Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Християни юдофилли и християни юдофобинови  
Автор simha (пчеличката)
Публикувано18.02.11 23:45





Ако сатана е човекоубиец, то някои изтрещяли тотално "християни" достойно го заместват, докато той им се хили злорадо.



Тема Re: Християни юдофилли и християни юдофобинови [re: simha]  
Автор loverrock ()
Публикувано19.02.11 00:06



Спокойно, тези са от поредната американска секта, глупаци!

domino dancing


Тема Re: Християни юдофилли и християни юдофобинови [re: loverrock]  
Автор JoroH (ВРИД)
Публикувано19.02.11 00:20



кои, тези, които танцуват или тези, които им опонират? Понеже първите може да са от американска секта, ма вторите са си чисто българско явление, доколкото ги познавам.



Тема Re: Християни юдофилли и християни юдофоби [re: JoroH]  
Автор loverrock ()
Публикувано19.02.11 00:33



Заглавието е тъпо, пуснал го е в сайт за видео споделяне, защо пастора не го каже публично, да не се хващаме на еврейското хоро!? Защото повечето лидери на протестански организации ги е страх да дишат.Видях им сайта, тези са втора класа организация, пак разни американски мисионери от южните щати.

domino dancing


Тема Re: Християни юдофилли и християни юдофоби [re: loverrock]  
Автор simha (пчеличката)
Публикувано19.02.11 01:01



Цък.
Тия са си башка - отделили са се от всички "секти" и са си направили секта от "трима от запаса".


Имаха преди и по-трезви преценки за много неща, но както почти винаги става, отклоненията без компас в джунглата са опасни.
И М.Лутер е забил яко натам, а последиците и до днес ги виждаме.
Някои дотам се престарават в прекопаването на едемската градина, че я разкопават на ями, в които нищо вече не расте. А от Едем преминават в ямите на Шеол/Хадес, който ги поглъща.



Тема Re: Християни юдофилли и християни юдофоби [re: simha]  
Автор feline (felis tigris)
Публикувано19.02.11 11:38



тази Лора Добрева я знам от един форум, там пишеше под същия ник спеърд бай мърси. според мен е погрешно да й се обръща внимание, момичето има личностнови проблеми, които явно са в основата на това да забие яко в монтанизма.



Тема Re: Християни юдофилли и християни юдофоби [re: loverrock]  
Автор JoroH (ВРИД)
Публикувано19.02.11 13:02



Лора не е никаква мисионерка от южните щати. Тя и майка и са си еднолично крило, което общо взето е срещу всички останали. Хората, които са в това крило са точно трима - майката дъщерята и още едно момче. Те си пишат разни неща, някои от които трябва да призная много ми харесват. Изказват се по разни въпроси. Да, от време на време харесват по някой чужденец (Джон Пайпър, Хесус Адриан Ромеро, Пол Уошър и др.) но обикновено след време го анатемосват и него, понеже намират нещо, което не им харесва. Не завързват обаче връзки с чужди организации.

Мен лично също ме приемаха, че съм на един дух с тях, но ме анатемосаха, понеже съм писал стихотворения са любовта между мъжа и жената..
Изобщо не е вярно, че ги е страх да пишат. Лора и майка и плю ят обилно и равномерно по всички протестанти, православни и католици, като се подписват със собствените си имена под оплювките, което им прави чест, все пак. Не се крият, ако човек се поразрови, може да ги види и на снимка как изглеждат, на едно място са си пуснали снимките. В някои от клиповете се чува и гласа им.

Редактирано от JoroH на 19.02.11 13:06.



Тема Re: Християни юдофилли и християни юдофоби [re: simha]  
Автор ann* ()
Публикувано19.02.11 13:34



Доста тъпо ... направо тъпоумно ..., не заслужава и коментар. :)

Макар че юдофилстването също е интересно явление и според мен и там има крайности. Но то определено е по-добро. :)



Тема Re: Християни юдофилли и християни юдофоби [re: JoroH]  
Автор ann* ()
Публикувано19.02.11 13:36



Ти пък откъде ги знаеш ... опасен си. :) Интересно, аз не съм ги и чувала.



Тема Re: Християни юдофилли и християни юдофоби [re: ann*]  
Автор *abi*Модератор (eLgreco)
Публикувано19.02.11 15:03



Направо ме изумяват и мен!
Каката също всичко знае...

Те са просто енциклопедии






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.