Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Мис Калифорния се опълчи на педалското статуквонови  
Автор Absinthe Ducrosfils (œcumenist)
Публикувано25.04.09 01:30



На тазгодишния конкурс Miss USA, който се проведе през отминаващата седмицата, имаше нещо по-интересно от това, че нашенката Лора Чуканов стана четвърта.

Става въпрос за следното. Най-красивата кандидатка и фаворитката на зрителите - Carrie Prejean (Мис Калифорния) - бе запитана от един педалски член на журито за мнението й относно узаконяването на педалските бракове.

И тя се осмели да изкаже мнението си: "Според мен, според моята страна и според моето смейство женитбата трябва да е между мъж и жена. Не искам да обидя никого, но така съм възпитана и така мисля - трябва да е между мъж и жена."

Резултатът: Избраха за първа американска красавица за 2009-та приличната на мексиканска селянка Мис Индиана.





Във втория от посочените клипове наказаната поради честността си Carrie Prejean е интервюирана във Фокс. Освен че застава твърдо зад заявената си позицията относно брака, тя признава и вярата си в Бога и християнските ценности.

Не съм горещ почитател на напудрено-сантименталния стил в съвременното американско "християнско дясно" (тип ФоксНюз), но бидейки на консервативно-традиционалистки позиции в разбиранията си за семейство и морал, няма как да не спомена в положителна светлина едно такова свидетелство. Най-малкото защото то, наивно или не, успява красиво да контрастира на аналната олигархия, която днес доминира медиите и светските събития.

Най-показателното в случая е това, че педалската модна клика се показа готова в името на сектантската си анти-семейна идеология да пренебрегне дори и тази ценност, с която най-много парадира - добрият естетски вкус, умението да се заглушат морализаторските клишета с аргументите на красотата и стила. Е, вече нещата започнаха да се обръщат.



Тема Re: Мис Калифорния се опълчи на педалското статуквонови [re: Absinthe Ducrosfils]  
Автор Dankata (Daniel)
Публикувано25.04.09 03:12



Браво на момичето! Изкефи ме доста



А гледа ли видеото на гейчо, дето беше бесен след нейния отговор? Вика че ако била спечелила конкурса, щял да се качи на сцената и да и свали короната от главата и да избяга

Резултатът: Избраха за първа американска красавица за 2009-та приличната на мексиканска селянка Мис Индиана.

Жена ми е мексиканска полу-селянка, така че тук получаваш шамар с ръкавица, и те чакам в парка в 17:30 часа в Събота, на полянката между двата дъба. Ти избираш шпаги или револвери

Лука 10:27

Тема Re: Мис Калифорния се опълчи на педалското статуквонови [re: Dankata]  
Автор glishev (Недообразован)
Публикувано25.04.09 17:07



Яка мацка, пък и точно си го е казала. Хубаво е да видиш образцова блондинка да говори умно и точно. Умните са секси, това си е.

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: Мис Калифорния се опълчи на педалското статуквонови [re: Absinthe Ducrosfils]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано25.04.09 21:08



И като са се обърнали така, докъде ще стигнат?



Тема Re: Мис Калифорния се опълчи на педалското статуквонови [re: jaytee]  
Автор ask2OO4 (питанка)
Публикувано25.04.09 23:53



Дано поне стигнат дотам, че целомъдрените хора спокойно да могат да изказват убежденията си без да им се налагат извратените модерни стереотипи. Никой не пречи на хомосексуалистите да избират сами половия си живот. Аз не съм съгласен с опитите да ми се налага виждането, че хомосексуализмът е нещо нормално. И имам правото да го заявя открито без някой да ме гледа накриво.

"Истина, мъчно е на онемелия от чудо да говори на оглушели от крясъци."


Тема Re: Мис Калифорния се опълчи на педалското статуквонови [re: ask2OO4]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано26.04.09 00:32



> Аз не съм съгласен с опитите да ми се налага виждането, че
> хомосексуализмът е нещо нормално. И имам правото да го заявя открито без
> някой да ме гледа накриво.

Ако ти искаш свободата да гледаш някого накриво, тогава трябва да приемеш, че и теб ще те гледат накриво.



Тема Re: Мис Калифорния се опълчи на педалското статуквонови [re: jaytee]  
Автор loverrock ()
Публикувано26.04.09 11:10



Аз пък съм твърдо за гей-браковете!

Мисля след 10г. да стана организатор!



Тема Re: Мис Калифорния се опълчи на педалското статуквонови [re: loverrock]  
Автор blue.ice (апологет)
Публикувано26.04.09 12:42



Аз пък съм твърдо за гей-браковете! Мисля след 10г. да стана организатор!


Тук не става въпрос "за или против гей браковете", а за позицията на Библията и християнството по въпроса. Проблемът е, че в днешно време гей агитацията се опитва да наложи своите възгледи на християнството. Добре, женете се, правете секс с когото си искате, но не се опитвайте да наложите своите възгледи на църквата. Позицията на Библията е ясна. Това не значи, че хомосексуалните нямат право на юридическо уреждане на техните взаимоотношения - съсобственост, наследяване, попечителство и т.н. Но аз имам чувството, че те не се борят за равни права, а за признаване. В този смисъл няма да мирясат, докато не получат право да сключват "брак", а не само някакво "partnership" или "фактическо съжителство". Не знам какъв им е проблема, че искат всички да ги приемат като нормални. Това че даваш право на някой не означава, че го приемаш за нормален. Човек може да има много девиантни поведения, които не пречат на другите и не могат да им се забранят, но това не значи, че те трябва да изискат всички да ги приемат за нормални.
Сега сме свидетели на тормоз от страна на хомоорганизациите над нормалните хора. Ако излезеш и кажеш, че това е грях, в Америка дори могат да те осъдят за дискриминация и нетолрантност. А какво да кажем за училищата там , където в учебните програми е заложено да се учат децата, че това е нормално? Дайте ни право да имаме свое мнение по въпроса и да го изкажем.

Ако за едно нещо има няколко възможни обяснения, то вярно е най-простото.


Тема Re: Мис Калифорния се опълчи на педалското статуквонови [re: blue.ice]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (рекордьор)
Публикувано26.04.09 13:02



Тук не става въпрос "за или против гей браковете", а за позицията на Библията и християнството по въпроса. Проблемът е, че в днешно време гей агитацията се опитва да наложи своите възгледи на християнството.

ето това е проблема.те искат права за сметка на нашите...
същия е казуса с нашата "прицеса" Летиция.тя направи исказване,че искала да има "личен" живот.но как да стане това като ние данъкоплатците и плащаме кефовете?...
друг пример в България с нашите министри и депутати.ние ги избираме,за да ни служат,а те ни стават гoсподари и ни казват,че имаме правото / и права /да глсуваме свободно.какви права след като ни е отнето най-елементарното право - да живеем нормално!?


Голямата трагедия не е смъртта, а това, което умира в теб, докато си жив.


Тема Re: Мис Калифорния се опълчи на педалското статуквонови [re: loverrock]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано26.04.09 13:19



Добър бизнес е да си "гей"-защитник!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.