Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Филмът "Иисус от Назарет"  
Автор anb (непознат )
Публикувано17.03.07 22:24



Здравейте, вече може да се изтегли свободно филмът "Иисус от Назарет" със субтитри н български език от торент-секцията на www.pravoslavie.bg
Необходима е само стандартната регистрация на Username и Password както е навсякъде :))

За да се регистрирате кликнете тук : http://pravoslavie.bg/component/option,com_comprofiler/task,registers/

Линкът за теглене е: http://pravoslavie.bg/index.php?option=com_torrentitalia_tracker&Itemid=418&do=details&action=read&id=183



Тема Re: Филмът "Иисус от Назарет"нови [re: anb]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано17.03.07 23:19



А НСБОП къде да заповяда после?



Тема Re: Филмът "Иисус от Назарет"нови [re: kakata]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано17.03.07 23:24



ГДБОП, леща и грах да заповяда на кино от 6 до 5


Съдът днес им зашлеви поредния звучен шамар за безумията им!



Тема Re: Филмът "Иисус от Назарет"нови [re: kakata]  
Автор пчeличkaтa (радостна)
Публикувано18.03.07 00:25



Филмът не е ужасно лош, но освен, че е прекалено дълъг, се чудя откъде набараха толкова изцъклено синеоки артисти - чак досадно!
Няма да коментирам останалите му "недъзи", но са се постарали хората и поне има някаква игра, за сметка на оная голяма боза наречена само "Исус", която въртяха по всички кина - безплатно, като пропаганда и зарибяване ала-протестантизъм!



Тема Re: Филмът "Иисус от Назарет"нови [re: пчeличkaтa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.03.07 10:08



как са римските легионери там /понеже ме мързи да се регна и да тегля, ме интересува как са изтипосали екипировката им/.

Facta, non verba!



Тема Re: Филмът "Иисус от Назарет"нови [re: Last_Roman]  
Автор diadomateyko (старо куче)
Публикувано18.03.07 11:13



как са римските легионери там /понеже ме мързи да се регна и да тегля, ме интересува как са изтипосали екипировката им/.


много "шарени",като шутове.



шегувам се.





Тема Re: Филмът "Иисус от Назарет"нови [re: diadomateyko]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.03.07 11:17



Е, са ще ме карате да го тегля /не стига че вече си дръпнах една шутовщина, наречена 300/.



Facta, non verba!


Тема Re: Филмът "Иисус от Назарет"нови [re: Last_Roman]  
Автор пчeличkaтa (радостна)
Публикувано18.03.07 11:32



В сравнение с други филми са си добре, доколкото (не) разбирам от тия работи, но според мен филмът "Бен Хур" е много по-добър (за сметка на книгата, която не струва), защото наистина в него са се постарали да се консултират с компетентни специалисти!
Макар и художествена измислица "Бен Хур" засяга реални исторически събития, както и културата (нрави, обичаи, философия) на три отделни народностни групи - римляни, евреи и араби.



Тема Re: Филмът "Иисус от Назарет"нови [re: пчeличkaтa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.03.07 11:40



Неееееее, най-реалистично изтипосаният откъм брони и декори е сериалът "Rome" по HBO. Иначе откъм помпозност - "Fall of the Roman empire" от 1964 г.

Facta, non verba!



Тема жаджи "роман" и трите самодиви...нови [re: Last_Roman]  
Автор diadomateyko (старо куче)
Публикувано18.03.07 11:47



Е, са ще ме карате да го тегля /не стига че вече си дръпнах една шутовщина, наречена 300/.



викам ти,че ще "теглиш тегло" с виливар,пчеличката и аби...
три самодиви...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.