Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Преброяване 2011нови [re: lezig]  
Автор Йexдй (елфът савин)
Публикувано06.04.11 09:23



вече учиш турски, а?



Тема Re: Преброяване 2011нови [re: Kossoman]  
Автор Йexдй (елфът савин)
Публикувано06.04.11 09:30



няма нужда да си цъфнал и вързал, за да си щастлив. обаче липсата на перспективи, измамите, безредието и беззаконието пречат даже на щастието на хора, дето живеят добре.

например повеето хора са наясно, че България е бедна, но изведнъж се оказа, че с пари откраднати от България разни хора купувт яхти за милиони и ходят всяка година в Дубай - значи пари има, но се крадат. това вече е друго. хората могат да живеят бедно, обаче не щат да ги крадат и лъжат.



Тема Re: Преброяване 2011нови [re: Йexдй]  
Автор Kossoman ()
Публикувано06.04.11 09:35



Измамите, безредието и беззаконието са наше общо дело и не си струва да се жалваме от тях. Ще ги има, докато има обществена търпимост. Особено по отношение на безредието нашата нация е абсолютен гросмайстор.



Тема Re: Преброяване 2011нови [re: Kossoman]  
Автор Йexдй (елфът савин)
Публикувано06.04.11 09:52



няма такова нещо като общо дело.

нито има търпимост - има страх. общо взето хората търпят, защото се чустват слаби. и обикновено наистина са такива.



Тема Re: Преброяване 2011нови [re: Йexдй]  
Автор Kossoman ()
Публикувано06.04.11 09:59



Интересно що сърбите не се чувстват слаби? Да не питам за германците, щото е риторично...



Тема Re: Преброяване 2011нови [re: Kossoman]  
Автор Йexдй (елфът савин)
Публикувано06.04.11 10:02



да, защо?

примерно семейството българи на село с дядо астматик и дете с епилепсия не смеят да протестират против тоновете говежда тор в двора на съседа, които вонят нетърпимо, понеже съседа ще ги набие. а като ги набие никой нищо няма да му направи. това достатъчна причина ли е?



Тема Re: Преброяване 2011нови [re: Йexдй]  
Автор Kossoman ()
Публикувано06.04.11 10:16



Нация, състояща се от дедовци-астматици и деца-епилептици бездруго е обречена. Нема смисъл да я мислим и да я окайваме.



Тема Re: Преброяване 2011нови [re: Йexдй]  
Автор lezig (réaliste)
Публикувано06.04.11 10:39



Aми с резултатите от това преброяване на какво ти мирише? Вазелин и турски имена



Тема Re: Преброяване 2011нови [re: Kossoman]  
Автор Йexдй (елфът савин)
Публикувано06.04.11 11:03



ок, за загиващите и циганизиращи се села говорехме вече.

по улиците на просперираща варна никой не смее да се репчи на всевластните джипове, на бентлитата също, за които правилата на движение не важат. и не, че ако ме удари джип, понеже ми е отнел предимство, каското и гражданската му няма да ми покрият щетите, доже може и на печалба да съм, ами после поне месец ще съм без работа, докато намеря нова кола, което е неприятна загуба. плюс, че шофьора на джипа може да ми счупи главата и пак никой нищо няма да му направи. а даже да му направи - аз пак ще съм със счупена глава.



Тема Re: Преброяване 2011 [re: Йexдй]  
Автор Kossoman ()
Публикувано06.04.11 11:48



ОК, имаш правото да живееш по тоя начин и да си мрънкаш до пенсия. Изборът си е твой.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.