Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Филмът "Остров" на Лунгиннови  
Автор пчeличkaтa (бръмчаща)
Публикувано23.01.07 01:42



Филмът на Павел Лунгин "Остров" стана фаворит на новогодишния телевизионен ефир. От пресслужбата на телевизионния канал "Россия", който на православното Рождество (отбелязвано в Русия на 7 януари) показа лентата, процентът зрители над 18 годишна възраст, гледали "Остров", е бил 41,5%. "Това е най-високият показател сред всички програми и филми, след новогодишното поздравление на президента на Русия", коментират от телевизионния канал. Филмът "Остров" стана събитието 2006-та по време на кинофестивала във Венеция. (Интерфакс/Седмица)
http://www.ostrov-film.ru/
- Страхотен филм!
Всеки може да се поучи от него! И дано станем по-добри и човечни!

Бог прощава, но не оставя греха ненаказан!


Тема Re: Филмът "Остров" на Лунгиннови [re: пчeличkaтa]  
Автор JohnKnox (член)
Публикувано23.01.07 11:02



Всеки може да се поучи от него! И дано станем по-добри и човечни! я виж ти кой го казва само. Лелче, всъщност кое е истинското ти лице?



Тема Re: Филмът "Остров" на Лунгиннови [re: JohnKnox]  
Автор WhiteCloud (на небето)
Публикувано23.01.07 11:06



Ники, защо се заяждаш с жената като не я познаваш? Шалом, бе брате.



Тема Re: Филмът "Остров" на Лунгиннови [re: WhiteCloud]  
Автор JohnKnox (член)
Публикувано23.01.07 11:14



Теди , не аз а лелята започна да се заяжда с мен аз само я питам всъщност кое е истинското и лице- когато лае по нас или когато сълзливо пише за дпброта и любов.
Ен шалом лъ ръшаим.



Тема Re: Филмът "Остров" на Лунгиннови [re: WhiteCloud]  
Автор JohnKnox (член)
Публикувано23.01.07 11:25



а защо лелята се заяжда с мен Теди след като ни най-малко не ме познава? Аз какво съм и направил, че по принцип тя почна да зяе по мен и да лее жлъч първа?



Тема Re: Филмът "Остров" на Лунгиннови [re: JohnKnox]  
Автор WhiteCloud (на небето)
Публикувано23.01.07 15:28



ама тя, че е почнала да се заяжда, означава ли че и ти трябва да го правиш?





Тема Re: Филмът "Остров" на Лунгиннови [re: WhiteCloud]  
Автор JohnKnox (член)
Публикувано23.01.07 15:32



Теди , на зла круша зъл прът. Или както казва Соломон "Отогвори на безумния според безумието му за да не се има за мъдър".
Аз тук не се заяждам а само си питам.



Тема Re: Филмът "Остров" на Лунгиннови [re: WhiteCloud]  
Автор JohnKnox (член)
Публикувано23.01.07 15:53



Теди, зад това заяждане на лелчето има история. Тя отдавна ме е набедила че съм антисемит и за това почна да сипе огън и жупел, отрова и жлъч по мой адрес. Колкото и да и обяснявам че никога не съм бил и нямам намерение да ставам антисемит нейната главица не може да го побере. В никой мой постинг не сам и казвал една дума против евреите като относ. Ако тя или кой да е друг намери само едно едничко мое изказване срещу евреите като етнос съм съгласен да се покая и да й се извиня. Само че тя не може да схване че има огромна разлика между антисемитизма и твърдението, че всеки опит за синкретизъм (християнството да се смесва с сатанинската юдейска религия) е чиста проба сатанизъм ,бил той и прикрит.
Именно това лелчето не може да разбере, че аз съм против синкретизма и за това я хокам така, та белким и дойде акъла в главата.



Тема Re: Филмът "Остров" на Лунгиннови [re: пчeличkaтa]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано23.01.07 20:07



А роликите на сайта пълния филм ли съдържат?



Тема За всеки който иска д агледа филма!нови [re: пчeличkaтa]  
Автор onchoo ()
Публикувано23.01.07 22:03



Всеки който иска да гледа филма може да си го дръпне ето от тук с български субтитри е:)

Приятно гледане!





他的話非常非常刺耳

Редактирано от onchoo на 23.01.07 22:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.