Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Гей парад в София  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано25.06.08 09:11



Призовавам всички християни нека се молим за пълен провал на това дяволско събитие, което ще се състои на 26.06. в София. Нека се молим и за тези нещастни хора да бъдат освободени от този отвратителен грях, не да ги заклеймяваме,а с любов да се молим за тях.
Хомосексуализмът е грях!!!!

http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1211737

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: Zara_83]  
Автор believerbg (непознат)
Публикувано25.06.08 09:30



Внимавай точно как формулираш молитвите си, защото не всяка молитва е угодна пред Бог.
Молитвата за провал е грешен подход.



Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: Zara_83]  
Автор believerbg (непознат)
Публикувано25.06.08 10:24







Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: believerbg]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано25.06.08 10:49



Имах предвид за провал на делата на дявола, но ще си взема забележка,благодаря ти брат


бъди благословен

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: believerbg]  
Автор sci (ученик)
Публикувано25.06.08 10:56



Ами нима има нещо по-гнусно от хомосексуализма???

В определен смисъл той е в основата на падението на обществото във всяка област последните години.

Например - щеше ли да има изневяра, ако мъжете не се гнусяха да използват жени "втора употреба".
Щеше ли жените да се гордеят със загубената си чест вместо да се стремят да застанат чисти пред олтара?

Наистина, писано е, по-голямо ще е наказнанието на днешното общество от това на Содом и Гомор.

Как да се моля с любов за такива, като ми се гади от тях???
А това, че законът (човешкият) репресира свестните хора и издига в култ извращенията, сами си правете извод.

Нещо повече, убедено вярвам, че началото на това падение е феминизмът. Жената презря децата си, измени на предназначението си и се юрна да седи на бюро, да се мазни на шефа си или да се фръцка суетно като шефка (да "прави кариера"). С това жената унижи себе си, възгордя се с безсмислието си, срина семейството и ... позната история, Ева отново съблазни Адам - със стрес, с импотентност и извращения. Живеенето на "семейни начала" е извратено за Бога и точно така и звучи.
Братя и сестри, та днес дори жените "християнки" се хвалят в Църква колко много "опит" били имали с мъжете преди брака...

И накрая, любовта я разбирам така - всичко е позволено. Всеки ТРЯБВА да има свобода да прави каквото си иска (стига да не е Насилие). Макар, че най-голям насилник е Законът днес. Но да се излезе на паради и да се прокламира една мерзост като висше благо - ето това е смъртен грях.

Помислете за всички форми на "интегриране", които се проповядват от Светът в последните дни...

Както те имат право да вършат мерзостите си, така и аз би трябвало да имам право да бъда нетолерантен. За разлика от тях не излизам на паради. Представяте ли си полицията какво би направила с хора, защитаващи Божия морал, ако излязат на парад (макар не тъй крещящ и вулгарен като на сбърканите). Ами обществото като цяло (което е зло и според философите и според Бог) - нима ако не защитаваш мерзостите им, няма да те нарекът "фашист", въпреки че до един нямат идея какво значи тази дума.
Нима ако не си "модерно мислещ" - извратеняк, няма да те нарекът "комплексар" - гнусно безумие на неуки самохвалковци с агресивно его...
Но такъв ставаш, щом в училище вместо с Наука си се занимавал със спорт (точно като пияницата тати) и си се дрогирал или шлял по купони (като мама, събрала мноооого опит).

Колко е тъжно, че Църквата днес се е свила в ъгъла и хленчи пребивана от бандитите, насилващи я да се "модернизира" - т.е. да приеме и благослови грехът (например брак между еднополови), т.е. от Църква на Христа, девствена и чиста невеста, да стане мръсна блудница на сатана.

Но Бог ще се сети за своите си.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: believerbg]  
Автор ask2OO4 (питанка)
Публикувано25.06.08 11:09



Предполагам трябва да се отбележи, че този подход е доста предизвикателен - плакат с надпис: ”Господи, прости ни, че нашият кмет е извращенец!”.

1. Нима обръщението към Господа трябва да се напише на плакат, който да се вее на площада, за да може Той да го прочете? Дайте да се разберем - това молитва към Бога ли е, или начин да начукаш сол на нечия глава и съвестта ти да не те укорява? За мен е доста плоско. Ако човек ще се моли, не е нужна показност. Ако пък ще прави обществени изявления, няма защо те да са в молитвена форма към съвсем друг адресат.

2. Пише - не съдете. С какво право този човек сочи с пръст някого, пък бил той и непокаял се грешник, и казва - този е извращенец? Нека осъди греха, нека изрази принципна позиция, нека свидетелствува за истината - това би било добре. Но с осъждането на КОНКРЕТЕН човек и заклеймяването му далеч превишаваме правата си като християни.

3. Аз съм сигурен, че в Берлин има достатъчно много гейове. Ако беше само кметът и, ако по принцип в обществото имаше устойчиво разбиране против хомосексуализма като явление, - би било разбираемо да има възмущение и изявление, би било нормално да бъде разобличен един прикриван грях на един човек. Само че в случая имаме персонално обвинение към един единствен човек, при положение, че там има хиляди като него. Това обвинение нищо друго не постига, освен да гъделичка самочувствието - вижте ме колко съм свят и как не мога да търпя греха.

Ако в това се изразява ”новорождението”... да крещиш една истина като си си въобразил, че имаш тази привилегия, без ПЪРВО да извадиш гредата от собствените си очи - ето това е пълна подигравка с Христовата вяра. Който пък се занимава с гредите в очите си, съвсем не постъпва по този начин.

"Истина, мъчно е на онемелия от чудо да говори на оглушели от крясъци."


Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: ask2OO4]  
Автор believerbg (непознат)
Публикувано25.06.08 11:24



Коментара ти е много уместен.





Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: ask2OO4]  
Автор sci (ученик)
Публикувано25.06.08 11:24



А в миналото Пророкът е отивал при властника (царя) и в очите му е казвал "Ти съгреши. Ще умреш!". Това е Божият съд, който християните са длъжни да изрекът на висок глас в изобличителна реч, конкретно насочена към даден индивид и най-вече към управника, който погубва цял народ.

Обаче едно време, царят имал страх от Бог и почитайки Пророка, пада на колене плачейки за пощада, разкайвайки се. Днешните мазници (властници) ще те изгледат с презрение, ще се поругаят с теб (Божият пратеник) и ще те захвърлят на бунището - което виждаме всеки ден и си мълчим.

А иначе, молитвата, да трябва да е скрита от погледите особено на неверниците.

Последно време е. Сатана ще се набеснее, но времето му изтича.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: sci]  
Автор п_o_п_e_т_o (Иво Попов)
Публикувано25.06.08 11:31



Ев.от Йоан:
8:2 И рано сутринта пак дойде в храма; а всичките люде дохождаха при Него, и Той седна и ги поучаваше.
8:3 И книжниците и фарисеите доведоха [при Него] една жена уловена в прелюбодейство и, като я поставиха насред, казаха Му:
8:4 Учителю, тази жена биде уловена в самото дело на прелюбодейство.
8:5 А Моисей ни е заповядал в закона да убиваме такива с камъни; Ти, прочее, що казваш за нея?
8:6 И това казаха да Го изпитват, за да имат за какво да Го обвинят. А Исус се наведе на долу и пишеше с пръст на земята.
8:7 Но като постоянствуваха да Го питат, Той се изправи и рече им: Който от вас е безгрешен нека прав хвърли камък на нея.
8:8 И пак се наведе на долу, и пишеше с пръст на земята.
8:9 А те, като чуха това разотидоха се един по един, като почнаха от по-старите и следваха до последните; и Исус остана сам, и жената, гдето си беше, насред.
8:10 И когато се изправи, Исус й рече: Жено, где са тези, [които те обвиняваха]? Никой ли не те осъди?
8:11 И тя отговори: Никой Господи. Исус рече: Нито Аз те осъждам; иди си, от сега не съгрешавай вече.

И ще познаете Истината и Истината ще ви направи СВОБОДНИ !!! / Йоан 8:32 /


Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: believerbg]  
Автор sci (ученик)
Публикувано25.06.08 11:33



Най-страшното в днешния век е, че християните не само не се подкрепят, а се самоунищожават взаимно (първо духовно, а после и физически) в дразги, спорове, съдене пред Света... Апостол Павел каза - как може да се съдите по между си, че и пред Света, та нали ние, християните сме призвани и Ангелите да съдим.

Стархът на днешните "християни" не е от Бог, а от репресивния държавен апарат. Всеки гледа да угоди на робовладелците, а Бог е само "Хоби", както сте и писали някои от вас.
Ако се събудите навреме в неделя отиват някои на църква (позакасняли, ама няма нищо). Слушат заспало повтаряните хиляди пъти високопарни шаблони. После отиват да си живеят по старому - безлични, сгърчени, мърморещи... братоубийци.

Светът ли трябва вече да ви изобличава???!

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.