Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема В какъв свят живеем?нови  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано01.06.12 07:35



За дълбоко съжаление ние живеем съвсем не в цивилизован свят, ръководен от християнски ценности, а в грозното, безпощадно и кърваво царство на Господаря на този свят.



Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Сексуалният акцент!нови [re: Aлekc]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано01.06.12 11:08



Особено интересен е сексуалният акцент върху историята с Брейвик, който поставя журналистът. Той предполага - вероятно препредавайки тези на психолози и психиатри, че при този масов убиец, при който "майка му била в душата му" става дума за "индиректен хомосексуализъм" и, общо казано за сексуална перверзност. Това показва каква значение имат дълбинната психология и психиатрията за разбиране на причинността. Те трябва да се съчетаят със социологията и със сериозната религиозност - богословие, за да се търсят възможности за корекции на "отплеснатото" и фрустрирано либидо.
Иначе, авторът отчита големите прилики на престъплението на Брейвик с с други масови убийства в рамките на война или агресивна общестевна и държавна политика, но не показва разликите.



Тема Интелигенти ли?нови [re: Aлekc]  
Автор ъглишвМодератор (Демодератор)
Публикувано01.06.12 16:55



Лигльовци. Брейвик би убил и тях.
Струва ми се, че ние тук сме малко или повече интеригентни, но не вярвам някой чак да го обича. Лично аз имам крайно нехристиянско мнение за съдбата, която му се полага.

Колкото до цивилизацията - тя не се брани с лиготии, брани се със закони, полиция и възпитание.

Повече лая



Тема Re: Интелигенти ли?нови [re: ъглишв]  
Автор *abi*Модератор (eLgreco)
Публикувано01.06.12 19:11



Колкото до цивилизацията - тя не се брани с лиготии, брани се със закони, полиция и възпитание.
+100



Тема Re: Интелигенти ли?нови [re: ъглишв]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано01.06.12 23:44



Журналистът Максим Шевченко се е постарал да покаже, че Брейвик е само симптом на нашето време.

Въпреки, че той самият е евреин, той показва, че има една еврейска държава, която понастоящем се разправя по-безмилостно с противниците си дори от Брейвик.



Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: В какъв свят живеем?нови [re: Aлekc]  
Автор l AM (ентусиаст)
Публикувано08.06.12 02:47



Светът винаги е бил един и същ

Управляват го дегенерати и психопати, включително религиозни. Овцете пък им пеят"осанна"... А т.нар. християнски ценности са малоумна измишльотина. Достатъчно е да си направите една ретроспекция от последните 2000 години

Бан за тая простотия.

Редактирано от ъглишв на 08.06.12 12:28.



Тема Re: В какъв свят живеем?нови [re: l AM]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано13.06.12 09:29



Оказва се обаче, че според редица психиатри, Брайвик е един напълно нормален човек. От неговия дневник става ясно, че той се възхищава от израелските си събратя-ционисти и техните безмилостни насилствени методи за преследване на политически цели.



Погледнете как безпощадно се води "политическата борба" в Палестина и напоследък в Сирия, и ще ви стане ясно, че Брайвик е само мрачен предвестник на разпространяването на безпощадните насилствени методи за решаване на проблемите и в Европа.



Нека не забравяме, че и досега само в България има над 150 неразкрити "пресни" поръчкови убийства.

Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: В какъв свят живеем?нови [re: Aлekc]  
Автор Exaybachay (нямам идея ....)
Публикувано13.06.12 18:59



Оказва се обаче, че според редица психиатри, Брайвик е един напълно нормален човек.
понякога се чудя, какво изобщо знаят за психиката, тези психиатри - егати слепотата и невежеството .... че какво по-нормално от това да убиеш 77 човека

на снимка, като го видиш ти става ясно, че е ненормален, какви са тези техни експертизи и експерти не знам, ала самия факт да го съпоставят с филмов герой е жалък опит да прикрият незнанието си.

Какви хора ни лекуват, какви хора ни управляват - Брейвик е просто едно нищо спрямо тях.



Тема Re: В какъв свят живеем?нови [re: Aлekc]  
Автор l AM (ентусиаст)
Публикувано14.06.12 02:51



Ами виж това:



Както много пъти съм казвал, юдеизъм-талмудицъм-ционизъм е най-расистката религиозно-политическа идеология, а от нея са се пръкнали исляма и християнството. Всъщност всички религиозни идиоти се мислят за избрани, но в юдеизма това е натрапчива и издигната в култ доктрина, обаче заовчените ристиени така и не могат да схвана какъв капан са им сложили левитските дегенерати-психопати. А днешните талмудисти-ционисти, които са хазари, а на семити, тровят с ненормалната си идеология целия свят. Самият Хитлер беше с отровена кръв, т.е. ционистка, както и голяма част от Третия Райх. Това, разбира се, удобно се пропуска официално. Надявам се другарят модератор да си спести модерирането...



Тема Re: В какъв свят живеем?нови [re: Exaybachay]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано14.06.12 21:27



Що се чудиш?

може би аз съм що годе нормален човек, ама понякога ми идва да удуша, да нарежа на парчета, да взривя и прочие някои хора от високите етажи..., а не само тях, например такива, които се смятат за недосегаеми - в крайна сметка излиза, че наистина са недосегаеми поне за мен.

Представям си как се взривяват хладилници пълни с изтънчени мезета и марков алкохол, дрешници с бутикови облекла, скъпи обувки, накити, луксозни автомобили - също като във финалните сцени на филма "Забриски поинт" с музиката на Пинк Флоид.



Голям кеф!



Никога не казвай никога!

Редактирано от paparosko на 14.06.12 21:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.