Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: това сериозно ли?!нови [re: l AM]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано19.06.12 07:13



А бе стига с тази цензура.

Всички много се жалват от нея, а честно казано не виждам нещо, което хората да си спестяват като приказки.

При това, което си написал - ти имаш ли се за "свободомислещ или различен"? Някой да ти пречи да го покажеш? Омръзнаха ми тези общи приказки за медиите и т.н.



Тема Re: Интересна ситуациянови [re: *abi*]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано19.06.12 07:16



Мисля, че бащата си е социален тип, но се изживява като "християнин".



Тема Re: Интересна ситуациянови [re: Kaлoмaин]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано19.06.12 13:14



Наистина - много точно определение ! Особено за "естествените им способности" !



Тема Re: Интересна ситуациянови [re: *abi*]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано19.06.12 13:22



Възможно е да е твърде "социален" и децата му да парадират със "социалните" си придобивки .
Но си права , че в училищата се толелират (да не кажа - подкрепят) асоциалните типове . Навремето такива ги местеха в други училища докато или бащите им не ги вкараха в пътя с неокастрената дряновица , или не станеха "добри познати" с ДПС (детска педагог. стая)



Тема Re: това сериозно ли?!нови [re: l AM]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано19.06.12 17:40



Аз също имам личен и семеен опит и той е доста по-различен. А и фактите от историята не са точно такива.



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Интересна ситуациянови [re: *abi*]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.06.12 22:11



От къде на къде родителите ще обикалят училищата и ще стресират децата си заради някакви антисоциални типчета. И в 7,5 милионна държавица толкова ли не могат да се овладеят училищата от системата?

Ами...това е положението и суровата реалност.
на когото не му изнася и милее за благото на децата си, да се изнесе в по-бяла страна.
В бг, в частност, Видин, предлагат толкоз.

Отделно, че таткото протестант бил скандализиран до крайност от факта, че в училище ограмотяват полово децата и раздават безплатни презервативи. Сигурно го приравнява към поощряване на безогледен и групов секс на непълнолетни.
Това ми доказва колко е в час с реалността и не може да разграничи методите за ограничаване на реалните щети от поощряване на потенциалния разврат.
Бих предпочела да набиват в главите на всички момчета и мъже от малки ползата от презервативите - така или иначе, няма да им сложат катинар на гащите, но поне ще предотвратят нежелани бременности и болести, предавани по полов път.
Никак не е маловажно, ако имам дъщеря, която е подложена на риск да бъде прелъстена или /пу-пу/ изнасилена, предвид обществото, в което живее.



Тема Re: това сериозно ли?!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор l AM (ентусиаст)
Публикувано20.06.12 18:56



Е, ако толкова виждаш, това е твърде жалко.

То примерите са в изобилие... Както и да е, продължавайте да не виждате... не е нужно човек да е религиозен, за да му е затлачен ума. Наскоро един много близък приятел отново ме убеди в това.

Редактирано от l AM на 20.06.12 18:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.