.7]  
Автор Exaybachay (каламутняк)
Публикувано02.11.13 16:14



Човече толкова си ми елементарен, че чак ме изкушаваш - продължавай в същия дух и ще успееш. Всеки, който не е християнин за теб е всичко лошо - това как да е, твое право си е да имаш подобно скотско мнение и ограничен възглед, но то си е твое лично и не ме засяга, докато не навлезе, като основен фактор в професионалната ти изява, като модератор на един обществено достъпен интернет форум. Сори трите седмици - ти не си нито мерило, нито последна инстанция за това какво казва и какво не казва християнството по дадени теми, ти ще си или вече може би си, просто един модератор и нищо повече от това, не другите, а ти си човека, който трябва да внимава да не прескача правата си, защото от сега ти личи, колко си прелъстен.

претегли една кофа с лайна и една кофа с желания - и виж коя тежи повече


Тема Re: Гласуваненови [re: Exaybachay]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано02.11.13 16:40



А когато предложа себе си за модератор веднага се противят защото не съм вярващ. Както и да го гледаме аз ще съм по-добър модератор от седмиците, даже смятам, че ще съм много подходящ и за двата клуба.



Тема Re: Гласуваненови [re: harish_chandra]  
Автор Prokimen ()
Публикувано02.11.13 16:55



Промени си ника на три шестици и си готов модератор





Тема Re: Гласуваненови [re: harish_chandra]  
Автор Exaybachay (каламутняк)
Публикувано02.11.13 17:02



Има човешки нагласи, които са приети, като принципи и ти също ги спазваш - инак аз от край време твърдя, че България към днешна дата не може да се управлява успешно от българи т.е. трябват ни управници, които да не са българи, ала дори и ти не би се съгласил с едно такова становище.

По същия начин - клуб християнство следва да се модерира от християнин, клуб физика от физик и т.н. Нека е така, за да няма излишно напрежение, но да се наслагва същото такова безсмислено и безпредметно тъпашко напрежение от християнин определено ще съсипе и без това почти обезлюдените клубове. Атмосферата и в двата клуба е прилична - участвам от около две години и освен детинщините на един участник и разни краткосрочно минаващи спамъри и тролове, не съм видял някакви драстични нарушения на правилата, че да се стига до наказания и банани, и фактически в действителност наистина такива не е имало. Така, че точно в тези два клуба, модератора почти няма никаква работа - ако някой се чуди как да си създаде такава ....... по- добре да си потърси на друго място.

претегли една кофа с лайна и една кофа с желания - и виж коя тежи повече


Тема Re: Гласуваненови [re: Exaybachay]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано02.11.13 17:17



Защо да не бих се съгласил! Това дали са българи или не, не е най-важното, а до колко ги бива в това което правят.

Върви в клуб физика и започни тема за смяна на модераторите. В момента има двама, нито един от тях не е физик.



Тема При така създалото се положениенови [re: nabludatell-38662]  
Автор nabludatell-38662Модератор ()
Публикувано03.11.13 07:27



Гласовете досега

anb - 13

7.7.7 -5

Гери с 3 гласа, и Ежко с 2 се отказаха междувремнно. Тъй като има сериозни разногласия между първите двама, единственият изход е да предложим на anb сам да поеме модерирането, и да продължаваме с нормалните клубни дискусии.



Тема Re: При така създалото се положениенови [re: nabludatell-38662]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано03.11.13 07:33



Еми да ви е честит anb, аз в темата му за отказването от модераторство в този клуб съм се аргументирал достатъчно. Който иска да види какво съм писал и в същата му тема в клуб Православие.

Християнство


Православие

Редактирано от 7.7.7 на 03.11.13 07:33.



Тема Re: При така създалото се положениенови [re: nabludatell-38662]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано03.11.13 07:43



Извинявай но за сега и anb се е отказал или може би не забелязваш двете теми, които е пуснал. До сега не съм забелязал да се е съгласил отново.
Всичко това за мен е обидно и след всичко което се случи сериозно обмислям дали да не се откажа и аз. Питам се дали въобще си струва да се захващам с всичко това и дали има смисъл.

Редактирано от 7.7.7 на 03.11.13 07:46.



Тема Re: При така създалото се положениенови [re: 7.7.7]  
Автор nabludatell-38662Модератор ()
Публикувано03.11.13 09:07



Имаш право. Грешката е моя, трябваше да ви питам предварително дали бихте искали да работите заедно. Надявам се днес до края на деня да изясним какво ще става.



Тема Re: При така създалото се положениенови [re: 7.7.7]  
Автор Exaybachay (каламутняк)
Публикувано03.11.13 15:52



На правилен път си - обсмисли го внимателно, защото "всичко това" не е лъжица за твоята уста, ти си твърде пристрастен и в доста моменти, изобщо не се усещаш какви ги вършиш.

претегли една кофа с лайна и една кофа с желания - и виж коя тежи повече


Тема Re: Гласуваненови [re: nabludatell-38662]  
Автор zimbra-207578 (di garda)
Публикувано03.11.13 16:59



олеле!
пак същото...и същото, и същото...



искрено ти пожелавам до утре да си се отървал!

слагай там някой дето е мръднал тотално за да ги моделира (дреме ти кой) и дим да те няма приятелю-геройски!

Свалям правителства. Всякакви.

Тема Re: Гласуваненови [re: zimbra-207578]  
Автор Prokimen ()
Публикувано03.11.13 17:12



Ние сме си измоделирани haute couture в уникален модел "царствено свещенство". Кой ти е крив, че отхвърли благодатта на първосвещеница в клуба и си развали моделацията? Само козелът на отпущението може да се възрадва, че няма кой да му одере кожата и може да блее до насита.

Я вземи активирай мисленето с една старозаветна темичка в новозаветна премяна за да обедениш 12-те колена кози и пръчове на клубния завет. Например: Скинията - реалност и символика.

Чакаме да ни оповестиш тарифата на Глишев Може да дезертираме клуба и да хукнем по барикадите да се обогатим и ние с гайдите.



Тема Re: Гласуваненови [re: nabludatell-38662]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано03.11.13 18:00



анб.

Редактирано от Aulus Vitellius Celsus на 03.11.13 18:02.



Тема Re: При така създалото се положениенови [re: nabludatell-38662]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано03.11.13 18:46



Аз никога не съм имал нищо против с анб да сме колеги и знам, че можем да сме екип и да се разбираме добре. Топката е в него.

А ако толкова се притесняват някой от мен мога и да съм фиктивен модератор, тоест да ги оставя да правят каквото си искат и да нарушават клубните правила както си искат.
Кой какво иска от мен и на кого да угодя?
На тези които искат клуб с нормални дискусии или на онези които искат да спямят и да се заяждат необезпокоявани?
Ясно е, че трябва да има някакъв баланс та да са доволни всички. Аз мога да се пробвам с това, а като не става мога да се откажа от модераторството много бързо.
Тук нали има и други достойни в клуба, ще се намери някой супер модератор...



Тема Re: При така създалото се положениенови [re: 7.7.7]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано03.11.13 18:55



То принципа е ясен, ако може да има модератор ама ако може хич да го няма и да се мярка само когато се появи някой супер нагъл нарушител та да му сложи един бан и после да се покрие пак за неопределено време.
Да се кара да се псува народа и когато някой пропищи за модератор, модератора по чудо да се появи и да начеше на някой крастата.

Е кой какво иска? Тези с най големите претенции ако искат да съставят един правилник за модератори и да карат всеки да се закълне на него хаха


Не стига, че модераторите вършат черната работа на клубовете за без пари и губят личното си време и нерви за глупости ами пък и претенции. Ако може и посещаемостта да не пада и да се вдига. Къде е стимула?
То не бе дир то ня бяха форуми то не бе чудо...



Тема Re: Гласуваненови [re: Prokimen]  
Автор zimbra-207578 (di garda)
Публикувано03.11.13 22:47



Кой ти е крив, че отхвърли благодатта на първосвещеница в клуба и си развали моделацията? Само козелът на отпущението може да се възрадва, че няма кой да му одере кожата и може да блее до насита.


свободата Санчоооо
е адски сладко нещо!

Скинията - реалност и символика.
Започни я
Ако ми остане време ще участвам

Свалям правителства. Всякакви.

Тема Re: Гласуваненови [re: zimbra-207578]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано04.11.13 09:31



Да не би да искаш да кажеш , че обмисляш да кандидатстваш за модератор ?
Ако е така - имаш подкрепата ми , със сигурност и други ще те подкрепят .
Във връзка с протокола : необходимо ли е изрично издигане на кандидатурата ти или вр.и.д. "модератор на клуба" ще се самосезира ?



Тема Re: Гласуваненови [re: hadjiyata]  
Автор zimbra-207578 (di garda)
Публикувано04.11.13 10:18



ти за тотално мръднала ли ме взе?



Свалям правителства. Всякакви.

Тема Re: Гласуваненови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор zimbra-207578 (di garda)
Публикувано04.11.13 10:23



а вече не съм убедена

тотално мразим да се молим на някого да поеме, а той да се глезоти дни наред
живели сме го

пишман!

ако се дърпа (въпреки, че е спечелил вече поста), да поема 777 (щото винаги е бил навит)
и каквото ще да прави
ако иска и да ни банва всичките наред - дреме ми на жилетката, честно!


анб да казва ЩЕ или НЕ ЩЕ да поема щото и малко християнска милост към Косьо никога не е излишна


баси изборите от 5 човека, 50 дни се точат!

Свалям правителства. Всякакви.


Тема Ъпдейтнови [re: nabludatell-38662]  
Автор nabludatell-38662Модератор ()
Публикувано04.11.13 11:04



След последните разговори, anb е готов да поеме. Все пак предпочита да е в екип с някого. И понеже в съседния "Православие" се разбраха с Дея, би могло и тук да стане.

Обаче. Много се проточи сериалът. И ако пусна ново гласуване, вече ще ни намразите

Затова, по иезуитски - нека сега да поеме anb, а когато почне и види дали има нужда от помощ, нека пусне гласуване за втори човек.

Извинявайте за бавната процедура, но последните дни пътувах и не бях на линия.

поздрави
Косьо

Редактирано от nabludatell-38662 на 04.11.13 14:09.



Тема Re: Гласуваненови [re: zimbra-207578]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано04.11.13 11:59



????? Кое те навежда на тази мисъл ?????



Тема Re: Ъпдейтнови [re: nabludatell-38662]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано04.11.13 12:32



Разумът надделя все пак...



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Ъпдейтнови [re: nabludatell-38662]  
Автор zimbra-207578 (di garda)
Публикувано04.11.13 17:20



разгеле



Свалям правителства. Всякакви.

Тема Re: Ъпдейтнови [re: nabludatell-38662]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано04.11.13 18:47



Е прекрасно най-после сериала свърши. Нека си поема anb, само, че мен вече не ме търсете и не ме предлагайте. По-добре далеч от мен тази беля на главата.
И само да отбележа, че и не съм се напъвал да ставам модератор, просто приех да се кандидатирам след, като вече бях предложен.
Иначе ще продължавам от време на време да се мяркам в клуба.





Тема Re: Ъпдейтнови [re: 7.7.7]  
Автор nabludatell-38662Модератор ()
Публикувано04.11.13 22:36



Абсолютно, и благодаря че се съгласи. Който и да е от вас, мисля че клубът само ще спечели. Ще се радваме да те четем тук.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.