Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Поредният...нови [re: php5]  
Автор JohnKnox (минаващ)
Публикувано08.01.07 13:33



Абе плоско шутче не ти ли казах че си и безинтересен и плосък и нагъл? не е твоя работа какви са родителите ми като вяра. Ти си гледай твоята мизерна верица антиномистка и се грижи за твоите си родители. Такива нагли същества дето си врат гагата в чуждия дом не заслужават повече внимание.
Колкото и да се напъваш да остроумничиш просто не вървиш. твоите бащи- фарисеите с подобни похвати се пробваха да изпитват Господа и Той има се подогра както и аз се подигравам с теб защото такъв тип не заслужава нищо повече от подогравки.
Оставям те в блаженнната ти самоувереност да се валяш и да си мислиш че можвш да хващаш във великия си интелектуален капан някого.
Наглецо, с подобни предполагаеми казушчета какво си мислиш че ще постигнешп? Има Кой и кои хора да знаят какви са родителите ми и как се грижим за тях. Едно нагло антиномистче е последното същество което може да се тика детоп не му е работата.



Тема Re: Поредният...нови [re: JohnKnox]  
Автор php5 (непознат )
Публикувано08.01.07 13:44



Добре де Харисън, защо не ни кажеш какви са по вяра твоите родители, православни, католици, протестанти, нищо нередно няма във въпроса ми, моите са православни, аз не съм такъв, но не ги мразя за това още по-малко ги смятам за антиномисти.
Това, че не желаеш да кажеш какви са по вяра родителите ти говори за двойните стандарти, които използвате.
Ако не са реконструктори какво следва от това?
Аз не съм реконструктор, следователно според мрачното ви богословие съм антиномист.
Пак те питам, ако твоите баща и майка не са реконструктори, какви се явяват според вашите представи?
Ти ще се откажеш ли от тях, щом те не са като теб?
Как ще заклеймиш тези които са те родили след като според Божия закон си длъжен да ги почиташ?
Какво се прилага според закона за този който хули баща си и майка си?

Ти не искаш да отговаряш, защото ще попаднеш ти и приятелчетата в капана който залагате на другите хора, като ги наричате антиномисти.
Защо не бъдеш последователен до край?
Ако не си последователен оставаш един измамник и нищо повече. Това говори недвусмислено за това как бихте приложили Мойсеевият закон -ИЗБИРАТЕЛНО, с цел разчистване на сметки, а не за принципа.
Това ли е вашето разбиране за вяра и закон- моето си е мое, чуждото е чуждо.
Къде отиват принципите ви в които влагате толкова агресия?

Чакам отговорите ти?



Тема Re: Поредният...нови [re: php5]  
Автор JohnKnox (минаващ)
Публикувано08.01.07 14:04



Аз дебатирам с хора които разсъждават и зачитат инстиотуциите а не с папагали, които си мислят че могат да се врат в домовете на хората.
Видях че можеш да папагалстваш и нищо смислено да не пишеш. въпросите ти са повече от нагли и не търсиш всъщност никакъв отговор а се пробваш да пробуташ долнокачествените си бълвочи на антиномизма.



Тема Re: Поредният...нови [re: JohnKnox]  
Автор Heпoзнaт® (Ставри)
Публикувано08.01.07 23:18



Вероятно ще получа същия точен и изчерпателен отговор, ако попитам кога Тинчев ще си зашие рокличката и ще пусне в експлоатация чурка.бг.
Не си отговорил и как точно кунструктурите ще вземат властта в САЩ - чрез революция, чрез избори или след настъпване на някакво голямо природно бедствие.

Непознат



Тема Re: Поредният...нови [re: Heпoзнaт®]  
Автор diadomateyko (ентусиаст)
Публикувано08.01.07 23:27



Вероятно ще получа същия точен и изчерпателен отговор, ако попитам кога Тинчев ще си зашие рокличката и ще пусне в експлоатация чурка.бг.


тинчев,порасна с една година и захвърли децката рокличка.сега е с шотланска карирана роклича и има гайда.каза ми да ти кажа:"да му духаш гайдата!"...като издухаш 100 гайди щял да пусне чучура...да тече...

Не си отговорил и как точно кунструктурите ще вземат властта в САЩ - чрез революция, чрез избори или след настъпване на някакво голямо природно бедствие.


след смъртта ти,на другия ден,цялата власт ще е наша...
така,че ти няма да чуеш камбаните...





Тема Re: Поредният...нови [re: Heпoзнaт®]  
Автор JohnKnox (минаващ)
Публикувано09.01.07 14:03



Абе шуте, когато зададеш смислени въпроси ще получаваш и отговори. За сега си просто безумен антиномист, идолопоклоник и смешник, който нищо смислено не е попитал.



Тема Re: Поредният...нови [re: JohnKnox]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано09.01.07 15:57



По-надолу зададох съвсем смислен въпрос, на който не виждам смислен отговор...



Тема Re: Как България може да се оправи и без ЕС.нови [re: |]  
Автор JohnKnox (минаващ)
Публикувано09.01.07 16:02



Не



Тема Re: Как България може да се оправи и без ЕС.нови [re: JohnKnox]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано09.01.07 17:27



А нещо аргументация за "не"-то?



Тема Re: Поредният...нови [re: diadomateyko]  
Автор WhiteCloud (на небето)
Публикувано09.01.07 17:54



Санчо пак съм се смяла на глас. Престани, защото ще ме изгонят от работа!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.