Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 31.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано26.12.08 02:29



Свързването на история за Содом и Гомор с хомосексуалност е [може би целенасочено] грешна интерпретация. Там става въпрос за нещо друго.

Можеш ли да ме опровергаеш, ако кажа, че мъжете пред къщата на Лот са искали да набият и изгонят ангелите от Содом, защото са смятали, че са техни врагове?

И защо Лот им предлага девствените си дъщери след като те са хомосексуални? Много по-логично е думата "познавам" да е използвана там в обичайния си смисъл, т.е. мъжете пред къщата са искали да се срещнат с ангелите и явно са били готови за насилие. Лот им казва, моля ви недейте да им правите нищо, готов съм да ви дам девствените си дъщери само оставете гостите ми на мира.

Редактирано от jaytee на 26.12.08 02:31.



Тема Re: Как един педераст получил пълното откровениенови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор saturday_night ()
Публикувано28.12.08 00:14



видели да го се навърта около една обществена тоалетна, която била известна като сборище на педерасти.

Интересно място за срещи.



Тема Re: Как един педераст получил пълното откровениенови [re: saturday_night]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано28.12.08 00:22



Също интересно какво е правил там този, който го е видял.



Тема Re: Как един педераст получил пълното откровениенови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (anal bandit)
Публикувано28.12.08 01:32



Хубаво е, че все още има от твоята порода, та да се сещам отвреме-навреме колко грях събирам покрай тоя педераслък..... Обаче бас ловя, че немое да съм по-грешен от тебе

Ако се сещаш какво имам предвид

Алелуя




може да станеш диригент на тоя богонеугоден хор



Тема Re: Как един педераст получил пълното откровениенови [re: jaytee]  
Автор saturday_night ()
Публикувано28.12.08 21:23



Също интересно какво е правил там този, който го е видял.

Ходил е да свети с газената ламба.



Тема Re: Как един педераст получил пълното откровениенови [re: jaytee]  
Автор Пoп Cтaвpи© (Синергетик)
Публикувано28.12.08 21:41



Също интересно какво е правил там този, който го е видял.

Ами и на мене ми се случва понякога да минавам по една алея в парка, пък съвсем случайно разбрах, че я наричали Алея на педерастите. Дотогава си мислех, че насъбралите се там малоумници са обикновени наркоманчета. Също така един приятел се оплакваше, че влязъл в едно заведение до хотел Плиска, но после разбрал, че там се събират мъже с "алтернативен начин на живот", както е модерно в наше време да наричат педерастите.

"Синергията e термин от Библията" - ЛюбимеЦ 5 за 4


Тема Re: Как един педераст получил пълното откровениенови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано28.12.08 23:33



Внимавай някой да не те види като минаваш оттам. ;)



Тема Re: Как един педераст получил пълното откровениенови [re: jaytee]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (anal bandit)
Публикувано29.12.08 00:10



Хехе, нали знаеш - колкото повече те влече нещо, което ти е втълпено, че е греховно и неморално, толкоз повече го мразиш, аз така си обяснявам звучната употреба на педераст и будния интерес към темата от един фанатик и фундаменталист, който си мисли, че е хетераст





Тема Re: Как един педераст получил пълното откровениенови [re: jaytee]  
Автор saturday_night ()
Публикувано29.12.08 00:11



Внимавай някой да не те види като минаваш оттам. ;)

Може да минава дегизиран, с перука и фалшива брада.



Тема Re: Как един педераст получил пълното откровение [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор saturday_night ()
Публикувано29.12.08 00:16



Хехе, нали знаеш - колкото повече те влече нещо, което ти е втълпено, че е греховно и неморално, толкоз повече го мразиш

Бе то и на папата все гейове и 'остри' борби с тях са му в главата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.