Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Проблем с клуб Християнствонови [re: gitas]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано06.10.07 21:14



Аман от мъртви души.



Facta, non verba!


Тема До модераторитенови [re: JoroH]  
Автор Dankata (Daniel)
Публикувано11.10.07 03:46



Жоро и cuddly,

Не е ли вече време да се сложи бан на безпътен, мая1, Incg и nontheless?

Не мога да разбера защо ги толерирате толкова, напълниха клуба с безсмислени теми в които се сипят обиди към нас и вярата ни.

Аз лично спирам участието си тук, докато това безумие продължава. Знам че не съм много редовен клубар, но освен липса на свободно време, вече има сериозна липса на хубави теми и интересни участници.

Поздрави

Редактирано от Dankata на 11.10.07 07:32.



Тема Re: Проблем с клуб Християнствонови [re: gitas]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано11.10.07 10:36



Ами заповядайте и вие при нас - тъкмо веселба ще стане.



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: До модераторите [re: Dankata]  
Автор nonetheless (ентусиаст)
Публикувано11.10.07 14:16



Как може да си толко закърнял ?

Християнството се основава на знанието че Исус е във всеки човек, независимо дали човекът е чувал за него !

Редактирано от nonetheless на 11.10.07 14:18.



Тема Re: До модераторите [re: Dankata]  
Автор мaя1 (илюзия)
Публикувано11.10.07 14:44



Данка,ти си пример за християнска любов и смирение и не си сам в любовта си.Господ нека ти е свидетел,че причините поради които искаш бан за мен/за другите не отговарям/ е лична;просто защото не можеш да отговориш аргументирано на постингите ми.Ако погледнем от библейска гледна точка и по-специално от гл.т. на Исус,ти си много по-гоялм богохулник от всички нас.Обяснила съм ти защо в темата за болното детенце.Ти вриш от омраза и безсилие,от устата ти пръска пяна,а говориш за християнство.А с какво ти е навредил nontheless?Та той е толкова умерен,дори на мен се поскарва понякога.Ако трябва някого да банват,нека бъдем аз и безпътен,ние повече ви дразним.Аз все не мога да повярвам в жестокия библейски Бог и смятам,че по-добре без Бог,отколкото да го свързвам със смъртта на деца...Безпътен не приема разделението и религиозното лицемерие.Виновни сме.Но nontheless?Него защо?
Иначе,колкото и да са различни убежденията ни,смятм ,че Жоро е разумен човек,но се стреми да угоди на фанатиците в името на някакво криворазбрано християнство.Ех,хора,ако всички тук бяхте истински християни,аз сама щях да се засрамя и да взема пример от вас.Но в тоя форум има един християнин/отдавна не съм чела нищо от него/ и той се казва Дражан

Когато се откъсне тревичка ,цялата Вселена потръпва.


Тема Re: До модераторите [re: Dankata]  
Автор Mordecai (Прецизен)
Публикувано11.10.07 14:56



Подкрепям Данката изцяло!!!



Тема Re: До модераторите [re: Mordecai]  
Автор мaя1 (илюзия)
Публикувано11.10.07 15:02



Знаем,че го подкрепяш;знаем и че за теб Новият завет изобщо не съществува и не заслужава внимание.Ти си пример за смитение и Любов.Ааа,и за логика.Я отивай в темата за седемте хиляди българи да видиш какво съм ти отговорила и с помощта на Светия дух ме разобличи.Имало причини Бог да оставя деца да умират.Богохулник!Бан за тебе от планетата!



Когато се откъсне тревичка ,цялата Вселена потръпва.

Тема Re: До модераторите [re: мaя1]  
Автор Mordecai (Прецизен)
Публикувано11.10.07 15:17



Начина ти на писане не предполага нормална дискусия, чао! Виж си темата и не ме занимавай повече с глупости!



Тема Re: Проблем с клуб Християнство [re: Dankata]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано11.10.07 23:27



Не само хулите...

само бъди твърд и много храбър, и грижливо пази и изпълнявай целия закон


Тема От друга тема... [re: Dankata]  
Автор ponqkoga6teidvam ()
Публикувано12.10.07 09:53



Оставям темата, за да поясня, че потребителката е вече с бан. Мисля, че достатъчно търпях разиграване.

Жоре, проблема е, че тук не става дума само за твоето търпение.Надявам се, не забравяш, че в тоя клуб има и други участници, чиито търпения не са толкова издрържливи като твоето.Пък и не смятам, че е необходимо да се проявява дълготърпение към човек, който системно показва, казва, демонстрира, че няма намерение да се променя.Все пак заглавието на клуба наистина е "Християнство". Нека не се превръщаме в свърталище за всякакви странници, дето се чудят как да си убият времето и комплексите...Пък и напомням: Втората тема от горе надолу е за правилата... Би било добре, ако тези правила се спазваха от по-голяма част от пишещите тук, вкл. и от модераторите...
За да си опресним малко паметта ще си позволя да копна част от тях:

В клуба е недопустимо:

1. Обиди и дискриминация на полова, етническа, езикова, възрастова, образователна основа;

4. Използване на нецензурна лексика, публикуване на нецензурни изображения, груби лични обиди и подигравка с верската принадлежност на участниците;

5. Злонамерен спам - повдигане на многобройни стари теми с цел манипулация на диалога и задръстване на теми с безсмислени постинги. Личните разговори молим да се ограничат и прехвърлят в канала за чат на клуба - #christianity в Unibg

При нарушаване на някое от правилата, модераторите могат да вземат мерки, изразяващи се в триене, заключване или преместване на теми, предупреждение за бан или бан.


Предлагам думичката"могат" да бъде заменена с " ще", защото във варианта, в който е сега може да се приеме, че модераторите могат и да решат да не предприемат мерки при нарушаване на правилата.


Нека при съблюдаване на спазването на правилата на клуба да няма привилегировани - независимо кой какъв е и от къде е.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.