Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Честито на новите модератори!нови  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано03.11.09 21:20



Искрено се радвам на избора на новите модератори и им честитя избирането им. Желая им успешно и ползотворно модериране!
Временно по молба на администрацията на дира, ще остана като трети модератор.
Времето няма да ми позволява да модерирам пълноценно, но ако се наложи, ще помогна с каквото мога, тук съм само за подкрепа, основни Ваши модератори са Данката и Анн.
Това е нашият клуб и се радвам, че остава в добри ръце. Анн я познавам лично от повече от 15 години и мога да гарантирам, че е прекрасен човек. С Данката се познаваме само задочно, но впечатленията ми са също толкова добри. Признавам, че през последните две години не винаги на мястото си (нямах време и ресурс) и искрено се надявам с тяхното назначаване като модератори нещата в клуба да се подобрят и да има повече смислени теми, делът на каквото, за съжаление в края на моето модериране, признавам, намаля.
Това е нашият клуб и се радвам, че остава в добри ръце.

Редактирано от JoroH на 03.11.09 21:21.



Тема Re: Честито на новите модератори!нови [re: JoroH]  
Автор annМодератор ()
Публикувано03.11.09 22:33



Честито също на Къдли, че ще има малко по-спокойно време! А на теб ще честитим по-късно!





Тема Re: Честито на новите модератори!нови [re: JoroH]  
Автор pikimos (Умерен)
Публикувано04.11.09 07:39



Айде честито и от мен на всички.



Редактирано от pikimos на 04.11.09 07:48.



Тема Re: Честито на новите модератори!нови [re: JoroH]  
Автор cuddly (enchanted)
Публикувано04.11.09 09:03



честито и от мен!
И каквото и да става, take it easy!



Колкото да качеството на темите, винаги съм мислела, че то зависи от всички клубари. Но новите модератори вече са си прочели служебните бележки от администрацията на дира и надявам се, няма да се нагърбят с по-голяма тежест, от необходимото.

А след всичките патетични постинги по случай изборите на новите модератори, направо се чувствам неудобно...Като че ли е трябвало много отдавна да напусна този пост. Приемете мойте най-искрени извинения, ако е така.




Тема Re: Честито на новите модератори!нови [re: cuddly]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано04.11.09 10:07



Ако обявиш, че и ти се връщаш отново на поста си да помагаш на новите модератори, тогава ще видиш каква радост ще настане.



Когато си в лодката, движи се брега.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: Честито на новите модератори!нови [re: cuddly]  
Автор annМодератор ()
Публикувано04.11.09 11:11



"Приемете мойте най-искрени извинения, ако е така."

Е, не е така. Аз принципно се чудех защо въобще трябваше да сменяме модераторите ... и не виждах проблеми с клуба.

Но иначе, за мен винаги си е било за честитене - на този, който предава щафетата с модераторството, защото все пак да си модератор не е най-прекрасното. така ми се струва ;) (аз снощи почти се размечтах за момента, в който ще сдам поста. и после си казах - хайде take it easy, както и ти казваш ;))



Тема Re: Честито на новите модератори! [re: ann]  
Автор anb ()
Публикувано04.11.09 11:50



Честито на новите модератори и от мен! Радвам, че Жоро остава част от екипа, независимо за колко време. И аз мисля като Къдли, че качеството на темите зависи от всички клубари, което си е наша отговорност



Редактирано от anb на 04.11.09 11:52.



Тема Re: Честито на новите модератори!нови [re: JoroH]  
Автор Absinthe Ducrosfils (сектант)
Публикувано04.11.09 18:31



Ай честито и от мен! Пък дано до месец клубът съвсем се изчисти от всичко интересно и останат да си гукат само дърти окултисти и петдесятни сукалчета. Приятно и спокойно.



Тема Re: Честито на новите модератори!нови [re: Absinthe Ducrosfils]  
Автор aтaнac шиниkoв (какъвто си иска)
Публикувано04.11.09 18:37



Гледам, радост те изпълва от новите развития в куубъ





Тема Re: Честито на новите модератори!нови [re: Absinthe Ducrosfils]  
Автор pikimos (Умерен)
Публикувано04.11.09 18:38



Абе ти няма ли да спреш да се заяждаш вече?
Само ти си най-големия разбирач и най-голямата работа в този клуб, кой като теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.