Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: три пръста ръб и четири пръста гръб...нови [re: Last_Roman]  
Автор maycal (ентусиаст)
Публикувано31.12.06 13:45



Ти ял ли си италианско prosciutto crudo(сурова шунка) или обикновенна(но от добро качество ) мортадела?Да видиш какво изключително нещо са като вкус и качество!Специално за храната в Италия е постигнат вероятно световния максимум във всяко едно отношение!





Тема за шкембето и ракийкатанови [re: kakata]  
Автор cuddlyМодератор (StarCatcher)
Публикувано31.12.06 13:48



аПсолютнУ съгласна!




Тема Re: три пръста ръб и четири пръста гръб...нови [re: maycal]  
Автор diadomateyko (ентусиаст)
Публикувано31.12.06 13:52



Ти ял ли си италианско prosciutto crudo(сурова шунка) или обикновенна(но от добро качество ) мортадела?Да видиш какво изключително нещо са като вкус и качество!

аз само съм целувал моратадела...все едно целуваш баджака горе високо на софия лорен...има мирис ,вкус и качество...
френския жабешки баджка - берджит бардо - има много тикове...



Тема Re: три пръста ръб и четири пръста гръб...нови [re: diadomateyko]  
Автор maycal (ентусиаст)
Публикувано31.12.06 13:53



Здрасти, как да ти изпратя целия диск("Златни цигански песни"-там я има и "Девла,Девла")Преди два дни, отидох в един компютърен клуб ,питах ги дали по някакъв начин не могат да качат диска в Интернет, казаха ,че не знаят как.Вероятно мога да го изпратя по електр. поща, ако дадеш имейл, макар , че пак се развали Неро Бърн. Р. на моя компютър, но мога да отида в някой клуб!?(аз все още не разбирам много от компютри); трябва да се науча как се прави интернет страница и да качвам разни неща...



Тема Re: три пръста ръб и четири пръста гръб...нови [re: diadomateyko]  
Автор maycal (ентусиаст)
Публикувано31.12.06 13:56



"берджит бардо"-като чуя за нея ,винаги се сещам за една дупничанка , която навремето е приличала на Бриджит Бардо и и досега и викат "Бриджитката"..



Тема Re: три пръста ръб и четири пръста гръб...нови [re: maycal]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано31.12.06 13:57



Да ти кажа до Испания още не съм стигнал, но не се съмнявам, че кухнята на южните народи е в пъти по-качествена от тази на северните им съседи. Френската не ми направи добро впечатление, с изключение на сирената и Бужулето.

Facta, non verba!



Тема Re: за шкембето и ракийкатанови [re: cuddly]  
Автор diadomateyko (ентусиаст)
Публикувано31.12.06 13:58



аПсолютнУ съгласна!


шкембето не трябва да е добре измито.остатъците прeдавет великолепен викс и миризма.ракийката трябва де е между паток и " сръбски цигански спициалитет"..."отлежала" в пласмасови бидони...водата рябава да е маркучена,а не чишмяна...

а,да вие е сладко...



Тема Re: три пръста ръб и четири пръста гръб...нови [re: Last_Roman]  
Автор maycal (ентусиаст)
Публикувано31.12.06 13:59



Аз говорих за Италия-италианската кухня е номер едно в света и по вкусни неща и като здравословни принципи!Само някой да не си помисли ,че съм голям гастроном-вече не!





Тема Re: три пръста ръб и четири пръста гръб...нови [re: maycal]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано31.12.06 14:02



Ми тая година живот и здраве съм намислил да намина до Вечния град и задължително ще проверя.



Facta, non verba!


Тема Re: три пръста ръб и четири пръста гръб...нови [re: maycal]  
Автор diadomateyko (ентусиаст)
Публикувано31.12.06 14:02



трябва да се науча как се прави интернет страница и да качвам разни неща...


това ти го пожелавам за през 2007 година:"да отваряш "страниците"-бадждаците и да се качваш по-често на женско дупе..."страниците от интернет ги остави на мене.аз щe им се "качвам"...

email:boian:pandurov@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.