Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Отец Евгенинови  
Автор loverrock ()
Публикувано24.06.12 19:40



Ако някой глупак реши да хвърля камъни по хора, искам Евгени в затвора!
Има много луди, приемат всичко буквално, ако стане инцидент, този отец заслужава да го смачкаме като маслен боб.

domino dancing


Тема Хайде, хайде.нови [re: loverrock]  
Автор ъглишвМодератор (Демодератор)
Публикувано25.06.12 08:33



Е, не, тук не е Белград. Най-много ентусиастите да се съберат и да викат "Ууу" по време на парада. Но чак пък камъни...

Свещеникът се поизложи с тоя лаф за камъните, но всъщност го разбирам. Да приемем, че и аз съм метнал един метафоричен камък по цялата гейщина в страната.

Повече лая



Тема Re: Хайде, хайде.нови [re: ъглишв]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано25.06.12 10:22



Човекът не е лош по душа, според мен, но от интелектуална гледна точка е доста ограничен и примитивен, за съжаление...



Тема Re: Хайде, хайде.нови [re: ъглишв]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано25.06.12 10:47



Очевидно попа не може да се похвали нито с особеновисок интелектулен потенциал , нито с кой-знае какво дар-слово . Но казана дума - хвърлен камък . Преди 10-ина дни имаше едно предаване , "Обратната страна на църквата" , в което се нищеха хомосексуалните изпълнения на черното духовенство , барабар с големия вожд на Варненската митрополия владиката кирил (противен ми е и затова името му е с малка буква) . Ако действане според думите на преждеспоменатия поп и хвърлим по един камък по хомосексуалистите ... че тогава манастирите ни хеметен ще опустеят .





Тема Re: Хайде, хайде.нови [re: hadjiyata]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано25.06.12 11:16





"ако ми станеш любовник, бързо ще те направя монах"

Редактирано от Exaybachay на 25.06.12 11:18.



Тема Re: Хайде, хайде.нови [re: Exaybachay]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано25.06.12 11:45



То сигурно ще има някакъв клепир от замонашването , щом дават "мило и драго"

да сложат расото . И келепира ще да е още по-голям , щом се водят "задкулисни" борби за игуменясването .



Тема Re: Хайде, хайде.нови [re: hadjiyata]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано25.06.12 12:17



Остави - тази история е готов сценарий, достоен конкурент на "Калигула", папагала като чуел думата свирка и свири

Какво ли мнение ще изкаже за случая отец Евгени - какъв съвет би дал на съгрешилите му събратя?



Тема Re: Хайде, хайде.нови [re: Exaybachay]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано25.06.12 12:26



Че историята е нагодена - нагодена и сценаризирана е . Но и в нагодените неща има немалка доза истина .
Любопитно ми е каква "такса" е дал поп Евгени за запопването си ?





Тема Re: Отец Евгени [re: loverrock]  
Автор пoлckи щypeц ()
Публикувано25.06.12 15:24



Не вярвам, че все пак някой сериозно ще да реши да хвърля камъни.

Едно хубаво мнение на друг един отец, което споделям -

.



Тема Re: Отец Евгенинови [re: пoлckи щypeц]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано25.06.12 16:15



Сигурен ли си , че няма да се намерят няколко фанатици-фундаменталисти , които да размахат "Левит" като знаме и да извадят по няколко камъка от джобовете си ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.