Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Алексенови [re: xenox]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано27.11.11 08:50



Извинявай, но аз не съм нито политически, нито религиозен лидер, че да трябва да ми вярваш.

Аз отстоявам тук един ясен и крайно директен подход към проблема за намирането на стабилна духовна опора в съвременния силно усложнен и объркан свят.

Този подход е много древен и в частност се съдържа в Евангелската проповед на Иисус Христос.

Единственият свързан с мен момент в случая е този, че аз лично свидетелствам за неговата надеждност и ефикасност.

Но аз спокойно мога да съставя цял том с подобни много по-ярки, убедителни и впечатляващи свидетелства за същото, принадлежащи на различни личности, част от които авторитетни християни.

Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: Алексенови [re: Aлekc]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано27.11.11 10:53



Крайно наложително ли е всички тези неща да са ми известни, за да си гледам спасението на душата и оправянето на моите си кривици?



Попитах те няколко пъти какви ползи за себе си извличаш от това да се разливаш в спорове и доказване кой кой е и дали е вълк или агне.
В млякото ли ти бърка, във вярата и упованието в Бога или в какво точно?



Тема Затварям темата и пускам нова.нови [re: muntzer2]  
Автор MъглишeвМодератор (Демодератор)
Публикувано27.11.11 11:36



Тази се попретрупа.

Коля и беся




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.