Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 31.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: продължение...нови [re: loverrock]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано10.01.09 15:29



Аз не съм бохем, не знам дори какво означава да си бохем.



Тема Re: продължение...нови [re: jaytee]  
Автор loverrock ()
Публикувано10.01.09 15:31



Джейти, писна ми от глупостите и, тя и хората като нея са едни и същи навсякъде, скучни!



Тема Re: продължение...нови [re: *abi*]  
Автор Пoп Cтaвpи© (Синергетик)
Публикувано10.01.09 15:39



Доколко безкритичен трябва да е човек (има се предвид товята персона уникум, но си имам една симпатия към нея де...), за да се подхилква при споменаването на еврейското месианство чиито плод е именно Исус и цялото християнство пръкнало се именно на базата на това схващане?

Да, наистина колко безкритичен трябва да е човек, за да приема християнския ционизъм - учение вкарано директно от масонството в съвременното християнство. Това е най-големият позор за протестантизма - по-голямо теологично падение просто не бих могъл да измисля.

"Вашите църкви ще бъдат използвани за проповядване на еврейската религия и след по-малко от двеста години цялата нация ще работи за установяване на божествено световно правителство..." Кой е казал тези думи - оставам ти за домашно. Също така - кой е създал футуризма като метод на тълкуване на Библията, кой е вкарал идеята за човек антихрист, седемгодишна скръб, тайно грабване и цялата тази небиблейска каша - пак за домашно. Ако ти остане малко повече време, може да откриеш и защо 144 000 щели да бъдат мъже евреи, и то девствени. Но когато цялата тази масонска пропаганда бъде проповядвана от някой педераст, това ми идва малко вповече.
Хайде наздраве за Новата година.

"Синергията e термин от Библията" - ЛюбимеЦ 5 за 4

Редактирано от Пoп Cтaвpи© на 10.01.09 15:40.



Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано10.01.09 16:16



Кой го е казал, кажи на мен ми е интересно, и аз си падам по конспирации.





Тема Re: продължение...нови [re: любчo /фoтorpaф/]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано10.01.09 16:38



> България не е демократична ,а МОРАЛНА държава...

Морална или феодална?



Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано10.01.09 18:15



по-голямо теологично падение просто не бих могъл да измисля

ами православието?



Тема Re: продължение...нови [re: jaytee]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано10.01.09 19:30



Си

.
Хайде да ходим да обсъждаме образованието при любчо фотото.



Тема Re: продължение...нови [re: loverrock]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано10.01.09 19:38



Хехехехе....киснеш в темата само зарадаи мен


Я си го признай без бой.



Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано10.01.09 19:43



Еее Попе излагаш се...Не ме разочаровай!
Нали Исус трябваше да е "този когото" евреите чакали?



Тема Re: продължение...нови [re: *abi*]  
Автор loverrock ()
Публикувано10.01.09 22:09



Не Аби, просто познавам типичната българка! Няма те сексуална култура, правите аборти за лънч-тайм, нямате обноски и етикет!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.