Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Биг брадър 3нови  
Автор Boдeн дyx (симплиредмеец)
Публикувано19.09.06 10:27



Какво ще кажете - двама "наши" хора са в Къщата, ще има масова евангелизация май вътре


Бог да им дава сили да устоят на цялата развратно-педерастка простотия вътре!


Редактирано от Boдeн дyx на 19.09.06 10:29.



Тема Re: Биг брадър 3 [re: Boдeн дyx]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано19.09.06 10:35



може би не тряваше да влизат, но щом са вътре, да се молим да се представят достойно и да не дадат повод на водещите да злепоставят християнството чрез тях, което определено ще се цели.



Тема Re: Биг брадър 3 [re: Boдeн дyx]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.09.06 10:35



Eдиният "наш" се държи асоциално и вероятно ще си остане сам с Библията.
Другият е по-разчупен и приятелски настроен, но ме смущават факти от миналото му, които сподели свързани с трафик на момичета за Италия.
Този път са се постарали и се очертава голямо шоу, но аз мисля да наблегна на сървайвъра.





Тема Re: Бай брадър 3 [re: Boдeн дyx]  
Автор Aнoнимчo (неизвестен)
Публикувано19.09.06 10:37



Предполагам, че са ги подбрали такива с големи евангелизаторски амбиции, че да могат да се получат конфликти с атеистите и 'друговерците' в къщата.



* Въпросите не са страшни. Такива понякога са отговорите. *

Тема Re: Биг брадър 3 [re: Boдeн дyx]  
Автор ann ()
Публикувано19.09.06 10:42



не знаех, че има "наши" хора вътре.
чета за някакъв Пламен - изглежда вярващ. дано да е на място човека ...
и някой друг ли има?



Тема Re: Бай брадър 3 [re: Aнoнимчo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.09.06 10:43



Ами не, тъкмо обратното. Попчето е дискретен и ненатрапчив, играе си билярда. Другият не сяда на маса с гейове, не яде с иноверци, не подава ръка на всеки и практически седи сам навън. Нямам много впечатления де, то сега започна.



Тема Re: Биг брадър 3 [re: kakata]  
Автор Boдeн дyx (симплиредмеец)
Публикувано19.09.06 10:50



Аз пък наблягам на "Изгубени"


Ама ще видим и Сървайвъра де - може пък някой бг-мисионер да има там




Тема Re: Биг брадър 3 [re: Boдeн дyx]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.09.06 10:55



Концепцията на сървайвъра е съвсем друга и разкрива и доразвива други качества. Брадъра като психологическо шоу е голямо постижение и го оценявам, но е скучноват. Което е нормално - там хората запълват времето и правят всичко много бавно и мудно. При сървайвъра, напротив, времето е малко и всичко е на високи обороти.
Тоя сериал "Изгубени" така се проточи, плюс това има силен хорър елемент и ме стряска вечер, та му загубих дирите.



Тема Re: Биг брадър 3 [re: Boдeн дyx]  
Автор пчeлa (минаващ)
Публикувано19.09.06 11:30



Ако бяха "наши" нямаше да са вътре. Но щом са там, значи са много "вътре" - като хитрата сврака, та с двата крака!

ПП - Още на съм го гледала, но щом казвате, че имало и от нашите, може и да си пооцапам очичките и акъля.

Редактирано от пчeлa на 19.09.06 11:34.



Тема Re: Биг брадър 3 [re: Boдeн дyx]  
Автор E_лия (от облаците)
Публикувано19.09.06 12:11



кои са те?единият предполагам е Пламен който си внесе библията,но другия?
защото се оказа че има един православен събрат вътре,богослов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.