Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Клубна среща!нови  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано16.07.06 19:39



В чат-канала на клуба (Christianity в Unibg) клубари споделиха желание за организиране на клубна среща. През миналата година по това време имаше неуспешен опит за организиране на такава. За да не бъде провален и този опит, искам всички да имаме предвид, че е невъзможно да се организира среща, удобна за всички. Най-вероятно датата и мястото ще е неудобно дори за над 50% от клубарите. Вариантът, който ще търсим обаче е да уточним дата, час и място, което да е удобно за най-голям брой участници. А за тези, които няма да могат да дойдат на първата среща, може да се организират още срещи - стига само първата да потръгне добре.
Като начало аз предлагам първата клубна среща да е в София, понеже очевидно може да се съберат най-много хора там. Място - да кажем стълбите на СУ при нозете на братята Христо и Евлоги Георгиеви


Дата и час може да предложите вие - за мен общо взето през лятото всичко е удобно.



Тема Re: Клубна среща!нови [re: JoroH]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.07.06 14:47



При нозете не е добра идея, защото ще се почне кандърдисване къде да се ходи. Традиционната клубна практика за срещи е следната: Предварително се определя заведението, и всеки идва когато му е кеф направо там. Запазва се маса за около 75% от заявилите участие.
Тоест, предварително се знае време, място и цени.
Например ако някой не може да дойде при нозете в шест, трябва да му се звъни къде да иде. Или дошлите да висят на стълбите един час да чакат, вместо през това време да са подкарали второто питие.



Тема Re: Клубна среща! [re: kakata]  
Автор Любимeц 12+1 (член)
Публикувано04.07.06 14:53



Жоре,много яка идея!
Како,ето защо те харесвам

ЗАЩОТО зная че зад всеки "велик" мъж стои ВЕЛИКА жена
Седя и се тюхкам защо не послушах оня гласдето ми казваше :"намери" каката

Дано поне втората среща решите да е във Варна,пък нали и сезона на отпуските започна
Сега всички пътища водят до морето.

Редактирано от Любимeц 12+1 на 04.07.06 14:55.



Тема Re: Клубна среща!нови [re: Любимeц 12+1]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.07.06 15:11



Че какво общо имам аз с този

? Всеки си е велик сам за себе си.
Дай Боже скоро до него да застане една велика /поне като мене/ жена, е голямо величие ще падне тогава.



Тема Re: Клубна среща!нови [re: JoroH]  
Автор 7.7.7 (Наблюдател)
Публикувано04.07.06 15:26



За мен е най-удобно да е в неделя след обяд от 17:00 нататък.
Иначе идеята е добра.



Тема Re: Клубна среща!нови [re: 7.7.7]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.07.06 15:30



Значи, предлагаш така : от 17,00 до Сънчо.....





Тема Re: Клубна среща!нови [re: 7.7.7]  
Автор ann ()
Публикувано04.07.06 16:29



съботата не е ли по-удобно време, за хора които не живеят в София?
С оглед на това, че в неделята могат да пътуват.



Тема Re:нови [re: JoroH]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано04.07.06 21:19



Само да спомена, че работя от понеделник до петък от 9 до 17:30, събота и неделя почивам, а след 2 седмици излизам в отпуска (тоест може и да ме няма в Сф).


Even an angel can end up falling

Тема Re: Клубна среща! [re: JoroH]  
Автор ponqkoga6teidvam (във съня ти...)
Публикувано05.07.06 21:35



Аз съм "ЗА ". Само искам да отбележа, че живея малко далечко от столицата и се налага в понеделник да съм отново на работа.



..като нечакан и далечен гостенин.
Не ме оставяй ти отвън на пътя..


Тема Re: Клубна среща!нови [re: JoroH]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано06.07.06 19:42



След консултации с клубари предлагам първата ни клубна среща да се състой на 16 юли, неделя от 17:30 часа в София. Мястото на срещата ще се уточни допълнително според заведението, което ще ни приюти. А за подходящо кафе или ресторантче се надявам да помогнат софианци. Моля тук или на бележка да уточним до вторник кой ще дойде, защото това ще подпомогне организацията. Все още се приемат и други предложения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.