Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 06.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: мдам... [re: Last Roman]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано27.08.08 13:52



"""не съм ги измислил вицовете аз. Щом битуват сред православното ни население"""

То, че е население население е, ама по-скоро "православно"_езическо.




Тема Re: мдам... [re: Eжko_]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.08.08 14:03



в такива времена живеем, драги. Всичко е омешано.





Тема Re: мдам... [re: Last Roman]  
Автор ann ()
Публикувано27.08.08 14:04



Не е като да не умееш да се измъкваш ;)



Тема Re: аз в допълнение... [re: ann]  
Автор Roxy (mockingbird)
Публикувано27.08.08 14:53



ще кажа само, че един виц (прекалено мръсен и прекалелно тъп, най-вече, за да тръгна да ви го разказвам тук) за произхода на прозвището на св.Йоан Златоуст ми бе казан от един младеж с голям тенекиен (или сребърен, невърмайнд) кръст и голяма тенекиена вяра... не че ме впечатли, но ми беше чудно подобно нещо...




Тема Re: аз в допълнение... [re: Roxy]  
Автор ann ()
Публикувано27.08.08 15:15



Да не е бил от семинарията? щото за там не се носи добра слава ... ;)
Ами нормално е да ти е било чудно да ...



Тема Re: аз в допълнение... [re: ann]  
Автор Roxy (mockingbird)
Публикувано27.08.08 15:33



не, ама все пак. тъпо е. поне на атеист да се правеше, разбирам, но той се правеше на вярващ...




Тема Re: аз в допълнение... [re: Roxy]  
Автор ann ()
Публикувано27.08.08 15:39



Или по-скоро на интересен ... се е правил ... може би е мислел, че така ще те впечатли. Ако е така, е постигнал целта си, била си впечатлена ... макар и от тъпотата





Тема Re: Християнски вицове и други [re: JoroH]  
Автор Roxy (mockingbird)
Публикувано27.08.08 15:42



Християнин, мюсюлманин и атеист летят в самолет. Двигателите на самолета отказват и той тръгва да пада. Християнинът се успокоява сам: - Аз живях праведен живот и винаги вярвах в Господ, не ме е страх да умра, ще попадна в Рая и ще живея щастливо там. Мюсюлманинът се успокоява с думите: - Аз водих праведен живот и винаги вярвах в пророка Мохамед и в Аллаха, не ме е страх да умра, ще живея на ония свят много по-добре. Христянинът казва: - Ще ме прощаваш, но ти вярваш не в този Бог, в който трябва. Там при вас няма по-добър живот горе. Мюсюлманинът го парира: - Много се заблуждаваш! Няма друг Бог, освен Аллах. Продължават да спорят, докато не ги прекъсва атеистът: - Вие продължавайте да си спорите, чия вяра е правилна, а аз вярвам в науката, която ме е снабдила с парашут, така че, прощавайте господа..




Тема Re: Християнски вицове и други [re: Roxy]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано27.08.08 15:47



Това не е виц, а обикновена действителност. Понякога.





Тема Re: аз в допълнение... [re: ann]  
Автор Roxy (mockingbird)
Публикувано27.08.08 15:53



абе хората край мене си ме знаят, че обичам пиперливите вицове. но от неговата словесна индийска манджа само седях и с усилия се правех, че се хиля...







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.