Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Протестанти превръщат Америка във Вавилон и Сонови [re: Last_Roman]  
Автор Heпoзнaт® (Ставри)
Публикувано12.11.06 23:07



Тук съм напълно съгласен с тебе. Архитектурата е най-впечатляващата част от православието.



Тема Re: Протестанти превръщат Америка във Вавилон и Сонови [re: Heпoзнaт®]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.11.06 23:10



и песнопенията и иконите - по-добре стоят от барелефите и статуите в църквите на запад, които за мен са чисто идолопоклоничество...

Всъщност руската църковна архитектура най-ми приляга.

Facta, non verba!


Тема Re: Протестанти превръщат Америка във Вавилон и Сонови [re: diadomateyko]  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано13.11.06 04:58



Санчо, сега се сетих нещо - Сатана, като изкушаваше Адам и Ева използваше една много хитра тактика: да изопачи думите на Бога.
Та нашият Непознат приятел използва същата така - изопачава нашите думи. Ето например за 100-те хиляди християни в България. Цитатът е взет от сайта на църква "Прелом", той обаче го приписва на сайта "Нова вълна"...
Друг е въпросът, че християните у нас са наистина толкова - защото според един от най-известните православни богослови, истинските православни в България са 200 човека, като се сложат и истинските католици - ето ти 100 000 християни.
Аз предлагам всички да предприемем моята тактика - да го оставим да си пише, без да му отговаряме. Да си говори сам със себе си - ще видиш колко бързо сам ще се изнесе от клуба





Тема Re: Протестанти превръщат Америка във Вавилон и Сонови [re: Boдeндyx]  
Автор Любимeц 12+1 (90944)
Публикувано13.11.06 08:35



Любопитен съм какво ли Библията препоръчва за непознати травестити?

Редактирано от Любимeц 12+1 на 13.11.06 09:04.



Тема Re: Протестанти превръщат Америка във Вавилон и Сонови [re: Любимeц 12+1]  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано13.11.06 09:30



Доста съвети има - например "Не хвърляйте бисерите си на свинете"





Тема Re: Протестанти превръщат Америка във Вавилон и Сонови [re: Last_Roman]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано13.11.06 17:48



Тука баба Гицка адвентистката - ако не знаеш, едно от многото имена на събеседника ти е и баба Гицка - остана замислена...



Тема Re: Протестанти превръщат Америка във Вавилон и Сонови [re: Boдeндyx]  
Автор Heпoзнaт® (Ставри)
Публикувано13.11.06 18:40



Колкото повече пише Воденият от дух, толкова повече се омазва. Сега пък твърди, че в България има 200 православни и 99 800 протестанти. Тъй като се предполага, че само свещениците са около 1100, според него излиза, че голяма част от свещениците не са православни. Така се получава, когато човек вместо да замълчи от срам, продължава да пише глупости.

Пак не издържа сърце мъжко да не отговори. Тъкмо се надявах, че ще си спазиш обещанието, а ти продължаваш да ми отговаряш чрез посредници. Жалко, и ти изпадна в положението на бедуина, който постоянно се зарича да не ми отговаря.



Тема Re: Протестанти превръщат Америка във Вавилон и Сонови [re: Heпoзнaт®]  
Автор пчeличkaтa (бръмчаща)
Публикувано13.11.06 19:30



Ахааа, значи на туй нещо тук му се вика "Християнство"!



Бог прощава, но не оставя греха ненаказан!

Тема Re: Протестанти превръщат Америка във Вавилон и Сонови [re: пчeличkaтa]  
Автор diadomateyko (новак)
Публикувано13.11.06 20:23



Ахааа, значи на туй нещо тук му се вика "Християнство"!



ми да!ти като си вземаш дамски превръзки,какво викаш:"дайте ми кори за баница",така ли?
"евтино" или "скъпо" това е християнството.важното е да върши работа.



Тема Re: Протестанти превръщат Америка във Вавилон и Сонови [re: Heпoзнaт®]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано13.11.06 23:34



Жалко, и ти изпадна в положението на бедуина, който постоянно се зарича да не ми отговаря.

Интересно като започна след някой месец работа в Шотландия, как ще ме нарича тоя шут тогава. От бедуин на какъв ще ме изкара...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.