Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Last Roman]  
Автор cslewis (член)
Публикувано01.06.07 21:05



ами не поставя... затова са измислили теста за бащинство

А ти готов ли си да тестваш бащинството на Християнски Бог? Готов ли си да кажеш своята молитва, с която да се обърнеш към Него, или не искаш даже и да знаеш кой е истинският ти Баща?





Тема Re:Що е езичник?нови [re: lvoBG]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано01.06.07 21:08



Кръгът си е кръг, а сферата /или по-точно геоидът/ си е съвсем друго нещо. Я ми кажи, като си много "веж", кой папа призна, че земята е кръгла, че и се върти на всичкото отгоре?


Много сте ми забавни и двамата. Особено ми разтълкувайте как едно нещо може да е окачено на нищо.

Facta, non verba!


Тема Re:нови [re: cslewis]  
Автор dqdogodo (упорит охльов)
Публикувано01.06.07 21:10



е на това,брата майкал,викаше "болна мистика"...



Чрез упоритост охлювът достигнал до небесната дъга.


Тема Re:нови [re: cslewis]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано01.06.07 21:10



А ТИ готов ли си за армията?



Facta, non verba!


Тема Re:Що е езичник?нови [re: lvoBG]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.06.07 21:10



"не е теорема, аксиома е "
Цъ! Само с разтягане на локуми не става





Тема Re:Що е езичник?нови [re: Last Roman]  
Автор dqdogodo (упорит охльов)
Публикувано01.06.07 21:12



Много сте ми забавни и двамата. Особено ми разтълкувайте как едно нещо може да е окачено на нищо.

ми виж ташаците си...



Чрез упоритост охлювът достигнал до небесната дъга.


Тема Re:нови [re: cslewis]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.06.07 21:13



"Аз обичам врага си"
Защо да се мъча да заобичам врага си? Не само, че е трудно, ами по-често е невъзможно. По-добре е просто да го игнорирам и да не изпитвам чувства. Не мисля, че дори папата обича враговете си чистосърдечно!



Тема Re:Що е езичник?нови [re: agrimonia]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано01.06.07 21:13



Той Ивчо си е по-голям локуморазтегач и от мен.



Facta, non verba!


Тема Re:Що е езичник?нови [re: dqdogodo]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано01.06.07 21:15



Мнем, тук се намесва лостът на Архимед, с който ще обърна света.



Facta, non verba!


Тема Re:нови [re: agrimonia]  
Автор cslewis (член)
Публикувано01.06.07 21:20



Исус е обичал враговете си като ги е оставил да правят с него, каквото си искат, въпреки че е имал цялата власт на този свят да им се противопостави! Такъв е нашият Бог - остава хората да вършат това, което им скимне през земните си дни, докато не дойде времето да бъдат с него. Тогава те или са с него или умират от болка, защото нищо, което е отделено от Създателя си, от източника си на живот, не може да продължи да съшествува! За влюбения човек най-голямото наказание е да бъде отделен от своя любим - така и за нас няма по-голямо наказание от това да не бъдем с Бог! Не е нужно да ис представяме Бог, който е злобен и иска да ни измъчва - ние сами избираме да бъдем отделени от него и да умрем в тази болка!




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.