Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 18.10.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема гей параднови  
Автор пpeвoдaч (непознат )
Публикувано19.06.09 10:35



Какво мислите за предстоящия гей парад?

БПЦ вече организира шествие против парада на 21 юни - сборният пункт за шествието е площадът пред храма „Св. Александър Невски" между 11.15 и 11.30 часа.

Маршрутът е Храм „Св. Александър Невски" - бул. „Г.С.Раковски" - Бул. „ЦарОсвободител" - площада пред Катедрален храм Св. Вчца Неделя" - бул. „ Витоша" - храм „Св. Георги Победоносец" - НДК.



Тема Re: гей параднови [re: пpeвoдaч]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (рекордьор)
Публикувано19.06.09 11:24



Какво мислите за предстоящия гей парад?

БПЦ вече организира шествие против парада на 21 юни - сборният пункт за шествието е площадът пред храма „Св. Александър Невски" между 11.15 и 11.30 часа.

Маршрутът е Храм „Св. Александър Невски" - бул. „Г.С.Раковски" - Бул. „ЦарОсвободител" - площада пред Катедрален храм Св. Вчца Неделя" - бул. „ Витоша" - храм „Св. Георги Победоносец" - НДК.


аз мисля,че тогава гей парадите ще са два...
ако никой не обръща внимание на гей парада,то ще си остане един прост напън,като всеки друг напън на безработните и недоволмите българи...
простотията на БПЦ няма граници.ако беше жив патриарх Евтими щеше да застане пред гей парада и да го преведе през цяла София.но такъв патриарх се ражда на 1 300 години само по един...


Голямата трагедия не е смъртта, а това, което умира в теб, докато си жив.


Тема Re: гей параднови [re: любчo /фoтorpaф/]  
Автор пpeвoдaч (непознат )
Публикувано19.06.09 12:25



любчо, те казваш: "...ако беше жив патриарх Евтими щеше да застане пред гей парада и да го преведе през цяла София..."

нещо тази теза не ми е много ясна... поясни.



Тема Re: гей параднови [re: пpeвoдaч]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано19.06.09 12:53



Дреме ти за гей парада. Нека се радват. И те душа носят.





Тема Re: гей параднови [re: любчo /фoтorpaф/]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано19.06.09 13:53



Има малък проблем. Колкото по-малко внимание им обръщаш, толкова повече нагли стават и ти си навират пред очите, понеже не желаят да имат свобода на сексуалните си нрави, а да ти ги демонстрират и ти да им ръкопляскаш за това. Това е разликата. Иначе и аз съм за пълно неведение около това нещо. Лично аз не им обръщам внимание. Всяко чудо за три дни.



Тема Re: гей параднови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор пpeвoдaч (непознат )
Публикувано19.06.09 14:15



аз се опасявам, че не е чудо за три дни - ако не се демонстрира съпротива, те започват да създават лобита (дори в политическите среди), оттам се променят закони, а оттам се узаконават и хомосексуални бракове... това става постепенно - както е станало на запад и щатите, но после няма връщане назад - гейовете не биха се отказали от завоювани територии и закони.
аз мисля, че противопоставянето е необходимо поради няколко причини:

- след нас остава поколение. в какъв свят ще живеят?
- тук става дума за отстояване на морални ценности - както гейовете отстояват своите, така и ние трябва да отстояваме своите
- примерът на парадите и на известните личности гейове е заразителен - много тийнейджъри им подражават. това разрушава живота им.

това е в общи линии...



Тема Re: гей параднови [re: пpeвoдaч]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (рекордьор)
Публикувано19.06.09 14:38



любчо, те казваш: "...ако беше жив патриарх Евтими щеше да застане пред гей парада и да го преведе през цяла София..."

нещо тази теза не ми е много ясна... поясни.


тези геьове преди да са такива,са хора.като всички дриги те се нуждаят ор благодат.в Библията има два вида благодат - обща благодат и специална блaгодат / za tova shte govorim posle/...
"благодат" нa гръцки - харис - ще го открием в глагола "радвам се,щастлив съм".ето какво е записано в Констируцията на България от 13.07.1991 година:...

Чл. 6.
(1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.


ето и какво пише в "декларацията на независимостта" приета от американския конгрес през 1776 година:...

...всичко хора са сътворени равни и всички те са надарени от своя Създател с вродени и неутчуждаеми очевидни права,към които пренадлежи живота,свободата със стремежа към щастие...

в нашата конституция нЕма- живот,свобода и стремеж към щастие...

в темата аз говоря за геьовете,а не за геьовщината.с последното ние трябва да сме пртив...

ако ми позвлиш ще се спра на творбата на в П. Ю. Тодоров - "Змеьова сватба",в която не става дума за змей,а за гей...


Голямата трагедия не е смъртта, а това, което умира в теб, докато си жив.


Тема Re: гей параднови [re: пpeвoдaч]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (рекордьор)
Публикувано19.06.09 14:54



аз се опасявам, че не е чудо за три дни - ако не се демонстрира съпротива, те започват да създават лобита (дори в политическите среди), оттам се променят закони, а оттам се узаконават и хомосексуални бракове... това става постепенно - както е станало на запад и щатите, но после няма връщане назад - гейовете не биха се отказали от завоювани територии и закони.
аз мисля, че противопоставянето е необходимо поради няколко причини:

- след нас остава поколение. в какъв свят ще живеят?
- тук става дума за отстояване на морални ценности - както гейовете отстояват своите, така и ние трябва да отстояваме своите
- примерът на парадите и на известните личности гейове е заразителен - много тийнейджъри им подражават. това разрушава живота им.

това е в общи линии...


ппеводач,да ти кажа чесно,като чуя за "отстояване на морални ценности" и ми се разваля настроението.тия работи са остарели и консервативно закостенели партийни лозунги...
че къде и виждаш тези "морални ценности"!? в комунизма,в демокрацията или в християните?...
преди бяха кулаците,десидентите,циганите и сега ето ти друга "напас Божия" - геьовете...

интересно е как ще се чувстват група хора,ако попаднат между динозаврите и група динозаври попаднат между хората?


Голямата трагедия не е смъртта, а това, което умира в теб, докато си жив.


Тема Re: гей параднови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (рекордьор)
Публикувано19.06.09 15:02



Има малък проблем. Колкото по-малко внимание им обръщаш, толкова повече нагли стават и ти си навират пред очите, понеже не желаят да имат свобода на сексуалните си нрави, а да ти ги демонстрират и ти да им ръкопляскаш за това. Това е разликата. Иначе и аз съм за пълно неведение около това нещо. Лично аз не им обръщам внимание. Всяко чудо за три дни.


при християните е същoто.никой не им обръща внимание,нищо че са нагли,навират ти се в очите,проповядват ти рая и ако не повярваш отиваш в ада и са доста демонстративни,повЕрвай ми...

сега нека да се върне на обащата и специална благодат на Бога и да видим какво Той казва...


Голямата трагедия не е смъртта, а това, което умира в теб, докато си жив.


Тема Re: гей параднови [re: любчo /фoтorpaф/]  
Автор Absinthe Ducrosfils (kind)
Публикувано19.06.09 15:13



БПЦ вече организира шествие против парада

аз мисля,че тогава гей парадите ще са два...


хаха, именно...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.