Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "Господари на ефира" за християнските сайтове  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано11.04.07 17:24



Това е малко извън топика на форума, но четох в един християнски сайт нещо и ми стана весело. Мисля, че трябва да се направи нещо като "Господари на ефира" в християнски формат. Бисери под път и над път.

България в нова Европа

Иводор Ковачев изнесе лекция на тема „Сол на земята и светлина на света” в контекста на работата с лишените от свобода. Професор Дечко Узунов говори върху „Предизвикателствата на българските християни в рамките на Европейския съюз. Конституционният съдия Димитър Гочев разгледа темата за „Християнските корени на съдийското безпристрастие”. Адвокати и съдии от цялата сткрана участваха в молитвената закуска и потвърдиха, че библейските ценности са в основата на тяхната успешна работа.


За пояснение - проф. Дечко Узунов е голям български художник, починал през 1986г. Предполага се, че човекът, за когото се споменава, е проф.Дечко Свиленов - независим интелектуалец, гравитиращ около евангелските църкви. Тъй като е възможно по-нататък да си видят грешката - запазил съм


Жалко е, че много хора с лидерски претенции страдат от отчайващо невежество.

Редактирано от JoroH на 11.04.07 17:26.



Тема Re: "Господари на ефира" за християнските сайтовенови [re: JoroH]  
Автор nataka (непознат)
Публикувано11.04.07 18:50



Виждам, че си започнал темата в добър дух и с добро настроение, но сега искам да покажа нещо сериозно. Още повече, че ти самият си с педагогическо образовоние и практика. Предварително заявявам, че не искам да обидя никого.
Става думи за опитите на организацията на Георги Бакалов да се представя по благовиден начин чрез сайт, съдържащ нищо не будещи подозрение теми като брачен живот, отглеждане и взъпинтание на децата, семейни взаимоотношения и т.н. Като отворите сайта semeistvo.bg и отидете на прозореца "Екип" виждате добре подбрани консултанти с различни специалности. Ако пък отворите www.prelom.bg и отидете на прозореца "За нас" виждате почти същите лица, които сега обаче са титуловани по друг начин.
Не отричам необходимостта от сайтове за децата и семейството, но бива ли организации като скандално известната бивша "Слово на живот", по-късно преименувана в "Прелом" да мимикрира по този начин? Ако искат да да развиват дейност в подкрепа на семейството и децата /нещо особено наложително тук и сега/, защо не го направят на страниците на своя сайт? А сега те правят нов, с цел да не се отблъснат нищо неподозиращи хора, като чуят страшното име "Георги Бакалов". Ако въобще може да изплаши някого, той по-скоро Бог да му прощава е смешен и за съжаление. И вече не пастор, а апостол. Развива се човекът, пише CV.
и забележете , че на едното място тези хора са наричани "консултанти, психолози", а на другото "пастори, извършващи духовна диагностика". Е, стига с тази двойнственост. Който иска да развива дейност, нека го прави от свое име, както и Исус проповядваше във всеки град и село като Син Божи, а не днес като такъв, утре като онакъв, само и само хората да са по-доверчиви.



Тема Re: "Господари на ефира" за християнските сайтовенови [re: JoroH]  
Автор diadomateyko (старо куче)
Публикувано11.04.07 21:16



нЕма да стане дискусия...
клуба е "прочистен".
но Бог никога не държал на количеството
за сметка на качеството...
там където има двама християни,има 16 пъти
повече християнство,отколкото 16 събрани
псевдохристияни.сметни колко е християнството,ако има 16
християни събрани в името на Господа Исуса Христа?
джон усесли казва:"дайте ми 100 християни,който обичат Бога с цялото си сърце и душа и не се плашат от нищо освен от греха,и аз ще обърна света".

аз пък казвам:"опрете се на Исус Христос,като "опорна точка" и ще промените свата!"



Тема добро утро!Бакалов си ги прибра...нови [re: nataka]  
Автор diadomateyko (старо куче)
Публикувано11.04.07 21:19



няма кои да ти отговори.
онези,които бяха "сателитите им" тука си отидоха...



Тема Re: "Господари на ефира" за християнските сайтовенови [re: JoroH]  
Автор пчeличkaтa (радостна)
Публикувано11.04.07 22:16



Макар и в разпиляни форми, "господари на ефира" се срещат и други, освен теб. Например Каката и Непознатият понякога много ме кефят!


Но не всеки е толкова любознателен и информиран като вас.
По принцип аз съм ЗА!
Идеята ти е добра!
Но чакй страшна буря
и много "повръщня"!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.