Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:07 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема МОЛБА!!!нови  
Автор aлkoxoлиk (непознат )
Публикувано07.11.06 18:59



Здравейте братя христиени!
Първо да ви кажа неколко думи за себе си па после ше си кажа и молбата.
сега съм на 45 години а пия от 12-тата си година. Проклетото пиене ми разби живота. Имах прекрасна жена, син отличник. И двамата ме зарезаха и сега съм сам като куче.

На 6 ноември реших повече да не пием и от тогава капка не съм слагал в устата. Първите дни беше лесно. 3-4 дена не ми се пиеше. Мислех си - я колко лесно било. Ама после се оказа че не е така. С всеки нов ден става се по-трудно. Пие ми се, струва ми се че ако не пийнем поне една бира ше се побъркам, иде ми да скочим от терасата (8-ми еташ).

Много ми е трудно братя, моля ви подкрепете ме. Подкрепете му с думи и с молитви.
МОЛЯ ВИ БРАТЯ!!!



Тема Re: МОЛБА!!!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор Heпoзнaт® (Ставри)
Публикувано07.11.06 19:13



Намерил си къде да търсиш помощ. В този форум ще ти кажат, че не е проблем, ако си сръбваш умерено. Едва ли има човек, който да е почнал да пийва с мисълта, че ще става алкохолик. Първо се почва със съвсем малко, колкото за червени бузки. После малко винце за компания, после по едно коняче след работа с приятели и така. Православният богослов от Биг брадър се натаралянка като тараба пред цяла България, а ти си взел да се притесняваш. Я си пий и хич се не бой. Ако съвсем се алкохолизираш, най-много да те вземат на работа в някоя арабска страна и там ще станеш трезвеник по неволя.



Тема Re: МОЛБА!!!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано07.11.06 19:23



здрасти, друже - потърси обществото на анонимните алкохолици /В дира има и клуб:

/.
И компетентна лекарска помощ. В краен случай да ти имплантират трансдермална система с дисулфирам. Идеята е, че дисулфирамът блокира ензимите, разграждащи алкохола и дори ако пиеш бирка - можеш съвсем спокойно да трупясаш. Така страхът ще те държи далеч от чашката. Иначе няма бивш алкохолик, бивш наркоман и пр... Има не пиещ алкохолик.

Facta, non verba!

Редактирано от Last_Roman на 07.11.06 19:25.



Тема Re: МОЛБА!!!нови [re: Heпoзнaт®]  
Автор aлkoxoлиk (непознат )
Публикувано07.11.06 19:31



Подиграваш ми се нали. Подигравай се. Грехота е, да ме прощава Господ ама ти пожелавам и ти да стигнеш до мойто дередже.



Тема Re: МОЛБА!!!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор Heпoзнaт® (Ставри)
Публикувано07.11.06 19:38



Извинявай, но като видя нов ник, регистриран с днешна дата, и въпрос, по който предварително се знае кой каква позиция ще заеме в този форум, няма как да не проявя малко здрав скептицизъм. Пък и правописът ми се стори като шега към този форум. Карай да върви, нали за това има модератори, нека си следят кой с колко ника влиза.



Тема Re: МОЛБА!!!нови [re: Last_Roman]  
Автор aлkoxoлиk (непознат )
Публикувано07.11.06 19:38



Нe те разбирам какво ми казваш с това друже : трансдермална система с дисулфирам. А и немам доверие на докторите. Ако си говорим откровено докторите най-често от всички учени вървът срещу Бога.

Не искам доктори друже. Аз вярвам в Бог и се уповавам на Божията помощ. Само че ми е трудно друже. А съм сам като куче, немам жена, немам родители, а приятелите ми са пияници като мене и не ме разбират. Затова потърсих помощ тука. Ти ми изглеждаш добър човек, дано ме разбереш.



Тема Re: МОЛБА!!!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор calamitous. (незнайко)
Публикувано07.11.06 19:41



От кой град си? Можеш да намериш църква там където си, да общуваш с хора и сам да потърсиш Бог в молитва.

Исая 41:10
Не бой се, защото Аз съм с тебе; Не се ужасявай, защото Аз съм твой Бог; Ще те укрепя, да! ще ти помогна. Да! ще те подпра с праведната Си десница,



Тема Re: МОЛБА!!!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано07.11.06 19:55



ми давай, бруте, в края на краищата, ако се мотивираш да се откажеш, вярвайки, че Бог ще ти помогне - още по-добре, но затова се изисква силна воля, каквато обикновено липсва при закоравял алкохолик.
но нищо не ти пречи да опиташ.
Успех.

Facta, non verba!



Тема Re: МОЛБА!!!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано07.11.06 20:05



Тук са писали освен християни и всякакви други и е нормално да имаме недоверие. Някои просто пускат закачки и гледат "шоу" след това. Няма представа дали си реален човек с реален проблем, но аз лично ще се помоля за теб. Ако ти наистина имаш тоя проблем, вярвам че Бог е силен да те укрепи. Дерзай!
Не се притеснявай да общуваш тук с нас!



Тема Re: МОЛБА!!!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор Heпoзнaт® (Ставри)
Публикувано07.11.06 20:19



Правописът издава, че темите са писани от интелигентен човек, който се прави на по-неграмотен. Сега остана да разгадаем кой е той. "Аз вярвам в Бог и се уповавам на Божията помощ..." Знаеш ли, че неграмотните казват: "уповавам на Божията помощ", защото не са много тези, които знаят, че "уповавам се" е възвратен глагол.

Редактирано от Heпoзнaт® на 07.11.06 20:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.