Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Храни куче да те лаенови [re: AGLER]  
Автор loverrock ()
Публикувано22.10.09 19:47



Аглер, нещата са по-сериозни. Не съм ходила в Холандия, майка ми живя там и винаги казва, че това е примерът за модерно общество. Но, има един тип емигранти, които са ултра нагли и искат да живеят в чуждата държава с всичките позитивни закони там, но да си правят същото както у тях си! Не са само мюзламите, има и христянси организации, които също прекаляват. Това е хубавото там, и което липсва тук е, че законът е над всичко.

britlove

Редактирано от loverrock на 22.10.09 19:48.



Тема Re: Храни куче да те лаенови [re: AGLER]  
Автор scanman (съмнителен)
Публикувано22.10.09 21:53



Според мен Холандия няма да може да се справи с този проблем, за съжаление. Качили са им се на главата и нямат намерение да слизат. През средновековието жестокостта е била повсевместна, но сега холандците са твърде толерантни.



Тема Re: Храни куче да те лаенови [re: scanman]  
Автор AGLER ()
Публикувано22.10.09 21:58



но сега холандците са твърде толерантни.



Ъхъ,
и за това и партията на покойният Пим Фортаун
печели все по голяма популярност!



Тема Re: Храни куче да те лаенови [re: Jay Gould]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано23.10.09 00:34



комедия е , но то така по лесно се преглъщат фактите

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.

Тема Re: Храни куче да те лаенови [re: Jay Gould]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано23.10.09 00:46



Никак не мога да приема хора, които отивайки в една държава да живеят не уважават традициите, законите и обичаите и.

Ми те тези дето са отишли там уважават и традициите и законите и обичаите щото помнят от каква мизерия са се откачили - проблемите ги създават децата им - дърветата без корен дето нито в Европа са европейци, нито в северна Африка са африканци - тия снимки отразяват точно това - криза на идентичността - едните искат религиозна държава, а другите не можеш трезви да ги видиш.
Не знам от къде си ги дръпнал, ама на фоерверк ми приличат

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.


Тема Re: Храни куче да те лаенови [re: Jay Gould]  
Автор glishev (Недообразован)
Публикувано23.10.09 02:12



Ориана Фалачи, полиция и кораби обратно за Мароко трябва да бъде отговорът на това.

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: Храни куче да те лаенови [re: yi-rene]  
Автор son73 (непознат )
Публикувано23.10.09 13:04



Доколкото виждам скандиранията са промюсюлмански, а това не е нещо за пренебрегване.

Може много да се умува относно причините за зараждането на тези конфликти, но според мен Божиите хора трябва да живеят максимално бдително и мъдро, изкупвайки благовремието, защото дните са зли.

Нека не се пренебрегва силата на човекоубиеца (сатана).

Не казвам, че дадена нация е "Божий народ", но тези, които са Божии трябва наистина да имат различен поглед в-у подобни събития и различен речник и да употребяват дадената им власт и сила и оръжие от Първородният.

son



Тема Re: Храни куче да те лаенови [re: son73]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано23.10.09 14:48



по скромното ми мнение и мюсюлманите са Божии хора - това, че на християните ни е провървяло да ни признае че сме Му деца - не значи че няма и приятели иначе защо запазва Агар и синът и ?

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.


Тема Re: Храни куче да те лаенови [re: yi-rene]  
Автор son73 (непознат )
Публикувано23.10.09 15:10



Странно мислиш. Точно тази грешка и прибързаност на Авраам (вместо да легне с възрастната си съпруга, по Божие обещание за придобиване на син, той я послуша - съпругата си - и реши да придобие син "по човешки", от слугинята Агар) му коства сега толкоз много, а в миналото, както и Павел пише : "Изгони слугинята и сина `и!"

Това стана, за да има пример за двата завета - единият на робинята, който е от Синай, другият - със свободната, който завет е чрез кръвта на Първородният.

По скромното мнение на писанията, библията, Божии хора и народ са тези, които са приели господството на Сина и са станали Негови ученици, кръстени в Духа Божий, следващи Го по тесният път, чиито грехове са простени, светиите на Святият Бог.

Може би пиша с невярващ в Исус човек ? Ти такава ли си ? Защото ако не е така, а имаш за Господар Назарянина, би трябвало да размисляваш по друг начин.

Аз лично, не смятам, че ми е "провървяло", но че е платено за мен достатъчно.

son



Тема Re: Храни куче да те лаенови [re: Jay Gould]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано23.10.09 17:59



Храни куче да те лае.

Да и приказката за скорпиона, дето ужилил жабата пренасяща го през реката, също би било подходящ аналог...



Но може и да се каже:

Пусни си кобра в гащите и се надявай да не хапе...

ТОЗИ, КОЙТО ПРЕТОПИ МЕЧЪТ СИ В РАЛО, ПОСЛЕ ЩЕ ОРЕ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА СИ ЗАПАЗИЛИ МЕЧОВЕТЕ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.