Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Без коментарнови [re: loverrock]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано22.03.12 13:59



Гнусен ..казваш. А знаеш ли колко гнусни хетеро - изнасилвачи, педофили и убийци има? Кое е по-гнусно? Да покажеш отношението си към религията, която те нарича "гнусен и с аномалии" или да си педофил , изнасилвач, лъжец, убиец , лицемер и пр. но хетеро?
Да се върнем назад във времето и да видим как религията е наказвала всички различни. Не само хомосексуални, но и всички които по някакъв начин са имали по-разлчини от догмата схващания. Години няма да ни стигнат за да опишем религиозните зверства и безумие. Нали наистина никой не мисли,че за 200 години от последното изгаряне на човек жив , религиозното мислене се е променило драстично? Какво право изобщо има религията да нарича хомосексуалните ненормални, извратени, анормални, гнусни и пр.? Ако ние се съгласим с библейските определения за хомосексуалните, би трябвало да се съгласим и с убийството с камъни за определени провинения. Логично.
Факт е, че има хомосексуални хора, но това все още не е престъпление. Престъпните деяния са описани в Наказателните кодекси и религията не може да предявява претенции и да сипе обиди по различните хора. Този филм свърши.
Факт е ,че религията е годна да направи от едни сравнително нормални хора фанатици. Аз съм свидетел какво се проповядва в различните църкви и то е нетолерантност към други религии, към хора с други убеждения и предпочитания. Факт.
И ако религията е горила хора , ако е причинявала и все още причинява кръвопролития и омраза, защо този хомосексуалист да е с нещо по-лош само заради това ,че е показал отношение към религия която го нарича гнусен и анормален и към хора, които биха го пребили от бой само заради това ,че не е като тях? Вие наистина ли мислите вашата злоба за нещо нормално?
Знаете ли колко хомосексуалисти се разхождат между вас?Знаете ли колко от тях ви управляват? Знаете ли колко от тях са оформили възгледите ви за изкуството? Знаете ли колко велики творци са хомосексуалисти? А колко велики военачалници? Нима наистина мислите ,че чаршафните изпълнения имат отношение към интелекта или стойността на човека? Защо за вас сексуалната ориентация е мерило за стойност? Я се замислете дали и вашите креватни техники не обиждат религията? Не сте ли правили неща , които не се одобряват? Не само в леглото, но изобщо? Толкова ли сте чисти? Или сте чисти само когато се сравнявате с хомосексуалните и си пеете мантри за това колко сте стрейт? Ако достойнството ви е само в това какъв полов орган предпочитате, то вие сте достойни за съжаление.

I see you...


Тема Re: "Бъркам ли нещо?"нови [re: Perfum]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано22.03.12 14:10



"La psicoanalisi (Grandi tascabili economici) [Brossura]
Sigmund Freud (Autore), C. Balducci (Traduttore), A. Durante (Traduttore)
Recensisci per primo questo articolo Like (1)
Prezzo di copertina: EUR 6,00
Prezzo: EUR 5,10"




Ето книгите на Фройд в Италия* в момента по 5-6 евро. В България не само, че струват два пъти повече, но ги и няма!

Не съм написал "външен вид", а "външен стил" и съм сложил акцент върху явен сексуално-перверзен облик!... Ти да не би да искаш да кажеш, че нямаш нищо против гнусния задник на Азис върху огромен плакат до паметника Левски?... Добре, че Бойко Борисов го махна. Не е въпросът, че Азис е хомосексуален, а че е гнусник от естетическа и нравствено-културна, така да се каже, гледна точка!... Хомосексуалните, дори и да приемем, че са репресирани от разни църкви и общества, не би трябвало да реагират в гнусен, пак повтарям - от естетическо-нравствено-културна гледна точка, стил!

*доста вероятно е да не си обърнала достатъчно внимание в норвежките книжарници на евтините поредици. Иначе, навсякъде по света по-луксозните и реномирани издания, особено на по-нови книги, са доста скъпи.



Тема Re: Без коментарнови [re: Perfum]  
Автор loverrock ()
Публикувано22.03.12 14:15



Оуууу, пиленце! Хората в този клуб си ме познават от години, аз съм защитник на хомосексуалните да имат равни права като нас, за гей брака съм! Най-добрият ми приятел е такъв. Но през ум няма да му мине да се прави на дявол и да лиже кръстове!

domino dancing


Тема Re: Без коментарнови [re: Perfum]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано22.03.12 14:16



"Гнусен ..казваш. А знаеш ли колко гнусни хетеро - изнасилвачи, педофили и убийци има? Кое е по-гнусно?"

Леле Perfum, що нещо си изписала!... Аз прочетох само началото на коментара ти. Виж как нетрезво подхождаш! Ловерлок най-вероятно има предвид именно стила на облика на този човек - на снимката, а ти реши, че тя го обявява за такъв, единствено защото е хомосексуален. От там нататък ти издиша цялата постройка. Но..., наистина - обърни малко повече внимание на това, което пиша, защото става дума за фундаментални принципи за разсъжденията. Хората би трябвало да спазват една минимална елементарна логика при разговор и диспут, защото иначе стават каши.



Тема Re: Без коментарнови [re: loverrock]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано22.03.12 14:23



Остави я, ловерлок, тя изглежда клони към някаква поп-фолк тип емигрантка (в Норвегия), но модифицирана по начин, който пречи да се разбере веднага за какво става дума!?





Тема Re: "Бъркам ли нещо?"нови [re: _maycal]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано22.03.12 14:43



Извинявай много, но Васил Левски не случайно е хвърлил расото,а и нямам спомен да е писал срещу различните хора, да ги е горил по площадите и пр. Левски се е борил за свободата на всички независимо от какъв етнос са и каква сексуална ориентация имат. Изобщо не прави тъпи сравнения.
А ако си чел книгите на Фройд/ по 5-6 евро ахахахаха/ би трябвало сам да знаеш на какво се дължи демонстративната агресия срещу хомосексуализма.
Добре е да обясниш какво значи "перверзен облик"? Перверзен от сексуална гледна точка или от религиозна гледна точка?Или от твоя гледна точка? От сексуална гледна точка аз не го намирам перверзен, пък и не виждам как е облечен от врата надолу. Снимката е много арт .По принцип хомосексуалните мъже за разлика от хетеро са много поддържани. Обличат се добре, грижат се за тялото и външния си вид, имат усет за мода. Факт. Имат наглостта да си поддържат ноктите , да си почистват веждите, да си бръснат космите и все едни такива гнусни за вас неща.
Ако на тази снимка вместо кръст имаше нещо друго, щяхте ли да я намирате за перверзна? И пак ви питам: защо не намирате за перверзни и гнусни за човешкия род религиозните войни, кланета, горене на хора и пр.? Не смятате ли ,че всеки има право да изрази отношението си към религията точно така както вие засвидетелствате отношението си към хомосексуалните хора? защо вие да имате право на изява, а те не?
Майкъл, не приказвай смешки за Норвегия и не говори за евтини издания, ако обичаш. Не знаеш за какво говориш . Тука 100 грама фета сирене са 5 евро.Айде спри се малко, че ставаш смешен.

I see you...


Тема Re: Без коментарнови [re: _maycal]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано22.03.12 14:45



Не знам за какви поп фолк емиграции ми говориш,а и ти самият не знаеш, но по-добре коментирай темата,а не мене. Тъпите ти забележки от селски вечеринки не ме касаят.

I see you...


Тема Re: Без коментарнови [re: loverrock]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано22.03.12 14:46



Много добре те знаем. Ти казваш, че си толерантна и си за равни права и никаква дискирминация на хомосексуланите, НО само ако те са такива каквито ти одобряваш. Ако се облича в ярки цветове, слага червило и ходи по паради, не, не може, това е гнусно. Вярно, че последователноста не е силната черта на жените, но все пак. (Да, това беше сексистка забележка.)



Тема Re: Без коментарнови [re: Black Wolf]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано22.03.12 14:48



Обаче християните се намират в още по-кофти ситуация от теб. Хем искат никой да не забранява носенето на кръстове, хем искат да забранят на този от снимката да носи кръста.





Тема Re: "Бъркам ли нещо?"нови [re: Perfum]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано22.03.12 15:19



"Тука 100 грама фета сирене са 5 евро"

Дай да ти изпратиме от България сирене, тогава!... Може ли да се изпраща храна по пощата за Норвегия?



"книгите на Фройд/ по 5-6 евро ахахахаха/ "

Брей, голям смях пада от страна тази българо-норвежка Perfum!

Перверзният облик на човека от снимката, в случая, се придава от езика - от факта, че е изплезен така тотално и от това, че лизането с него е аналог на възможни сексуални практики - факт, който се откроява като отчетлив!.... Агресията, в случая, се изразява във асоциативното въвличане в прилог на такива сексуални практики. По същия начин въздействат и повечето противните и долнопробни поп-фолк маймуни!... И забележи - не пиша, в случая, против еротиката, а против пошлата еротика, независимо от нейната ориентация!



Редактирано от _maycal на 22.03.12 15:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.