Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Ще гласувате ли на изборите?нови  
Автор Mordecai (Прецизен)
Публикувано20.09.07 21:21



Призовавам всички християни да гласуват. От всеки един от нас зависи бъдещето на България.
Всеки който не гласува гласа му на практика отива за ДПС това е истината.
Хора да си върнем България!



Тема Re: Ще гласувате ли на изборите?нови [re: Mordecai]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (ентусиаст)
Публикувано20.09.07 21:48



Хора да си върнем България!


не можем да си върнем нещо което не е наше.
българия това е провинция на турция.пътят за европа минава през босфора с гъза напред...
добре,че съм в европа,че с тоя майсил...

Тошо нЕма да участва в състезанието.остана на старта...


Тема Re: Ще гласувате ли на изборите?нови [re: Mordecai]  
Автор Пoп Cтaвpи© (натаралянкан)
Публикувано20.09.07 21:50



Добре е да гласуваме, но не и да участваме в политиката. Колко смешни и жалки са поповете, които подкрепят различни партии и редовно участват в шествия, молебени или партийни събрания и конгреси на партии от целия политически спектър, като най-любимите им са Атака, ВМРО и НДСВ. А какво да кажем за жалкия опит, наречен Българска християнска коалиция?

Аз си гласувам на всички избори, но сега имам за задача да закарам и попадията до изборната урна... стига да не се натаралянка в изборния ден със старо вино от нови мехове





Тема Re: Ще гласувате ли на изборите?нови [re: Mordecai]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано20.09.07 21:51



Не гласувам за идиоти, били те резаци, сини, червени или кафяви.

Facta, non verba!



Тема Re: Ще гласувате ли на изборите?нови [re: Last Roman]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (ентусиаст)
Публикувано20.09.07 21:56



Не гласувам за идиоти, били те резаци, сини, червени или кафяви.



аз ще гласувам за доган...
голям българин излезе тоя "турцин".по-голям от симеончо...

Тошо нЕма да участва в състезанието.остана на старта...


Тема Re: Ще гласувате ли на изборите?нови [re: любчo /фoтorpaф/]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано20.09.07 22:00



Голям терорист и доносник по-скоро. Споко - и без твоя глас лайното ще изплува отново.

Facta, non verba!



Тема Re: Ще гласувате ли на изборите?нови [re: Last Roman]  
Автор Mordecai (Прецизен)
Публикувано20.09.07 22:03



Който не е гласувал не може да има никакви претенции към държавата, защото се приема, че той не е заинтересован какво става в нея.

Електората на ДПС винаги е организиран и гласува на 99%
Това означава, че те имат твърд процент, който може да се промени само от броя на хората гласували за други партии.
Ако гласуват примерно 99% от цялото население на България ДПС ще отидат в десета глуха.
В момента тази неконституционна етническа партия съществува точно поради е такива, като теб.



Тема Re: Ще гласувате ли на изборите?нови [re: Mordecai]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано20.09.07 22:08



Аз нямам претенции към държавата. Въобще не ми пука кой ще ме управлява. Достатъчно съм финансово независим и животът ми не се определя от прищевките на разни келеши. Просто презирам корумпираните правителства.
Бих гласувал по съвест, но няма за кой, защото никой не заслужава моя глас..


Facta, non verba!

Редактирано от Last Roman на 20.09.07 22:09.



Тема Re: Ще гласувате ли на изборите?нови [re: Last Roman]  
Автор Mordecai (Прецизен)
Публикувано20.09.07 22:13



Държавата е много съвършена машина и ако не и играеш по гайдата много лесно ще ти източи финансите и ще те затрие, не се самозалъгвай, че си независим.
Независим може да си някъде на някой остров "Тамбукту" където сам ще определяш правилата.



Тема Re: Ще гласувате ли на изборите?нови [re: Mordecai]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано20.09.07 22:46



Ако имах избор, бих се замислил да променя навика си да не гласувам. Всички парламентарни партии са издънка на ДС. В София биещите се в гърдите колко са десни издигнаха за свой кандидат внук на съветски шпионин и потомък на активни борци. Не че човек е непременно виновен за грешките на родителите си, ама те десните все от такова потекло се улучиха. БСП са просто без коментар - достатъчно е да се огледаме как живеем. На Болен няма да повярвам, защото, когато беше главен редактор на Демокрация във всеки брой имаше свидетелства колко варварски е бил възродителния процес и как комунистите гонели турците принудително да си ходят в Турция.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.