Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: любчo /фoтorpaф/]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.10.07 21:01



Героите измряха?
Санчооо, къде ти е Дон Кихота?
Или и на него му писна да защитава вятърните мелници?



Facta, non verba!


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: dj_pro]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (пристрастен)
Публикувано03.10.07 21:09



За Бога, братя и сестри
нема да се пУашите!


казваш го на страхливци...

спомняш ли си случая с 12 съгледвачи и как 10 от тях се уплашиха,когато съгледаха "обещаната от Бога зема"?само Халеев и Исус Навин не се оплашиха.
виж кoлкo пъти Бог подканя в Библията да сме "смели".
за "не бой се" знам,че са 366 пъти.знаеш ли защо?

Исус Навиев 1:8-9
8. Тази книга на закона да не се отдалечава от устата ти; а да размишляваш върху нея денем и нощем, за да постъпваш внимателно според всичко, каквото е написано в нея, защото тогава ще сполучиш в пътя си и тогава ще имаш добър успех.
9. Заповядвам ти: бъди силен и смел; да не се плашиш и да не се страхуваш; защото Господ, твоят Бог, е с тебе, където и да идеш.



Тошо нЕма да участва в състезанието.остана на старта...


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Last Roman]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (пристрастен)
Публикувано03.10.07 21:21



Героите измряха?
Санчооо, къде ти е Дон Кихота?
Или и на него му писна да защитава вятърните мелници?


такива са реалностите...
като нЕма християни,то поне да имаше идиалисти...
и те ли измряха?
не вървам!...идиалистите ги убиват.
християните никога не са били заплаха за обществото.те казват,че Христос се бори заръди тях.дори и не търсят подходяща девойка за съприга /и обратното/,понеже Христос щял да им ги намери.в този смисъл ги разглеждай като ти казват,че са вярващи християни...
майка Терез не е била заплаха с "милосърдието" си,но един негър с "евангелието" - М.Л.Кинг - му "светват маслото".и знаеш ли защо?
накарал е християните да се борят за правата си...

Тошо нЕма да участва в състезанието.остана на старта...


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Last Roman]  
Автор Dankata (Daniel)
Публикувано04.10.07 03:25



''Героите измряха?
Санчооо, къде ти е Дон Кихота?
Или и на него му писна да защитава вятърните мелници?''


''11 Но Господ е с мене като мощен и страшен защитник;
Затова гонителите ми ще се спънат
И не ще надмогнат;
Те ще се посрамят много, защото не постъпиха разумно;
Срамът им ще бъде вечен, няма да се забрави.''



Колко срам има да береш ти, псевдо-римлянино, дето по цял ден се подиграваш с Господа Исуса Христа...

Luka 10:27


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Dankata]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано04.10.07 06:24



О, я бегай надалеч, псевдовярващи секстанте.


Намерил се кой да ми цитира Евангелието.

Facta, non verba!


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: любчo /фoтorpaф/]  
Автор Eferick (непознат )
Публикувано04.10.07 17:03



Когато вярате ни е културно наследство сме християни, но не вярваме в Христос. Когато е интелектуално ...говорим, но не го живеем, а спорим за да си мислим, че го живеем. Да ... вярно каквито са хората във форума такъм е и форума. Но когато вярата е вяра и я живеем, то няма от какво да се слуми сърцето ни, защото на това се крепят нещата. Дълготърпението и смирението са най-голяма сила и тя не храни его а любов, нещо на което ни научи Христос.



Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Last Roman]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (пристрастен)
Публикувано04.10.07 20:47



О, я бегай надалеч, псевдовярващи секстанте.
Намерил се кой да ми цитира Евангелието.


не говори така на брата!
за мене той е светец.видял ме е в "лошото",видял ме е и в "доброто",но не се отказа от мене.той е истински християнин...
тука много се спекулира с единин християнски израз...по плодовете ще ги познаете".в контекста Исус Христос го казва за фарасеите,а не на християните.за християните казва:ще ги познаете по любовта която е помежду тях".
Dankata,вярва в Бога,че Той "работи",със всяко свое "дете",и ще го доведе до "онова което го е замисли в сътворението".

Тошо нЕма да участва в състезанието.остана на старта...


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Eferick]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (пристрастен)
Публикувано04.10.07 20:49



Когато вярате ни е културно наследство сме християни, но не вярваме в Христос. Когато е интелектуално ...говорим, но не го живеем, а спорим за да си мислим, че го живеем. Да ... вярно каквито са хората във форума такъм е и форума. Но когато вярата е вяра и я живеем, то няма от какво да се слуми сърцето ни, защото на това се крепят нещата. Дълготърпението и смирението са най-голяма сила и тя не храни его а любов, нещо на което ни научи Христос.


златни ти уста,брате!...
ще кажа само - Амин!

Тошо нЕма да участва в състезанието.остана на старта...


Тема Re: какъв християнски клуб е това? [re: Last Roman]  
Автор Dankata (Daniel)
Публикувано04.10.07 20:52



Мисля че Мексико е достатъчно надалеч, за да не ми се налага да се занимавам с подигравачи като теб. Тук ако изповядаш Исус Христос за Господ, не те наричат сектант.

Понеже си голям римлянин, ето какво е писал Павел за тях

''22 Като се представяха за мъдри, те глупееха,'' - по същия начин глупееш и ти, ритайки срещу остен.

Няма какво повече да ти кажа... Безумният/Last Roman рече в сърцето си: Няма Бог

Да му мисли безумният



Luka 10:27

Тема ВиКто... [re: Dankata]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (пристрастен)
Публикувано04.10.07 21:09



Мисля че Мексико е достатъчно надалеч, за да не ми се налага да се занимавам с подигравачи като теб. Тук ако изповядаш Исус Христос за Господ, не те наричат сектант.

Понеже си голям римлянин, ето какво е писал Павел за тях

''22 Като се представяха за мъдри, те глупееха,'' - по същия начин глупееш и ти, ритайки срещу остен.

Няма какво повече да ти кажа... Безумният/Last Roman рече в сърцето си: Няма Бог

Да му мисли безумният


брат,момчето си прави майтап...
у/бав човек е.
пада по шоуто за това е тука.
без него клуба е "гола вода и кал в ушите"...

Тошо нЕма да участва в състезанието.остана на старта...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.