Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Процедурно - нови модераторинови [re: Black Wolf]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано29.10.13 21:18



Напротив , добре си подготвен : приравняваш Великия дух към Светия такъв и нещата що-годе се получават .



Тема Re: Процедурно - нови модераторинови [re: nabludatell-38662]  
Автор xpиcтиянин ()
Публикувано29.10.13 22:54



7.7.7

Макар да е ясно, че Администраторът ще го шкартира, както се прави с негоден плод, например.

Администраторът, впрочем, може да действа предубедено - и по този начин, нечестно. Факт.



Тема Re: Процедурно - нови модераторинови [re: 7.7.7]  
Автор nabludatell-38662Модератор ()
Публикувано30.10.13 06:48



Ще пусна отделно гласуване с опции следобяд. Сори за забавянето, доста неща ми се натрупаха тук.



Тема Re: Процедурно - нови модераторинови [re: xpиcтиянин]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано30.10.13 06:55



Просто някой участници си пишат целенасочено, за да ме очернят понеже са си наумили, че ако стана модератор ще се "саморазправям" с тях или поради други неоснователни страхове.

Нямам никакво намерение нито да се заяждам с някого нито да правя някакви радикални промени на клуба.

Хората които ме познават знаят много добре що за човек съм и са наясно, че лошите неща, които се опитват някой да пишат за мен са само опит за манипулация.

Администратора да постъпва както иска, моята съвест е чиста. Между другото някои да спрат да се изказват от името на Киро, (какво щял да на прави) и да го ползват постоянно като някакво плашило.
От бивши модератори съм чувал само добри неща за него и не ми се вярва да е толкова страшен.





Тема Re: Процедурно - нови модераторинови [re: 7.7.7]  
Автор християнин ()
Публикувано30.10.13 08:10



Не става въпрос за това, че е страшен, а че предубедеността е страшна болест. Когато те злословят, клеветят - въобще, когато ти правят мръсно и те бедят, че ти си черният, иди обяснявай, че нямаш сестра.

За Киро Анонимният повдигач ще си остане Ежко, за Киро Ежко ще бъде "някаква си там жалка утрепка". Затова и ме БАН-а дистанционно именно от предубеденост, без никога да се е интересувал от истината.



Тема Re: Процедурно - нови модераторинови [re: християнин]  
Автор 7.7.7 ()
Публикувано30.10.13 08:21



Просто клубовете имат прекалено много потребители, за да може подробно в някой от клубовете да се разнищва определен проблем и да му се отделя много време. Отделно след като са много хората няма как да се запознаеш достатъчно добре с личностите на пишещите и поне да предположиш дали от даден човек може да се очаква определено действие. Затова предполагам е възможно да се допускат често грешки.
Иначе фактора на предубедеността го има и никой не е застрахован от него. Ако примерно администратора те познаваше по-добре може би нямаше да го отнесеш. Но явно е искал да действа бързо и да потуши създалия се проблем.

Редактирано от 7.7.7 на 30.10.13 08:22.



Тема Re: Процедурно - нови модераторинови [re: 7.7.7]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано30.10.13 08:23



Администратора да постъпва както иска, моята съвест е чиста. Между другото някои да спрат да се изказват от името на Киро, (какво щял да на прави) и да го ползват постоянно като някакво плашило.

Ама то, в религиозните спорове е същото: винаги има един процент хора, които, като достатъчно дълго се навъртат около Бог Иисус Христос, си наумяват, че могат да си присвоят правото да отсъждат от Негово име кой е заслужил и кой - не, кой крив, кой прав, кой праведен, кой еретик.





Тема Re: Процедурно - нови модераторинови [re: harish_chandra]  
Автор zimbra-207578 (di garda)
Публикувано30.10.13 08:43



няма да се съгласят иначе подкрепям



Свалям правителства. Всякакви.

Тема Re: Процедурно - нови модераторинови [re: 7.7.7]  
Автор zimbra-207578 (di garda)
Публикувано30.10.13 08:47



Ти няколко пъти си заявявал, че ще се "саморазправиш" с определен вид участници и за това не те гласуват
дефакто мен ме гласуваха именното защото не съм имала никакви намерения да се разправям с тях стига да се държат по правилата
и са получавали банове ако не ги спазват от модераторите тук

само, че ти декларираше Окончателното решение
от там и проблемът

съжалявам, но спим на това което си постиламе

и въпреки, че сега съм убедена, че би следвал по различна политика от декларираната преди време, явно те ти нямат доверие

но както виждаш те предложих и гласувах

Свалям правителства. Всякакви.


Тема Re: Номинации дотукнови [re: nabludatell-38662]  
Автор zimbra-207578 (di garda)
Публикувано30.10.13 08:55



Ако 777 не събере нужния брой гласове подкрепям
анб
това е другият ми избор

Свалям правителства. Всякакви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.