Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:Що е езичник?нови [re: cslewis]  
Автор ask2OO4 (питанка)
Публикувано30.05.07 21:49



Първо - не съм се обидил.

Второ - адресираш ми постинг. Ако не е лично към мен това, което казваш, тогава не виждам връзката. Нормално е да го приема лично към мен.

Ако мислиш, че е неподходящо да опровергавам културно и аргументирано безпътния, то обясни ми, понеже така нещо не те разбирам. Единственото, което бих могъл да разбера е, че не бива да пиша по форумите, не бива да общувам и наяве, да обменям идеи, да обяснявам това, което мисля и изобщо... не схващам как считаш за нормално да се общува.

"Истина, мъчно е на онемелия от чудо да говори на оглушели от крясъци."


Тема Re: до Ask2004нови [re: cslewis]  
Автор ask2OO4 (питанка)
Публикувано30.05.07 21:54



Не заради мен


Заради себе си!

"Истина, мъчно е на онемелия от чудо да говори на оглушели от крясъци."

Тема Re:Що е езичник?нови [re: ask2OO4]  
Автор cslewis (член)
Публикувано30.05.07 21:57



Не те спирам да опровергаваш ,,културно и аргументирано" когото и да било. Въпросът е дали наистина го правиш или оставаш сляп за гледната точка на човека срещу теб и говориш без да се замислиш за истинския смисъл, който е вложен в думите на събеседника ти! Това е... Иска се малко кръгозор и възможност да се видят други гледни точки без да се бърза с коментарите! Ясно? Или има още нещо за обясняване





Тема Re:Що е езичник?нови [re: ask2OO4]  
Автор dqdogodo (упорит охльов)
Публикувано30.05.07 22:10



вече трябва да си забелязал,че е,като фурнаджийска лопата"...
и християнските му доктрини са такива...
лошото на "съвременните християни" е,че са предубедени и не допускат възможността за развитте или възможността да се лишат "от погрешни християнски представи".не допускат преценки,критика или опровержение на становищата им.личните им "християнски преживявания" трасират и доктрините им...който не е съгласен с тях не заслужава внимание.крайностите в хр. доктрините им са пропити с християнски християнски екстремизъм...

Чрез упоритост охлювът достигнал до небесната дъга.


Тема Re:Що е езичник?нови [re: ask2OO4]  
Автор dqdogodo (упорит охльов)
Публикувано30.05.07 22:14



аз нали ти казах...
мнението му само потвръждава написаното от мене...
за справка виж постинга му от 21.57 h.

Чрез упоритост охлювът достигнал до небесната дъга.

Редактирано от dqdogodo на 30.05.07 22:17.



Тема Re:Що е езичник?нови [re: lvoBG]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано30.05.07 22:18



Е, християнската вяра също е сляпа и предназначена за наивните и лековерните.



Тема Re:Що е езичник?нови [re: cslewis]  
Автор ask2OO4 (питанка)
Публикувано30.05.07 22:18



Явно мислиш, че се заблуждавам, че виждам достатъчно добре гледната точка на събеседника си за да напиша това, което пиша. Нямам нищо против да ми обясниш в конкретния случай защо мислиш така и какво нередно, ненормално и особено нелогично съм писал.

А и... опитай също да допуснеш, че се старая да не коментирам прибързано. По принцип доста рядко го правя. И никога, ама никога не пиша без да мисля и дето се казва да преброя до 10 преди да постна. Също винаги се старая да проверявам дали и как написаното от мен се отнася към самия мен, т.е. никога не говоря така, сякаш само за другите се отнася, но не и за мен. Не мислех, че е необходимо да обяснявам това за себе си - питай редовните форумци, вярвам, че то си личи и ще го потвърдят.

"Истина, мъчно е на онемелия от чудо да говори на оглушели от крясъци."


Тема Re:Що е езичник?нови [re: ask2OO4]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано30.05.07 22:24



Ограничеността на човешкия ум е преодолима чрез медитация, процес, твърде неразучен от популярното (лъже)християнство, което логично прави и религията предназначена за наивните и лековерните.



Тема Re:Що е езичник?нови [re: ask2OO4]  
Автор cslewis (член)
Публикувано30.05.07 22:30



Мерси за информацията, но както ти казах не държа особено да те познавам лично! Ти си имаш Христос и Той те има теб, а мен ме интересува да позная други

!



Тема Re: за "безпътен"- обективно!нови [re: ask2OO4]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано30.05.07 22:32



Напротив, но на тебе толкоз ти е акълът, та нищо не вдяваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.