Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Офф: Сънища...  
Автор *abi*Модератор (eLgreco)
Публикувано08.09.12 19:49



Що за дивотия са сънищата?

Току що сънувах, че ще стане ужасно земетресение в град Fergus, Канада. Толкова силно, е там имаше една дупка! Земетресение от огромен мащаб.
И понеже го "усетихме" чак на Балканите!!! питам някого в съня си "Къде е това Фъргюс?" И някой ми отговаря "близо до щата Ню Йорк". И после зловещи кадри от медиите.

Дан! Събуждане.

И понеже съм Мара любопитната чуквам картите на Гуги и какво се оказва?

Просто напишете Fergus, ON, Canada



Леле...
Що за идиотщина са сънищата!
От къде да го знам това Фъргюс????

Редактирано от *abi* на 08.09.12 19:50.



Тема Re: Офф: Сънища...нови [re: *abi*]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано08.09.12 21:56



Човек като рови денонощно в нета, пред очите му минават купища непреработена информация, част от която изневиделица изплува насън.
Толкоз за местоположението на малкото канадско градче.

За земетресението посочи дата, пък ще следим и ще залагаме наравно със залаганията на предсказанията на Алекс. Да видим кой е най-по-голям пророк.

Сънищата са отражение на собственото подсъзнание. Свръхегото ти преживява драматични "земни" трусове, преформатирани в страховити и зрелищни световни събития.



п.п. пък аз снощи сънувах ник селянинът от 40-50 в почти филмов сценарий и в детайли. Ако се окаже, че в действителност носи най-малкият мъжки номер ръкавици, както в съня ми, веднага се регистрирам като врачка.



Тема Re: Офф: Сънища...нови [re: *abi*]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано09.09.12 11:34



Сега се замислих, че не се сещам да съм чел нещо за сънищата в Аврамическите религии.



Тема Re: Офф: Сънища...нови [re: Exaybachay]  
Автор *abi*Модератор (eLgreco)
Публикувано09.09.12 17:11



Има разни работи, но не вършат особена работа.



интересното е, че това което съм сънувала изобщо не е земетръсен район.
нищо не става там.
най-много 5 и то рядко
през изминалата година не е разклатило нито веднъж.

Те ако вземат да се сбъдват моите сънища...до сега поне два пъти да са ни опукали извънземни флотилии (фен на Стар Уорс) и жив самолет да не лети в небето. Все ги разбивам над една аптека



Тема Re: Офф: Сънища...нови [re: Exaybachay]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано09.09.12 18:04



ами един известен случай със сънища и тяхното тълкуване имаме още в Стария Завет.





Тема Re: Офф: Сънища...нови [re: *abi*]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано09.09.12 18:05



яко си набрала на братята фармацевти, а?





Тема Re: Офф: Сънища...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор *abi*Модератор (eLgreco)
Публикувано09.09.12 21:43



Не.
На Пазара.
Аптеката е там от 100 години!


И между другото продава една тъпа клявка, дето така ме нерви, че ако ти е "брат" ще набера и на теб



Тема Re: Офф: Сънища...нови [re: *abi*]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано10.09.12 10:44



Абе... Лично аз съм имал само 3-4 случая, в които сънища са ми се сбъдвали буквално. И то за неща, логиката на развитие на които беше точно обратната. Виках си "Брей, какви глупости сънува човек" и... противно на всички предварителни данни за развой на ситуацията тя ставаше точно както в съня.

Иначе насоки... всеки човек получава многократно на сън. Разбира се в повечето случаи със символи. Много рядко директно.
Едни от нещата, които християнството е отхвърлило е именно работата със сънищата, която в някои религии е много "разработена".

Осъзнатото сънуване е друга бира, няма да говорим за него.



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Офф: Сънища...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано10.09.12 10:54



Не - нямам предвид някакво събитие, а принципна гледна точка и разбиране на сънищата, това липсва в тези религии, няма никакво познание относно сънуването.



Тема Re: Офф: Сънища...нови [re: Black Wolf]  
Автор *abi*Модератор (eLgreco)
Публикувано10.09.12 16:41



Аз обаче не го схващам "осъзнатото сънуване".
Би ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.