Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано09.01.09 21:13



Ако не можеш да кажеш истината в очите на някой от гореизброените, поне не го насърчавай да продължава със содомския си грях, като му предлагаш близалката на учението за спасение чрез дела.

Сигурно ти направи впечатление, че му предложих първо да се примири с ада (нещо което съм направила за себе си отдавна), а после да се надява. Освен това драги, по Ной се спасява и без да вярва в ЙХВ! Ха!

Загряваш ли? Тоест има спасение само по дела скъпи ми дървени философе :))))

И ако някой му е казал ЦЯЛАТА истина в тази тема това съм пак...АЗ. А точно ти не си в състояние да направиш и 5% подплатени с материал изложения като моите, при това по доста теми.

Разбира се можех най-спокойно да го нарека сто пъти педерст, точно по твоит еметоди, нали? Това определно не би насърчавало содомските му грехове според спасителните ти методи.

Ай глей си работата....

И не се опитвай да кудкодякаш точно на моя милост.



Тема Re: продължение...нови [re: *abi*]  
Автор loverrock ()
Публикувано09.01.09 21:37



Аби, хайде да сменяш дайперс и да не занимаваш добри хора като нас!



Тема Re: продължение...нови [re: loverrock]  
Автор loverrock ()
Публикувано09.01.09 21:43



На мен пък, в България цяла година ми беше писнало от жени като теб! Защото били майки с колички, защото така или иначе те са ранимата част от обществото, ок! Най-важното е да не се блъскаш в краката на хора, които плащат данъци и майчинството ти!



Тема Re: продължение...нови [re: loverrock]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано09.01.09 22:00



Гледай си работата.
А и не живея в България. Освен това не получавам майчнски. Мога да си позволя този лукс.



Тема Re: продължение...нови [re: *abi*]  
Автор Пoп Cтaвpи© (Синергетик)
Публикувано09.01.09 22:00



Освен това драги, по Ной се спасява и без да вярва в ЙХВ!

Извини ме за попското невежество, но би ли обяснила малко повече библейското учение за спасение чрез дела. Едно време ни цитираха разни новазаветни текстове, но по всичко изглежда, че те са отстъпили под напора на една далеч по-нова и актуализирана религия, според която човек се спасява "по Ной".

А точно ти не си в състояние да направиш и 5% подплатени с материал изложения като моите, при това по доста теми.

Напълно съм съгласен. Все пак като поп, който се труди по десетина часа на ден и с данъците си изхранва всякакви безделници, нямам физическата възможност да се подготвя за дадена тема, като гугълствам с часове из нета. Разликата в нашите подходи е, че когато видя педераст, предпочитам просто да му кажа, че е такъв и да му представя стих от една неактулна вече книга, наречена Библия. Когато ти видиш педераст, предпочиташ да го засипеш с информация, от която той няма нужда и която веднага ще обори вътрешно с педерастка логика. Ако подобно на тебе разполагах с достатъчно време, щях да си направя труда да му преведа няколко налични материала, в които се прави достатъчно грамотен лингвистичен и исторически анализ на всички повдигнати педалски теми, а също така се представят истински, неподправени, автентични свидетелства на бивши педерасти, които са изоставили педерастлъка си, защото са се убедили, че не си заслужават заради един грях да споделят участта на Содом и Гомор.

П.С. Все пак бих искал да напомня, че темата е за това, дали един педераст може да има пълната, стопроцентова Божия истина и в да я преподава на другите невежи и заблудени християни.

"Синергията e термин от Библията" - ЛюбимеЦ 5 за 4


Тема Re: продължение...нови [re: loverrock]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано09.01.09 22:02



Хехе...хехехе....захапваш голям кокал, майна.





Тема Re: продължение...нови [re: *abi*]  
Автор Пoп Cтaвpи© (Синергетик)
Публикувано09.01.09 22:03



В случая не се налага да оборваш мен а три хиляди години тълкувателна традиция.
Аз пък си мислех, че точно Исус оборва хилядогодишна (по негово време) тълкувателна традиция, като води чисто доктринални спорове с фарисеи, садукеи, зилоти и всякакви други благочестиви последователи на тълкувателната традиция.

"Синергията e термин от Библията" - ЛюбимеЦ 5 за 4


Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано09.01.09 22:12



нямам физическата възможност да се подготвя за дадена тема, като гугълствам с часове из нета.
На мен ми отнема към 20-тина минути....Явно си много зает човек....



Ако подобно на тебе разполагах с достатъчно време, щях да си направя труда да му преведа няколко налични материала, в които се прави достатъчно грамотен лингвистичен и исторически анализ на всички повдигнати педалски теми, а също така се представят истински, неподправени, автентични свидетелства на бивши педерасти, които са изоставили педерастлъка си, защото са се убедили, че не си заслужават заради един грях да споделят участта на Содом и Гомор.
Той тези ги е чел.

Все пак бих искал да напомня, че темата е за това, дали един педераст може да има пълната, стопроцентова Божия истина и в да я преподава на другите невежи и заблудени християни.
Покажи ми поне един такъв. Щото от тебе Попе не съм видяла да я преподаваш никому. Може да се окаже, че и педерастите са те задминали в това отношение.

Извини ме за попското невежество, но би ли обяснила малко повече библейското учение за спасение чрез дела.
Няма да попетвам за ради теб. Който се интересува да намери повече време за Гугъла. Като гледам за педерстите имаш предостатъчно такова.



Тема Re: продължение...нови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано09.01.09 22:16



Аз пък си мислех, че точно Исус оборва хилядогодишна (по негово време) тълкувателна традиция, като води чисто доктринални спорове с фарисеи, садукеи, зилоти и всякакви други благочестиви последователи на тълкувателната традиция.
Дрън, дрън...над 50% повтаря тълкуванията на Хилел, включвайки някои свои коментари. Виж, притчите му са наистина забележително новаторство.



Тема Re: продължение...нови [re: *abi*]  
Автор loverrock ()
Публикувано09.01.09 22:20



Къде, в Гърция ли? На лондонско момиче, това звучи смешно!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.