Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Теманови [re: pavelottars]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано02.02.09 09:47







Тема Re: Теманови [re: Kaлoмaин]  
Автор pavelottars (Павел)
Публикувано02.02.09 10:00



хермафродити, партеногенеза, пъпкуване и пр. нестандартни видове

думичката - "нестандартни", обяснява липсата на коментар.

За стандартното размножаване е въпроса ?
Защо два пола, а не един ??



Пс. 14:1
Безумният каза в сърцето си:
Няма Бог.


Тема Re: Теманови [re: pavelottars]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано02.02.09 10:01



Отвори линковете, ко ито ти е дал човека и ПРОЧЕТИ.





Тема Re: Теманови [re: Kaлoмaин]  
Автор pavelottars (Павел)
Публикувано02.02.09 10:05




прочетох там няма обяснение - защо 2 пола. Ти ги прочети и помисли. Разнообразие може да се получи и с един пол(от 2 индивида).



Пс. 14:1
Безумният каза в сърцето си:
Няма Бог.


Тема Re: Теманови [re: pavelottars]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано02.02.09 10:07



прочетох там няма обяснение - защо 2 пола. Ти ги прочети и помисли. Разнообразие може да се получи и с един пол(от 2 индивида).


Извинявай, ама това може да го заяви само човек, който има осъзната или неосъзната хомосексуална ориентация.

Или някой толкова фанатизиран тип, който се чуди откъде да измъкне вода за пресъхналата си мелница.



Тема Re: Теманови [re: Kaлoмaин]  
Автор pavelottars (Павел)
Публикувано02.02.09 10:10




Това е въпрос от логиката ?
Мога да задам и въпроса защо не 3 пола ?

А липсата ти на възпитание, няма как да се скрие, затова еволюцията не се грижи естествено


Пс. 14:1
Безумният каза в сърцето си:
Няма Бог.


Тема Re: Теманови [re: pavelottars]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано02.02.09 10:22



Но не можеш да покажеш нито едно твое мнение, което да признава науката нали?



Мога да ти помогна все пак да кажеш нещо добро - ти къде ходиш като те заболи зъб? При пастора или на зъболекар?



Тема Re: Теманови [re: Kaлoмaин]  
Автор pavelottars (Павел)
Публикувано02.02.09 10:31




Но не можеш да покажеш нито едно твое мнение, което да признава науката нали?


Мога - факт е че има биологични видове (аз съм на това мнение) и науката го потвърждава.

Ти Сътворението ли искаш науката да ми потвърди





Мога да ти помогна все пак да кажеш нещо добро - ти къде ходиш като те заболи зъб? При пастора или на зъболекар?


На зъболекар ходя, ама ти понеже четеш повърхностно постингите не си забелязала, че никъде не съм казвал, че не трябва да се ходи на лекар


Пс. 14:1
Безумният каза в сърцето си:
Няма Бог.

Редактирано от pavelottars на 02.02.09 10:32.



Тема Re: Теманови [re: Kaлoмaин]  
Автор nataka (член)
Публикувано02.02.09 10:37



Господ е взел от мъжа ребро и направил жената, за да не може мъжът без жена. За да изпитва потребност и влечение към нея, както човек изпитва потребност и нужда да общува със Създателя си, от когото е бил разделен поради грехопадението. "Не е добре за човека да бъде сам" - затова е жената е част от мъжа, плът от плътта му и кост от костите му. Затова и двамата не мога един без друг. Затова още от ранна възраст всеки един от нас изпитва /говоря за нормални хора/ влечение към другия пол.



Тема Re: Теманови [re: pavelottars]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано02.02.09 10:44



А би ли отишъл при зъболекар или лекар, който са учили медицината от библията? Който не познава еволюционната теория?

Всъщност си толкова арогантен, че дори си въобразяваш, че науката потвърждава твоите теории.

Ти наистина ме изумяваш - наживо не съм срещала такъв.

Мога - факт е че има биологични видове (аз съм на това мнение) и науката го потвърждава.

Уникум!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.