Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: always_cool]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано05.10.07 00:10



то аз съм си умен и красив, а циганите по-скоро са ми антипатични заради манталитета им.



Facta, non verba!


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Last Roman]  
Автор always_cool (BMW)
Публикувано05.10.07 00:30



Като умен, все още не си се доказал
...красив може и да се родиш
само, че в някой друг живот.

Циганите не са всичките еднакви
а със % на свестните цигани в Б-я
простолюдието е подведено сляпо да спекулира
с медийните въображения.

the art of love





Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: always_cool]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано05.10.07 00:35



само е мечтите ти.



Facta, non verba!


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Last Roman]  
Автор always_cool (BMW)
Публикувано05.10.07 00:37



само е мечтите ти

Какво ли си се опитал да ми кажеш?!

the art of love





Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: always_cool]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано05.10.07 00:44



Че имаш богато въображение и си верваш на глупостите, които ръсиш.



Facta, non verba!


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Last Roman]  
Автор always_cool (BMW)
Публикувано05.10.07 00:52



1.Виждала съм ти снимките, така че не съм си въобразила как изглеждаш.


2.Не ти, а аз познавам циганския етнос
със всичките му плюсове и минуси.
Затова е смешно да ми разправяш приказки
за неща с които не си наясно
като страничен наблюдател.

the art of love





Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: always_cool]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано05.10.07 00:57



1. Щом си ми виждал/а снимките, значи си наясно що за пич съм. Тъй като и други хора са ги виждали и имат положително мнение за мен - сори, опитът ти за оценка няма особена стойност.
2. Аз също имам наблюдения върху 'етноса' ти и безчинствата които върши под закрилата на държавата, така че е излишно да ми се правиш на адвокат на дявола.
3. Това не е клуб цигани-роми, нито пък ГЗС, така че приключваме спора си дотук.



Facta, non verba!


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Last Roman]  
Автор Zeus (член)
Публикувано05.10.07 03:02



Nahalnik, stiga spami! To biva naglost, biva, no tvoeto e otvratitelno veche.



Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: любчo /фoтorpaф/]  
Автор ponqkoga6teidvam ()
Публикувано05.10.07 08:44



Надали си успял да прочетеш всичките 153 мнения. А и се опитваш и анализ да им правиш .. хм.. трудна работа... Да ти кажа по-големи спамаджии от тебе и баджото ти тука не съм виждала- изключвам малцината нехристияни, които явно проявяват интерес към клуба. Сега обаче поради една или друга причина ти не си в числото на тези "153 мнения" и някак си явно си се почуствал леко прекаран или пък ти се е сторило досадно да ги четеш и си решил да човъркаш съвестта на другите с подобна тема. Ами не става. Ще си послужа с цитат от посланията на Ап.Павел:Тогава ти, който учиш другите, учиш ли себе си? И на мен ми е "писвало" от вашите безкрайни простотии, но съм ви търпяла - както и останалите членове на клуба са правили същото. Опитай се сега и ти да поизтърпиш малко нас... Всеки си минава през фазите - някой по-бързо / вероятно ти и баджото/, други по-бавно... Пък и не смятам за удачно навсякъде да се споменава името на Господ, още повече, когато се коментират ежедневни теми и някой е решил да поизпусне малко парата... нали не смяташ, че този лукс е запазен само за вас?? Християните са също обикновени хора с обикновени проблеми, които ангажират съзнанието им. Къде, ако не тук-в клуба да споделят това, което ги вълнува..Пък и нека сме естетсвени- така най-добре си проличава кой в действителност какъв е?? Е, сега ти се опитваш да не бъдеш " себе си", ама не ти се получава много, щото си те знаем от време оно...

Е, нищо... ще те претърпим и тебе, щото те обичаме... Пък знае ли човек, "всичко съдейства за наше добро" - току виж сме се променили вкупом и естествената ни природа съвсем естествено започне да говори естествени божествени думи... Хубава темичка...



Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Zeus]  
Автор Heroв (смотан)
Публикувано05.10.07 10:40



Отвратителна е шльокавицата!

"Събуждаш се в кревата си
и вярваш в каквото си поискаш."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.