Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Христинанови  
Автор sve* (непосветен)
Публикувано28.06.07 16:53





това, че всички мислят еднакво, не е гаранция, че мислят правилно

Тема Re: Христинанови [re: sve*]  
Автор мaлkaтa (новаче)
Публикувано28.06.07 17:36



Точно за това питах и аз в клуб "Православие".. никой не иска да обясни...хмм..

То не, че на "вестник" Стандарт може да се вярва, но ето един многозначителен цитат:

"Двамата твърдят, че решили да построят храма след поредица от тайнствени видения и гласове, които им подсказали начинанието. Хвалят се също, че в началото на 90-те години са взели дипломи за лечители от известната руска екстрасенска Джуна."

Извинявайте православни... ако написаното във вестника не е вярно.. направете си труда поне да го опровергаете по някакъв начин.

вяра~надежда~любов

Редактирано от мaлkaтa на 28.06.07 19:58.



Тема Какъв неприятен изглед има на снимката тази жена!нови [re: sve*]  
Автор maycal (старо куче)
Публикувано28.06.07 18:00



Не може да се вадят заключения за един човек от една снимка.Все пак отчитам за себе си ,че тази жена има много неприятно излъчване на показаната във вестника снимка.Има в нея нещо неинтелигентно-нездраво-мътновато-несимпатично-в усмивката, в изражението.Разбира се, в преценката си съм повлиян и от съобщените от журналистите факти и от тяхното отношение и внушения в статията...
Знае ли човек как точно стоят нещата!?Но нещо долнопробно прозира май от историята и личността на тази дама, да ме прощава, ако бъркам!



Тема Re: Какъв неприятен изглед има на снимката тази жена!нови [re: maycal]  
Автор Ceляндypa (гаден шоп)
Публикувано28.06.07 18:43



Е па ти телевизия негледаш ли, бе! Те тая уруспия преди две-три години я даваха по първа програма, как лекувала болни, като оная вещица - Ванга. Та таз сега била Ванга номер две! Викат - била у Съюза и се срещала с некаква руска врачка, дека, казват, я научила да лекова со некаква си "енергия". Абе мошеници с лопата да ги ринеш...



Ей, само да та фана и ш'та смачкам, да знайш!

Тема Re: Христинанови [re: мaлkaтa]  
Автор aтaнac шиниkoв (инцидентен)
Публикувано28.06.07 19:00



"...ако написаното във вестника не е вярно.. направете си труда поне да го опровержите по някакъв начин."

Виж сега, имам едно скромно наблюдение по въпроса на православното затишие по въпроса за разни образи, които злоупотребяват с имиджа на православната черква. Нищо никога не се опровергава, защото става въпрос за принципа "Кой е Еди-кой си, та Православната църква да се занимава с него?", т.е. тя е толкова велика, че нея не я смущават разни хора, които злоупотребяват с нея и тя не се главоболи да се изказва по техен повод. Това е положението. "Кой е Хари Потър, че православната църква...", "Кой е Волен Сидеров, та православната църква...", "Коя е монахинята Христинка, че...." и пр.



Тема Re: Христинанови [re: aтaнac шиниkoв]  
Автор мaлkaтa (новаче)
Публикувано28.06.07 20:03



Да, но тази църква е подслонила въпросната сестра в еди кой си манастир или храм и и е позволила да вземе дейно участие в църковния живот. Следователно тази църква я приема и одобрява.

Това, което аз питам е дали наистината статията не е поредната евтина сензация на вестници като Стандарт. (?)

вяра~надежда~любов


Тема Re: Какъв неприятен изглед има на снимката тази жена!нови [re: Ceляндypa]  
Автор dqdogodo (упорит охльов)
Публикувано28.06.07 20:12



Е па ти телевизия негледаш ли, бе! Те тая уруспия преди две-три години я даваха по първа програма, как лекувала болни, като оная вещица - Ванга. Та таз сега била Ванга номер две! Викат - била у Съюза и се срещала с некаква руска врачка, дека, казват, я научила да лекова со некаква си "енергия". Абе мошеници с лопата да ги ринеш...


защо днес не горят вещиците по кладите?

това ми е въпроса...

Умът е не само в знанието, но и умението то да се прилага.


Тема BBCнови [re: dqdogodo]  
Автор мaлkaтa (новаче)
Публикувано28.06.07 20:15



"защо днес не горят вещиците по кладите?

това ми е въпроса..."


Ето ти и отговора:



вяра~надежда~любов

Тема Re: Христинанови [re: мaлkaтa]  
Автор spanishcaravan (i know you can)
Публикувано28.06.07 20:22



за съжаление може би е вярно





Тема блатна пъстърва...нови [re: мaлkaтa]  
Автор dqdogodo (упорит охльов)
Публикувано28.06.07 20:25



Ето ти и отговора:


аз на такива "линове",дето миришат на "блато" не се радвам...
дай си личното мнение.та да има на какво да се "закача"...

Умът е не само в знанието, но и умението то да се прилага.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.