Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Хомосексуализъм и християнствонови [re: jaytee]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано29.12.06 23:01



Аз нямам намарение да те коля, джейти, и благодаря за сърдечните пожелания.



Тема Re: Хомосексуализъм и християнствонови [re: jaytee]  
Автор cuddlyМодератор (StarCatcher)
Публикувано29.12.06 23:05



Весели празници и на теб и всичко най-добро!






Тема Re: Хомосексуализъм и християнствонови [re: LORD VAN]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано30.12.06 01:55



факт е ,че не можеш да бъдеш хомосексуалист и християнин едновременно,така че избери едното и остави другото

Може да ти е странно, но засега се справям. А как ще обясниш факта, че в манастирите има значително количество хомосексуални монаси. И тях ли анатемосваш. И още нещо - вече ставам простак, защото темата се запълни с просташки постове - ти правиш ли анален секс с жена? Той също е аут от библията, напълно се отрича? На бас, че на 99% от хетеро мъжете им се иска. Айде стига лицемерие. Някой горе ще ми говори, че в библията имало убийства, грабежи и изнасилвания и Господ видиш ли ги приемал, ама сакън, хомосекса е не просто престъпление, не просто неприемлив, ами..... не знам, то няма толкова силни думи. ОК, драги ми християни(или може би лицемери) - простете на убийците - нали и те са хора. НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СИ И ПОМИСЛЯЙТЕ ДА ПРИЕМЕТЕ ХОМОСЕКСА. ЩОТО ГО НЯМА В БИБЛИЯТА. ОБАЧЕ НЯМА ПРОБЛЕМ, КОГАТО ПАПАТА ЧУКА ДЪЩЕРЯ СИ И ТЯ ЗАБРЕМЕНЯВА. ТОВА Е ПРОСТЕНО, ВСЕ ПАК ИЗНАСИЛВАНЕТО ГО ИМА В БИБЛИЯТА. (Пий или нещо подобно беше извратеняка)

О ДА, ЗАБРАВИХ - ИНЦЕСТАТА СЪЩО Я ИМА В БИБЛИЯТА И ВСЕ ПАК ПО-ПРЕСТИЖНО ЗВУЧИ ДА ИМАШ ДЪЩЕРЯ ОТ ДЪЩЕРЯ СИ, ОТКОЛКОТО ДА СПИШ С МЪЖ. ИМА ГО В БИБЛИЯТА. Сори за острия тон, но лицемерието е нещо отвратително и вие като ревностни християни трябва да го избягвате. Намирисва ми на ислямска закостенялост в нейния високо прикрит под псевдо моралистки вопли вариант.

Е, ти го отнесе за още много отговори по-нагоре.

"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"

Тема Re: Хомосексуализъм и християнствонови [re: пчeличkaтa]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано30.12.06 02:01



Хайде де, резни му главицата. Предполагам и мойта искаш да резнеш - Господ Бог, в който ти вярваш ще ти прости, все пак той прощава на убийците. Даже нещо повече - може да те вкара и в рая, щото си избавила планетата от двама извратеняци.

И тъй като аз тъй или иначе ще се пека в ада според лицемерите тука, що пък дъ не ти резна твойта? Ко прайм ся? Дуел щеш ли?

"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"

Тема Re: Хомосексуализъм и християнствонови [re: JoroH]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано30.12.06 02:07



Абсолютно съм съгласен, че хомосексуализмът е грях и мерзост пред Бога, но не мисля, че правим нещо добро като държим такъв тон.
http://kalin.50webs.com


Да перефразирам

Абсолютно съм съгласен, че да предпочиташ агнешко пред леща (всъщност кой ти мисли за леща, като има такова агнешко) е грях и мерзост пред Бога, но не мисля, че правим нещо добро като държим такъв тон.
http://kalin.50webs.com

"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"


Тема Re: Хомосексуализъм и християнствонови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.12.06 02:11



Къде е агнешкото, къде е педерастията. Друже, обичай си мъжете и не досаждай на миряните. Аз например съм хетеросексуалист, ама не го афиширам. Д#ба криворазбраната свобода на словото...

Facta, non verba!



Тема Re: Хомосексуализъм и християнствонови [re: jaytee]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано30.12.06 02:39



Хей jaytee



Знаеш ли кое е гадното? Че тази страна не е мръднала на йота с разбиранията си. Как е възможно в Холандия 90% от хората да са напълно ОК с хомосексуалните бракове, а при нас даже да си гей(боже, кой ти говори за брак тука) е ужасно, долно, подло, мръсно. Страна, в която почти всеки мрази всеки, почти всеки има зъб на всеки и почти всеки иска да премаже всеки. В страна, в която дяволското изчадие Сидеров(оооо, да, тука сигурно е пълно с негови фенове) навдигна нацистката си тиква и реши даже президент да става? В страна, в която не срещаш никакво, ама пцолютно никакво разбиране - все едно си аутландер, все едно имаш друг метаболизъм и ползваш криптон за окислител. Е тва не мога да го разбера. И факт е, че има огромна толерантност към престъпниците (веднъж един мачо съжаляваше некъв крадльо-рецидивист заради голямата присъда и даже му се възхити на хитростта). Обаче същото създание крещи педалите на сапун!!!! Аджа ба, що за кретени сме българите? И изобщо възможно ли е такава нация да се оправи и да мръдне нагоре. Тук пошлото, подлото, лицемерното са основни морални ценности. Тук некви неосъзнати помпещи грубияни щат да требят педали, а квичат от удоволствие, когато гаджетата им им заврат нещо отзад и им помасажират простатата. Некви неосъзнати монаси кръстят въздуха и проклинат като на дявол, ако съзрат гей двойка (а пък гей-парад - сигурно ще приготвят бесилки преди това). Същите тия ПРОКЛЕТНИЦИ отиват и освещават новото предприятие на върховен гангстер, забогатял чрез износ на плът и трафик на наркотици. Боже, кога църквата(източноправославната) е била по-лицемерна. Виж, католицизма си е нещо друго. Там демагогията и извратеното тълкуване е в най-висшата си форма. Но като ги гледам тия от БПЦ, имам чувството, че след некоя друга година мое да станат подклон на "Главен Гангстер ЕООД" . А Руската православна църква? Приятел, гледа ли кво ги направиха там гейовете, дето дръзнаха да правят парад в Москва. Попове със злобен поглед проклинаха и хвърляха яйца и камъни. Питам тука религиозните или по-скоро вярващите в църквата, щото и аз съм религиозен - Това ли иска Бог - погрозняли от злоба физиономии, изкривили своите очертания от грозотията на съзнанието си. Изгубили каквото и да е човешко и вярващи догматично, че са прави. Готови да заклеймят хомосексуализма, но склонни да простят убийството и изнасилването. Завистливи и мразещи различните. Псуващи и кълнящи в името Божие. Та то е по-зле от Содома....

"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"

Тема Re: Хомосексуализъм и християнствонови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.12.06 02:46



абе брато, това че си сбъркан по природа, не значи че трябва да обиждаш народа си, използвайки клиширани фрази от типа - "колко сме били изостанали българите". Като искаш толерантност - ходи си в Холандия, друсай се там с негрите, кой ти пречи бе?
Който не му понася - да се изнася.

Facta, non verba!



Тема Re: Хомосексуализъм и християнствонови [re: Last_Roman]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано30.12.06 02:46



Бъди по-конкретен, къде по-точно съзря афиширане. Тоест, фактът, че казвам, че съм гей, вече за теб е афишитране и те притеснява. Засяга личното ти пространство и вече изпитваш страх от извънземните(пеерасите). Е''еш слободата на словото. Браво!!! Само така!!!! Преди да пише някой, трябва да бъде проверен дали е гей, нали? И ако наричаш повдигането на въпрос досаждане, помисли отново не е ли заради страха и неразбирането, което изпитваш (викат му хомофобия). Знаеш ли, прочети горния ми пост (той в никакъв случай не е към джейти, а към хора като теб). Той момчето ги знае до болка тия неща. ОК, римлянино?

"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"


Тема Re: Хомосексуализъм и християнствонови [re: Last_Roman]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано30.12.06 02:51



Сбъркаността по природа е относително понятие. По същата логика аз казвам, че ти си сбъркан по природа. Да, аз мисля че ти си сбъркан - нали знаеш - всеки от камбанарията си. А в Холандия няма да си ходя, щото Холандия не е моята родина. Спри да се отнасяш така парцалски, поради простата причина, че нищо, ама нищо не те прави по-висшестоящ, разбираш ли? Даже и факта, че спиш с жени. И да, хетеросексуалист е думата за теб.Виж, хетеросексуален е нещо нормално

"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"

Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 30.12.06 02:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.