Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Трудно се лепят етикетчета :)нови [re: JoroH]  
Автор Jambazov ()
Публикувано03.07.06 21:06



Просто ме подразни начинът по който с лекота слагаш "етикетчета" секта и нехристиянин ,когато въобще не си в позиция от която можеш да си позволиш да го правиш.
Никога не съм казвал , че съм реконструкционист. Като теоология съм калвинист, "хард- харизматик"

съм и съм приел като основа Уестминстърската изповед на вярата... Като реконструкционист ме определихте вие , но това го приемам като комплимент тъй като искренно им симпатизирам



Тема Re: Трудно се лепят етикетчета :)нови [re: Jambazov]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано03.07.06 21:14



Тези неща не ги казвам от позиция на модератор и на такива мой изявления всеки има право опонира и дори да ги иронизира. Преди пишех под друг ник това, което не ми приляга да пускам като модератор, но на някои хора не им хареса, че се крия под друг ник. А иначе стремежът ми е бил да бъда справедлив и да не проявявам предпочитание към един или друг клубар, независимо дали ми харесва какви убеждения има.



Тема Re: Трудно се лепят етикетчета :)нови [re: JoroH]  
Автор Jambazov ()
Публикувано03.07.06 21:21



Не говоря за позицията ти като модератор.



Тема Re: за благословениятанови [re: terzit]  
Автор White Raven ()
Публикувано03.07.06 22:06



Много правилно си ги надушил.



Тема Re: за благословениятанови [re: White Raven]  
Автор terzit (пристрастен)
Публикувано03.07.06 22:14



в предишния си живот съм бил ловджийско куче.на един метър под земята намерих един малък череп.казват,че бил чрепът на нeрон.



Тема Re: Кийт Де Майо *DELETED*нови [re: muntzer2]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано03.07.06 23:45



Мнението е изтрито от kalinvv

Тема Re: Кийт Де Майонови [re: JoroH]  
Автор terzit (пристрастен)
Публикувано03.07.06 23:47



жоре,не лъжа.тове е черепа на нерон,като е бил малък...



Тема Re: Кийт Де Майонови [re: muntzer2]  
Автор cuddly ()
Публикувано04.07.06 00:42



та разбра ли се какво става с Киийт?




Тема Re: Кийт Де Майонови [re: cuddly]  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано04.07.06 08:47



Жив и здрав си е човека, нито се е изпедерастил, нито се е пропил, нито се е побъркал.
Живее в Италия и служи в домашна църква - преди години излезе една книжка, за която стана реч в темата, може да я намериш в "CLC", казва се "Ново вино в стари мехове" (май

) и там описва промяната в разбиранията си.
Имам я и като дойдеш до Пловдив ще ти я дам да я прочетеш, ако е свършила



Тема Re: за благословениятанови [re: White Raven]  
Автор terzit (пристрастен)
Публикувано05.07.06 12:10



хил съветва:
самонадеяната вяра в себе си,от която не можеш да се откажеш,е базата за един добър живот...едно здраво самочуствие те прави по-възприемчив за влиянията,които идват от онази сфера,която е недостижима за нашите пет сетива...невидими и мълчеливи сили ни влияят непрекъснато...това са невидимите наблюдатели... аз мога да намеря вяра,която да умножава силите ми по един гигански начин...аз винаги зная,че съм господар над съдбата,аз съм капитана на кораба на своя живот...

в края на 19 век мери бейкър еди вярху тази "теологична база" създаде христянската наука.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.