Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: продължение...нови [re: jaytee]  
Автор Пoп Cтaвpи© (Синергетик)
Публикувано29.12.08 19:40



Свързването на история за Содом и Гомор с хомосексуалност е [може би целенасочено] грешна интерпретация. Там става въпрос за нещо друго.


Сигурно и думите на апостол Павел за педерастите са погрешна интерпретация. Този разговор май вече е бил провеждан в клуба. Човек просто трябва да избира. Или да е педераст, или християнин. Изборът си е личен. Но твърдението, че педерастлъкът е съвместим с християнството е направо гавра със Свещеното писание.

И все пак темата е за това дали един педераст може да получи пълното Божие откровение и цялостната истина върху свещеното писание. Защо не пробваш да създадеш нова секта. Много е лесно. Просто взимаш ученията на няколко различни църкви, смесваш ги в една каша и привличаш недоволни от няколко християнски общества.

"Синергията e термин от Библията" - ЛюбимеЦ 5 за 4


Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (anal bandit)
Публикувано29.12.08 19:51



Педераслъка е съвместим с християнството и още как. Просто твоята ограничена главица не може да погледне отвъд ретроградните си разбирания, а вероятно имаш и некви гей комплекси:) Иначе хомо братята сме навсякъде, в църквата, в политиката, в изкуството - като чума сме и няма оттърване

По-добре свикни, да не си докараш инфаркт като сина ти доведе зет



Тема Re: продължение...нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Пoп Cтaвpи© (Синергетик)
Публикувано29.12.08 20:22



И ти ли си педераст християнин? Много ме кефи словосъчетанието педераст християнин или християнски педераст.

Коя е великата християнска традиция към която принадлежиш? Англиканци няма в България, но е възможно да си месиански педераст. Или си харизматичен педераст? Може би методистки педераст? Ако си православен педераст, можеш да намериш разбиране и съчувствие в клуб Православие Кръстен ли си в някоя педерастка църква? Коя е тя и кой е нейният адрес в София, за да мога там да пращам мои познати с цел да научат пълното и цялостно евангелие.

"Синергията e термин от Библията" - ЛюбимеЦ 5 за 4

Тема Re: продължение...нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор loverrock ()
Публикувано29.12.08 20:23







Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор loverrock ()
Публикувано29.12.08 20:27



Толкова много ти се иска нещо, че започваш да го отричаш! Нарича се христянски синдром, комплекс от нереализирани мечти!



Тема Re: продължение...нови [re: loverrock]  
Автор Пoп Cтaвpи© (Синергетик)
Публикувано29.12.08 20:38



Толкова много ти се иска нещо, че започваш да го отричаш! Нарича се христянски синдром, комплекс от нереализирани мечти!

Мисля, че ситуацията е точно обратната на това, което описваш. Педерастите дълбоко в себе си осъзнават, че са нещастни и отхвърлени хора. За разлика от всички нормални те не могат да намерят успокоение дори в религията, тъй като няма изповедание, което да приеме тяхната аберация. Затова няма по-голяма трагедия от педераст християнин или християнски педераст.

"Синергията e термин от Библията" - ЛюбимеЦ 5 за 4


Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (anal bandit)
Публикувано29.12.08 20:59



Знам аз, че те кефи това словосъщетание и най-вече думичката педерассс. Явно отразява някакво вътрешно състоятие твое


На мен пък ми е интересно ти какъв педерас си? Иначе педерастията като психология и духовна разпадналост ми е чужда, за разлика от теб[got mi e
Смятам да стана папа един ден и да забраня браковете между хетеросексуални Подготвям се в момента, а адреса на църквата ще ти го прошепна на ушенце, ако си готин педерас:)



Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор saturday_night ()
Публикувано29.12.08 21:18



но е възможно да си месиански педераст

Възможно е да е марсиански педераст.



Тема Re: продължение...нови [re: saturday_night]  
Автор Rehtorn (новак)
Публикувано29.12.08 22:06



Възможно е да е марсиански педераст.

Каквото и прилагателно да му сложиш отпред педераса си е педераст...

Важното ще остане, ненужното ще изчезне.


Тема Re: продължение... [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано29.12.08 23:30



Аз разбирам разочарованието ти от подобни пастори. Но в случая ти използваш един конкретен случай, за да поставиш обобщаващ въпрос: може ли един хомосексуален човек да получи пълното божие откровение?

И така поставен въпросът става много сложен, защото според мен откровението идва точно при хората, пред които има много препятствия. Както знаеш ап. Павел преди да получи откровение е преследвал хистияни.

По предложението ти да отворя секта... бих отворил, ако наистина вярвам, че има и друг смисъл освен печелене на пари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.