Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Честит празник!нови  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.02.07 09:03



Честит празник на всички влюбени клубарки и клубари!
Поздрав с една хубава статия:





Тема "Аз сърце теб", казало дяволчето на човеканови [re: Boдeндyx®]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано14.02.07 09:56






Благословен човек, който се уповава на Господа.

Тема Re: "Аз сърце теб", казало дяволчето на човеканови [re: Eжko_]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.02.07 10:06



Мекере комунистическо, хайде да не ми спамиш темите - ходи целувай на Дядо МаРксим и другите руско-комунистически подлоги брадите и други някои части!



Тема Re: "Аз сърце теб", казало дяволчето на човека [re: Boдeндyx®]  
Автор diadomateyko (пристрастен)
Публикувано14.02.07 10:14







Тема Re: "Аз сърце теб", казало дяволчето на човеканови [re: Boдeндyx®]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано14.02.07 10:19



"""Мекере комунистическо, хайде да не ми спамиш темите - ходи целувай на Дядо МаРксим и другите руско-комунистически подлоги брадите и други някои части!"""

Ех, воден от дух, показа ли си най-сетне големината на рогата, които ти е сложил оня, на който служиш, и който те кара да бъдеш такъв злобен.

Поне се замисли, че подобно поведение най-малкото не се връзва с темата ти, а за мен лично е доказателство за несъстоятелността на тази "пропагандна любов", чийто източник е този свят и за Христа Бога, за Любовта, просто няма място.






Благословен човек, който се уповава на Господа.

Тема Re: "Аз сърце теб", казало дяволчето на човеканови [re: Eжko_]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.02.07 10:28



Ами точно мекеренцата сатанински около Дядо МаРксим си показвате рогцата непрекъснато - аз имам достатъчно добри православни приятели, истински християни - но точно такива хора вие пропъдихте от храмовете, в които служеха и се покланяха на Бога! Само че вярата от сърцата им не можете да пропъдите!



Тема от битака в батака...нови [re: Boдeндyx®]  
Автор diadomateyko (пристрастен)
Публикувано14.02.07 10:36



- но точно такива хора вие пропъдихте от храмовете, в които служеха и се покланяха на Бога! Само че вярата от сърцата им не можете да пропъдите!


те "пропъдиха" Бога от храма,ти за твойте приятели се притесняваш...
сега храма пак е запирличал на търговско меркадо сега му викат битак...





Тема Re: Честит празник!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор ЛюбимeЦ_12+1 (любим)
Публикувано14.02.07 10:38



Честито и на теб.
Желая на теб и на останалите клубари, Ерато да ни кацне на рамото, и да ни прошушне онези думички които тя знае:)),имат проверено действие,вЕрвайте ми.
На всички влюбени клубари,на всички които са били влюбени,на всички които ще бъдат влюбени-поздрави.

И понеже ние жителите на тази страна сме уникални,успяхме да съчетаем 2 в 1 тези празници които имат подобно въздейстие на човека.

Само братя и сестри не прекалявайте с "плода на лозата"

,или с броя на картичките "валентинки" понеже не се знае колко ще се отзоват на поздравите.


"ubi amor,ibi oculus" T.Aквински
III Super Libro Sententiarum,35.1.2

Редактирано от ЛюбимeЦ_12+1 на 14.02.07 10:53.



Тема Re: Честит празник!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано14.02.07 10:51



В отговор на:

Честит празник на всички влюбени клубарки и клубари!
Поздрав с една хубава статия:




Цитат от статията:

Св. Валентин сякаш най-човешки показва смисъла на любовта. Според моето разбиране на този празник тя се отнася до хората, без да е опосредствана от любов към Бог. С други думи, д о с т а т ъ ч н о е хората да се обичат взаимно, за да вървят нещата. В този смисъл протестантският свят отново е една стъпка пред ортодоксалния, като последният залага много повече на опосредстваната любов. [Курсивът, оцветяването и удебеляването е мое, Ежко]

Не е ли чудно тогава, че този празник се е превърнал в празник на КОНСУМАТОРСТВОТО, на КИЧА, и на какво ли не още, но не и празник на духовността, чийто източник е Любовта.

"Любовта е символ на индивидуализма. . . Просперитетът и качеството на живот са силно зависими от качеството и количеството любов в пазарната икономика.", четем пак там.

"Аз съм това, което консумирам, което мога да си позволя да купя, да го имам, за да разполагам, в това число и да подарявам, следователно моят бог е Чичко Паричко ".

Ето, това е днешното верую, което насажда тази "ПРОПАГАНДНА "ЛЮБОВ" - една "любов", която минава през стомаха и плътския разум, а не през сърцето и съвестта, затова и стига до похотливост, до прелюбодейство, и до какви ли не перверзии ("любов" забежка с колежка - едно бързо изчукване; една хубава френска "любов" на невръстно момиченца с малко момченце; еднополова "любов" между хомосексуалисти, лесбийки т.н.), където Христа Бога е нежелан. Затова и Го няма, няма Я Любовта. Ето до каква "любов" стига човек. . . Неслучайно Христос нарича нашият род (човешкият) род лукав и пре_любо_деен.


. . .


Благословен човек, който се уповава на Господа.

Редактирано от Eжko_ на 14.02.07 11:04.



Тема Re: Честит празник!нови [re: Eжko_]  
Автор ЛюбимeЦ_12+1 (любим)
Публикувано14.02.07 11:01



Ежко приятелю,прав си,но отпусни се малко..
Прочети по послушание два пъти "Песен на песните" и ще видиш че за всичко си "има време",има време и за " Време за прегръщане, и време за въздържане от прегръщането".
Има време за постинги има " и време за хвърляне" на постинги.

Поздрави

"ubi amor,ibi oculus" T.Aквински
III Super Libro Sententiarum,35.1.2

Редактирано от ЛюбимeЦ_12+1 на 14.02.07 11:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.