Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема "Пълна промяна" - липосукция на достойнството?нови  
Автор arc (---)
Публикувано02.10.07 14:26



"Пълна промяна" - липосукция на човешкото достойнство?
Фоворизиране та телесното, принизяване на духовното?


Пиейки си бирата и рупайки салата пред телевизора внезапно ми се появи горчив вкус в устата. Почти бях готов да хлопна с вече полупразната бутилка жената, загдето се мъчи да ме трови, когато ми просветна - виновна е тя, тая гнусна промяна

И нима очаквате друго, човешка лой се сипе по буркани, човешки носове се разбиват с чук, усни се пълнят като бахур, разни нещастници биват скалпирани (тва бе по-гадно и от сцените на насилие в Оцеола и всички шедьоври на Майн Рид), а цици се подплътяват тъй, както баба ми Бостана, лека й пръст, бухаше вълна о дюшека, ченета се трошат и зъби изтръгват с нахъсаност, с която и Томас де Торкемада не е измъчвал бедните еврей...

И накрая писъци на истерична радост, гнусни сълзи на въодушевление от новата същност, идиотски усмивки... догади ми се

Дълбоко вярващ християнин съм и не мога да намеря дори и най-елементарно оправдание за подобни екранни безобразия. И според мен такива предавания се опитват най-нагло да зашлевят плесник в лицето на Създателя. С нахакано самодоволство шепа търгаши с бели престилки им се ще да му натрият носа за зле свършената работа.

Фаворизирането на физическата привлекателност в днешното общество и принизяването на духовните и християнски стойности до абсолютната нищожност, е път към погибел.




Тема Re: "Пълна промяна" - липосукция на достойнството?нови [re: arc]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано02.10.07 14:38



На мен ми е супер интересно защо това те дразни. Също защо това, че евентуално се движим към погибел те плаши или дразни? Защо?

П.П. Като кандидат-списвувател се научи, че еврей в множествено число се пише евреи. Дори има и правило в българския език за образуване на множествено число, което, ако го спазваш, ще можеш да образуваш правилно множественото число и на други трудни думи като партия, история и т.н.



Тема :) Ама и ти имаш един стил....нови [re: arc]  
Автор _maycal ()
Публикувано02.10.07 15:32



Вероятно не знаеш, както и аз в началото, че не е подходящо да се използва само Bold за един постинг!
Освен това -чак пък "гнусни усмивки"...Прекалено е !....



Тема Re: "Пълна промяна" - липосукция на достойнството?нови [re: arc]  
Автор Eva B. ()
Публикувано02.10.07 15:50



Бе аз се сещам за едно. Оправдание де. Викат му щастие и ако то не пречи на другите, няма причина след като е достижимо човек да се отказва от него.
А ако Бог не е искал да се правят пластични операции, нямаше да позволи тяхното съществуване



- Ти как се озова тука?
- Стреляше се - кратко отвърна Саид.


Тема Re: "Пълна промяна" - липосукция на достойнството?нови [re: Eva B.]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано02.10.07 18:05



Може да не са дело на Бог, а на Дявола.



Тема Re: "Пълна промяна" - липосукция на достойнството?нови [re: jaytee]  
Автор glishev (Недообразован)
Публикувано02.10.07 18:14



Абе пластични операции, как да е. Но предаването верно е пълен кич. Не всичко трябва да се намира на пангара, по моему...

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: "Пълна промяна" - липосукция на достойнството?нови [re: jaytee]  
Автор caлaмypa (непознат)
Публикувано02.10.07 18:48



Стига бе, тоя Дявол направил половината работи

голям гявол ще го изкарате.

Редактирано от caлaмypa на 02.10.07 18:49.



Тема Re: "Пълна промяна" - липосукция на достойнството?нови [re: arc]  
Автор caлaмypa (непознат)
Публикувано02.10.07 18:50



Как добре ще ми дойде една липосукция

но кой да ми я плати



Тема Починал един от активните участници в такъв типнови [re: glishev]  
Автор _maycal ()
Публикувано02.10.07 19:10



предавания-Лека му пръст!





Тема Re:нови [re: arc]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано02.10.07 19:18



Защо гледаш неща, които те дразнят?

Мразя държавата България. Тя уби баща ми. Мир на праха ти, тате



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.