Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Джон КНокс ще трепе амаличанитенови [re: Heпoзнaт®]  
Автор JohnKnox (член)
Публикувано25.09.06 21:43



Ееее се хубави цитати и после от теб само изхождания! Е естествено че умишлено или не донатъкмяваш понякога някой нюанс на превода за да се позагуби значението но като цяло за цитатите вършиш почти работа. Да вземм да те наемем да попреведеш малко смислени неща тъй и тъй си почнал? Другарю недозапознат фен на цезаря знам че най-;юта омраза питаете към тези, които като нас твърдят че Божия Закон и Бог на Небесата са по-авторитетни от бунтовните заграбил;и повече от дадената им власт езичници управници. Знаем че твоя идеал е да се въргаляш в гнусните бъулвочи на всякакъв грах заендо с всички гейове и поддържници на аборта. Знаем че ти искаш обществото да се управлява само според безбожни закони и всякаква несправддливост да царува и всички християни да са угнетявани.



Тема Re: Джон КНокс ще трепе амаличанитенови [re: JohnKnox]  
Автор пчeлa (минаващ)
Публикувано25.09.06 22:38



Да не би да си му светил на Непознатия или да си спал с него, че да знаеш гей ли е или защитник на т.нар. от теб беззаконници!
При двама или повече свидетели можеше да бъде обвинен в престъпление някой, а ти колко свидетели имаш или лично Непознатия ти сподели всичките грехове, в които го обвиняваш? Както и мен!
Господ Иисус ми е свидетел, че някои безбожници са по-добри от теб и няма да се учудя, ако те повярват и те изпреварят... И не само това - голям е шансът, да нямаш никакъв шанс, докато не се покаеш за хулите и злобата си, с която си изпълнил сърцето си!



Тема Re: Джон КНокс ще трепе амаличанитенови [re: пчeлa]  
Автор JohnKnox (член)
Публикувано25.09.06 22:51



Глупостта ти те заспепява и не можеш да мислиш като четеш. Непознатия е в една партия с всички, които мразят Божия Закон и с омразата си към Закона иска беззаконо (според Божиите стандарти) общество. Той е съидейник с педерастите и подкрепящите аборта, защото иска да има пълна свобода за да се раззздават тези в страстите си. Само човек беззаконик може да копнее като него за такива неща. а това че ти го защитаваш само показва че всички беззаконици сте в един кюп.Ииииииииииисус и с петнайсет И да го напишеш пак прозира синкретизма ти и само ме разсмиваш с поредното си напъване да го играеш биогче. Ти точно в юдеопоклонението си, си последната, която има трезва оценка за каквото и да било така че ако някой мяма шанс докато не се покае то това си ти. Напъванията ти и омразата в която ме обвиняваш лъха от твоя глупав постинг и само ме кара да те съжалявам.
Господ Исус ако ти беше свидетел нямаше да си юдаистка.



Тема Re: Истината за "християнската" реконструкция [re: JohnKnox]  
Автор savesten (непознат )
Публикувано26.09.06 04:42



John Knox каза

"За всички стана ясно че ти манипулираш и превеждаш нарочно изопачено заменяйки умишлено юдаист (религиозна принадлежност) с евреин (етническа прионадлежност)."

Откъде знаеш, че JEW не се превежда Юдаист? Прегледай моля малко научна литература - мисля че си в грешка.

Два въпроса към теб?

1. Ако дъщеря ти забременее извънбрачно, и без да те пита, понеже знае какъв си извег, отива и си прави аборт, ... ти какво би й направил?


Чакай да то отговоря - ЩЕ Я УБИЕШ!!!


2. Какво би направил, ако синът ти се окаже гей?

чакай, пак да ти отговоря - ЩЕ ГО УБИЕШ!!!

Ако не отговориш конкретно на тези два въпроса, то всички ще смятаме, че отговора ти е "ЩЕ Я/ГО УБИЯ."



Тема Re: Истината за "християнската" реконструкция [re: savesten]  
Автор lvoBG (избран)
Публикувано26.09.06 05:51



Докато чакаш Ники да ти отговори, нека и аз ти задам два въпроса:

1. Ако дъщеря ти забременее извънбрачно, и без да те пита, понеже въобще не й пука от тебе, отива и си прави аборт, ... ти какво би й направил?

Чакай да отговоря - ЩЕ Я НАСЪРЧИШ, ЧЕ ПРАВИЛНО Е ПОСТЪПИЛА!

2. Какво би направил, ако синът ти се окаже гей?

чакай, пак да ти отговоря - ЩЕ ГО НАСЪРЧИШ, ЧЕ ТОВА Е НОРМАЛНО!

Ако не отговориш конкретно от Библията на тези два въпроса, то всички ще считаме, че отговора ти е "ЩЕ Я/ГО НАСЪРЧА".



Тема Re: Истината за "християнската" реконструкция [re: savesten]  
Автор JohnKnox (член)
Публикувано26.09.06 10:17



Що ти не прегледаш малко литература преди да пишеш? Точно аз казах че jew е юдаист т.е. е различно от hebrew- конкретна етническа принадлежност. Нещо май не си доразбрал. Непознатото същество заменя в българското си напъване да превежда тези думи и така променя значението.
А Тези въпроси дето "задаваш" много пъти преубедени човечета са се напъвали да задават.
Отговорът е много прост- няма начин дъщеря ми (ако Господ ми даде такава) да забременее извън брак, нито синът ми да е гей (и двете са проклетии за неверни родители) защото "научи детето си от рано в подходящия за него път и то няма да го остави до дълбока старост"- Това е Божието Слово и то обещава за нас които сме се посветили на обучението на децата си в Пътя Господен в учение и наставление Господне че Господ ще ГИ ПРЕДПАЗИ В НЕГОВИЯ ПЪТ ДО СТАРОСТТА. Тази дилема е само за такива безбожници, които вярват чче децата им не са християни и не ги кръщават и ги екскомуникират от участие в Господна Трапеза. Т.е. аз вярвам в божиите обещания а антиномистите вярват в ЧОВЕКА И НЕГОВАТА БОЖЕСТВЕНА СУВЕРЕНА СВОБОДНА ВОЛЯ. Това е разликата. Идеите имат последствия казва чичо Гари Норт и е мнго прав.
С една дума въпроса ти е тенденциозен и неоснователен според нашите категории на мислене. Той е валиден само сред антиномисти.
а мисля че изверг е този, който лишава децата си от подобаващите благодатни средства и ги запраща в кланицата на държавното училище. Така че извергите си ги търси сред твоите съпартийци.



Тема Re: Истината за "християнската" реконструкция [re: lvoBG]  
Автор JohnKnox (член)
Публикувано26.09.06 10:19



Че как няма да я насърчи? Нали е СВОБОДНА ДА ПРАВИ КАКВОТО СИ ИСКА И ТОЙ/ТЯ НИЩО НЕ Е НАПРАВИЛ ПО ВЪПРОСА ЗА ВЪЗПИТАНИЕТО В ГОСПОДА!



Тема Re: Истината за "християнската" реконструкциянови [re: lvoBG]  
Автор calamitous. (незнайко)
Публикувано26.09.06 14:55



Като убиеш грешниците, какъв шанс им даваш да се покаят и да си променят живота? Една от 10-те заповеди забранява убийството.



Тема Re: Истината за "християнската" реконструкциянови [re: calamitous.]  
Автор JohnKnox (член)
Публикувано26.09.06 15:07



Ти ли ги покайваш?
Ако родителите си вършат както трябва домашната работа а не да пращат децата си в месомелачката на соц държавното образование изобщо ще е излишен подобен казус.



Тема Re: Истината за "християнската" реконструкция [re: JohnKnox]  
Автор calamitous. (незнайко)
Публикувано26.09.06 16:45



"Ти ли ги покайваш? "
Не, както и не им давам аз живот, та да имам право да го отнемам.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.