Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано10.09.06 21:23



Ревнувам ги


Поне да бях едно Ауди ТТ - да се подчинявам на фантазиите ти... на пътя

Drive me to the end



Редактирано от фaмyлyc на 10.09.06 23:08.



Тема Re: Не съм само аз бе!нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано10.09.06 21:36



Значи са по-поносими в Америка. Но колегите пищят от застраховките там, някакви огромни суми ми цитират лайъбилитис и пр. Абе не знам засега близките месеци съм посветил на четене за един конкурс в Шотландия който така и не е ясно дали ще се състои де и стига сме говорили за това да не урочасаме работата





Тема идея!нови [re: фaмyлyc]  
Автор cuddlyМодератор (любопитна)
Публикувано10.09.06 23:51



Фам,
вместо да ги блъскаш Аудитата, по-добре подари на Елфчето някое Ауди

. Това може би ще е по-ефикасна реализация на чувствата.

Пък и човек е на толкова години, на колкото се чувства...




Тема Re: Не съм само аз бе!нови [re: фaмyлyc]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано11.09.06 04:01



ами лайъбилити за кола е смешно, застраховката става висока, ако трябва това дето в българия му викат пълно каско, налага се ако колата е купена на изплащане

или ти имаш предвид застраховките за лайабилити на лекарите, да не сгафят?
като имаш предвид, че тука лекарите са мафия, и грешат значително по-често отколкото ми се струва нормално, те са си напълно заслужени.

те и застрахователите са си хиени де, щото всеки път когато се налага да ти направят нещо повече от дат ти премерят температурата се подписваш, че си съгласен, и няма да ги съдиш ако стане нещо

абе изобщо, тука медицинската помощ сиебала мамата.
най-добрата апаратура, най-некадърните лекари и безумно скъпо.
отивам, докторката да ми удължи рецептата за киселините в стомаха - $280, добре, че не ги плащам аз

Редактирано от ~!@$%^amp;*()_+ на 11.09.06 04:06.



Тема намаш проблеминови [re: Bиливap]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано11.09.06 04:16



жена си нали?
за жените не е важно на колко се чустват, важно е на колко изглеждат



за мъжете било важно на колко се чутват, за това аз вече 25 години съм спрял развитието си в тинейджърските години



Тема Re: идея!нови [re: cuddly]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано11.09.06 08:07



Dobra idea... samo da dojde da si go izbere



Тема Re: Не съм само аз бе!нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано11.09.06 08:14



Lajbiliti za lekarite... sega pisha v edin forum s kolegi - toj e zatvoren za laici estestveno, tam njakakvi paketi ot po 40-50K godishno za mojata spezialnost (kojato ne e operativna) se schitat normalno nesto. E to e i indkator za dohoda. I pishtjat vsichki ot dokumentaziajata kojato izliza po-slozna i ot balgarskata ZOK... naemat si spezialni nursi za otchetnite dokumenti... i zatuvat v nekompetentnost, instrumentalni izsledvania. Muchat se da gi pravjat sami, zastoto im se reimbursirat visoko, ama ne mogat - tova koeto az go pravja sam go usavarshenstval 20 godini, kelesha si misli che kato si kupi aparata za 30 000 dolara i dva uchebnika po 300 i kato mine 6 meseca kurs i veche go e nauchil... i taka.

Abe po-dobre tuka pri glavorezite, ako dojda pri tebe ste polucha i az kiselini. Samo che tuka bluskam Audita ot wreme na wreme





Тема Re:нови [re: bwrtokvata]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано11.09.06 08:33




Май слънцето те е напекло, а?
Не сте стари, бре ... втора младост карате.




Тема Re:нови [re: фaмyлyc]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано11.09.06 08:36



Е точно ТТ не ми харесва чак толкова :)
Не ги ревнувай, като ги блъскаш на пътя и все едно блъскаш мен :(
Аудитата са нещо много хубаво :)
Радост за окото :)
Блъскай гадните Мерцедеси примерно :)




Тема Re:нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано11.09.06 08:42



Ааа, младежо, не съм съгласна ... важно е на колко изглеждат, но и на колко се чувстват, защото обикновено второто влияе пряко върху първото.
Имах едно гадже преди 2 години, излезнахме навън и срещнахме негов приятел, който уж на шега ме пита на колко съм години и като го питах колко ми дава, той каза - около 28.
Аз се шокирах и останах безмълвна, а гаджето ми побесня


А това беше когато бях на 23 ...
Така че в моя случай май си личи ;)
А, да ... онова момче за да замаже гафа ми каза, че това било защото не съм се усмихвала и съм изглеждала много сериозна.
Значи ако се хиля като тиква евентуално ще приличам на 25-годишна?
Предпочитам сериозната физиономия, поне хората те приемат насериозно още в самото начало :)
Или поне аз като видя някоя мома да ми се хили като Хелоуинска тиква и ... мдам, айде да отивам на работа :)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.