Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Нашият клуб- правила, полезно, приятнонови [re: ann]  
Автор Пoп Cтaвpи© (вероучител)
Публикувано27.06.08 17:54



Няколко клубари, включително и аз, са си сменяли ника, но винаги са показвали кой се крие зад новия ник и никога не са използвали два или повече ника ЕДНОВРЕМЕННО. Смятам, че не е допустимо един човек да заблуждава останалите, като пуска тема и после води диалог със себе си. Любимецът Котарак се издъни жестоко, защото неговата неграмотност го издаде. Няма човек, който да е толкова неграмотен, че да пише "свесен" и "свесни", като в същото време използва типична лексика, състояща се от "малоумен", "кретен", "недоносче", "идиотче" и т.н. Крайно време е модераторите да вземат мерки и да не допускат писането под различни никове. Ако все пак решат тази практика да продължава безнаказано, ще бъде най-добре всеки да си регистира по няколко ника и да отваря различни теми, които го вълнуват, като сам опонира на себе си и така проверява способността си да дебатира.



Тема Re: Нашият клуб- правила, полезно, приятнонови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор ann ()
Публикувано27.06.08 18:18



Ама да ти кажа честно аз не мисля, че Любимеца дори има за цел да се крие. Просто обича да си експериментира с никове явно. Но той си пише абсолютно по същия начин и все едно продължава дискусията - така че за мен това не е опит за криене на "оригиналния" ник. Или може би защото аз съм му свикнала на тези превъплъщения не се впечатлявам толкова.



Тема Re: Нашият клуб- правила, полезно, приятнонови [re: ann]  
Автор Пoп Cтaвpи© (вероучител)
Публикувано27.06.08 18:25



Когато го разкрих, започна да отрича най-енергично и да ме нарича идиот и малоумник. След като му показах еднаквия стил на писане и темите с еднакви грешки, започна да бълва глупости на лична основа, та се наложи цялата му заядлива тема да бъде изтрита. Излагацията си остава за негова сметка. И все пак, не е редно да се пише с няколко ника едновременно.



Тема Re: Нашият клуб- правила, полезно, приятнонови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор ann ()
Публикувано27.06.08 18:33



Ами не съм следила темата. Да, кофти ако не си е признал.



Тема Re: Нашият клуб- правила, полезно, приятнонови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано27.06.08 18:36



Направих предупреждение, задълбочих санкциите, но все пак не мисля че засега трябва да се стига до бан.



Тема Re: Нашият клуб- правила, полезно, приятнонови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор ЛюбимeЦ 12+1 (много лош чиляк)
Публикувано27.06.08 18:53



Еднаквия стил се копира


Ти защо пишеш с n-брой никове?
Не може да обвиняваш другите за неща които сам правиш,това първо,а второ няма лични нападки с думи които не се срещат в Библията.
Непознаването на Писанието не ти пречи да излагаш аргументи които доказано са повече от вредоносни.
Какво да те правим ако поднасяш отрова с усмивка на уста?

Ако те наричам "идиот" това е защото си такъв,но това е израз който се използва в Новия завет за да обозначи хора като теб.
Това прави ли Библията за изхвърляне?

Tи сам пишеш:
Ха наздраве за православните синергетици.... би ли дал някакво разумно обяснение на окултния термин синергия
тук дори съм туширал обидните ти епитети,затова моля те не се показвай на такъв какъвто не си,от фалшивия ти плач полза няма .

Да разбираме ли че Иисус,ап.Павел,съставителите на канона на Библията са окултисти?
Второ спамърството е втората ти природа,недей плака,ако си се показвал изряден,не би бил нападан.
Никой освен теб не е наричан с цветущия библейски термин,но причината е в тях,защото разликата в идеите които изповядваме не ни пречи да събеседваме нормално.
Сам си си виновен,сърди се на себе си.
Има десетки хетеродокси с които се води нормален разговор,което би трябвало да ти посочи че причината е в теб.


"Синергията се ползува единствено от православните".
автор Ставри

Редактирано от ЛюбимeЦ 12+1 на 27.06.08 19:20.



Тема Re: полезнонови [re: Пoп Cтaвpи©]  
Автор ЛюбимeЦ 12+1 (много лош чиляк)
Публикувано27.06.08 19:10



състояща се от "малоумен", "кретен", "недоносче", "идиотче"


послъгваш батка

"мало(без)умен", "идиот" се срещат в Библията,другите не са използвани за теб,може и да си ги заслужил но не са писани.

като пуска тема и после води диалог със себе си никъде не е ставало това
Да си измисляш полза няма,това няма да те направи по-прав.

Айде със здраве и умната,промени се, отношението също ще се промени,принцип залегнал и в Писанието.
Поне от него се поучи.

"Синергията се ползува единствено от православните".
автор Ставри

Редактирано от ЛюбимeЦ 12+1 на 27.06.08 19:25.



Тема Re: Нашият клуб- правила, полезно, приятнонови [re: JoroH]  
Автор Лoтoc (благословен)
Публикувано21.04.09 00:04










Тема Re: Важно - РЕГИСТРАЦИЯ, ПРАВИЛА и др.нови [re: JoroH]  
Автор JoroHМодератор (ВРИД)
Публикувано08.11.09 00:03





Редактирано от JoroH на 08.11.09 00:05.



Тема Re: Важно - РЕГИСТРАЦИЯ, ПРАВИЛА и др.нови [re: JoroH]  
Автор *abi*Модератор (eLgreco)
Публикувано05.05.11 10:32








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.